Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Sandacz 2009


Gość jarek001

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jarek001

Wiadomo! Sezon otwieramy po 1 czerwca ale juz mozna zdradzic swoje zamiary jak i kto bedzie walczyl z metno okim.

Ja sam zdradze ze bede szukal sandaczy w Wiśle w okolicach Torunia, chce sprawdzic jak beda sie zachowywac. A o wynikach bede informował.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość jarek001

Ja bede walczyl na rzece kogutami, az doczekac sie koledzy nie moge (to jest dla mnie wazniejsze niz sesja)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek001

Eh jeszcze 5 dni... jak tam przygotowania ida koledzy?? juz sie doczekac nie moge... Kiedy sie to wszystko zacznie.... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzień temu złowiłem jednego 44cm, gdy za okonkiem rzucałem na Nogacie. Trochę walczył jak na takiego pokurcza. Innym również się trafiały od czasu do czasu. Dodam, że łowiłem z samego środka rzeki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek001

a takie pytanko przypony stalowe (czyt. wolframowe) nie przeszkadzaja sandaczykowi? (polow metoda opadu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie pytanko przypony stalowe (czyt. wolframowe) nie przeszkadzaja sandaczykowi? (polow metoda opadu)

hmm mogą przeszkadzać... dodatkowo są sztywniejsze od żyłki/plecionki więc opad-jigowanie nie jest tak samo efektywne co w przypadku zyłki oraz plecionki wiązanej bezposrednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po falstarcie bolenieowym mam nadzieję otkuć się na Mietkowie, wszak rok temu nie było tak wielkiej presji na zbiorniku a wiadomo że ryby tam są. Tak więc od bladego świtu raz, dwa, trzy i opad... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sezon sandaczowy rozpoczety. 31.05.2009 o 4:30 meldujemy sie nad woda, wodowanie i o 5:00 wypływamy. Na branie nie było trzeba długo czekac, na plytkiej wodzie wieszaly sie krotkie, ale nic wiekszego. Po przemieszczenie sie na glebsza wode melduje sie ladniejsza sztuka sandaczyk 67cm. Ok 11:00 nastepne branie i wyciagam nastepnego 63cm. Na uwienczenie dnia ok 17:00 melduje sie maluch 59cm. Oprócz tego bylo duze pukniec i przytrzyman nie do zaciecia praktycznie, a jezeli to chwile siedzial na kiju i spadal.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.