Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wydają raczej smukłe niż grube

Nie znam się na sandaczach, wydawało mi się że przy 60cm prawie 2kg to już dużo :wink:

Popołudniu wyskoczyłem popróbować łowić z opadu, ale na sandaczach nie robi większego wrażenia :shock: Więc na koniec połowiłem tak jak zawsze i....

283900972934a865med.jpg

~60 cm :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 349
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

a ja dorzuciłem nowy gatunek do moich "sukcesów" i złowiłem dwie płastugi ....ale tak małe ;) ze nie udało mi się zgadnąć gatunku( a może mi sie nie chciało)....a ta rewelacyną metodą łowienia płastug był spławik w czerwonym robalem . pierwszy betonowy pomost przy ujsciu świny koło wiatraka....acha było kilka płoci morskich i jazgarzy...hehe cholery wszedzie biorą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wybrałem się na nockę na zalew Rejów i oto efekty:

51ae0ff28410d158m.jpg

Większy 44cm a drugi 37 :wink: połakomiły się na białe robaczki

Udało mi się złapać jeszcze 5 jazgierów... :mrgreen: W tym roku na Rejowie jest prawdziwa plaga :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę pół dnia biczowania wody w Odrze na wysokości Ognicy, wrzucałem do wody wszystko co miałem, od malutkich obrotówek po wielkie gumy i wahadłówki - i nic, tylko kilka okonków.. Wieczorem dorzuciłem godzinkę biczowania Regalicy pod mostem w Podjuchach, efekt taki sam, z małym wyjątkiem - nie było okonków :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dwa dni temu bylem na rybach w tą niedziele bylem o godzinie od 15 do 16 zlapale 5 ryb i to byly ryby takie:

-2 karasie zlociste

-2karasie srebrzyste

i 1 malenki ploc mial z 3-4cmale go wypusciilem bo szkoda mi go niech podrosnie bedzie sie nadawal na zjedzienie karasie zostaly wylowione na ciasto z aromatem migdalowym a ploc na dzdzownice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wyplynolem troche pospiningowac na 1 gorke na jez.Nieslysz efekt 2 szuczupaczki

1.46cm

2.30cm

Jestem zawiedziony poniewaz pogoda w tym roku niedopisuje cisnienie skacze zmienna pogoda raz pada raz slonce wychodzi tego coniektore ryby nielubia.

p.s czy moze wie ktos kiedy pogoda ulegnie zmianie ?Chcem sie wreszcie wybrac na nocke na wegorza..A tu z pogoda taka klapa

polamania kija na rybie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wróciłem z Rzepina. Oto moja mała relacja:

Piątek:

Na bata uklejki. Na pickera ani skubnięcia.

Sobota:

Wędkowanie zakończone uklejami, wzdręgą i okoniem.

Nie zacięte branie na pickera.

Niedziela:

Uklejki, 2 niezacięte brania na pickera, rozmowa z wędkarzem i zmiana stanowiska.

Znów niezacięte brania, pod koniec ukleja z opadu pickerka. Ona jest wszędzie :cry:

Poniedziałek:

Uklejki, wzdręga i okoń, który zahaczył się za kręgosłup, szybko padł, szkoda malutki był.

Picerek nie drgnął.

Wtorek:

Ulewa i burza, kilka uklejek. Rozwaliły się 2 zamki w pokrowcu. Gdybym miał kalosze, byłbym cały suchy.

Wniosek: Ukleja jest wszędzie, są tam liny, których zaciąć niemogłem, gdyż biorą tylko raz i nie zacinają się same jak Odrzańskie leszcze. Anyż odstraszył wszystkie ryby, największe branie miałem na zanęte mojej roboty z płatków, kasz i kakao.

Łowisko: Jez. Długie, Rzepin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę z lekkim opóźnieniem, wczoraj byłem potresować Bolki nowym nabytkiem, mianowicie Salmo Thrillem (7cm). Miałem 3 wyjścia do woblerka łowiłem nim jakieś 40minut, jedno wyście było zaraz gdy wpadł do wody, 2 nastąpiło pod samymi nogami i 3 gdy pozwoliłem przynęcie zejść głębiej. Ryby nie złowiłem, pewnie dlatego że dopiero raczkuje jeśli chodzi o łowienie boleni woblerami. Ogólnie jestem miło zaskoczony tą przynętą, daleko lata, o akcji nic złego nie mogę powiedzieć, cud miód.

Dzisiaj jak znajdę chwilę to postaram się znowu wyskoczyć nad wodę i jeśli tym razem uda mi się coś złowić to nieomieszkam zamieścić zdjęcia :wink:

ps. Chyba jestem kolejnym przypadkiem chorego na nieuleczalną Boleniozę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim gratuluje połowionych rybek.U mnie jak zwykle nic...przybrało wody i do tego te pogody!!! Cieszcie sie że macie takie wody w których mozecie połowić bo u mnie raczej nie ma tak fajnych gatunków ryb.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największe branie miałem na zanęte mojej roboty z płatków, kasz i kakao.

Albo jestem Głupi albo nie rozumiem pojęcia --> Największe i najmniejsze :lol:

I od kiedy łowimy na zanęte :shock:

Wczoraj krótki wypad na "Moją" rzeczkę -> jeden szczupak 48 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.