Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zasiadka karpiowa - dolnoślązaków.


dudi

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje temat ten poruszyc 2 tyg przed ewentualna zasiadka
Mirku to proszę cię podaj mi datę takiego spotkania to na pewno to zrobię na 2 tyg, przed . :wink::lol: Skoro nie ma jeszcze daty to z kont mi wiedzieć kiedy będzie ,to po 1.Po drugie spontan faktycznie jest dobry pod jednym warunkiem że wszystkim pasuje data .po trzecie jak nie ustalimy teraz miejsca /miejsc to później nie będzie czasu,teraz mamy na to czas ,można podyskutować i wybrać miejsce .

Moim zdaniem wiosna to zdecydowanie woda stojąca ,a czy będzie to w kwietniu czy w maju to się okaże.Jesień wolał bym odrę ,ale zostawiam wam to do oceny .Na forum wchodzi wielu dolnośląskich zlotowiczów -weteranów :wink: jeśli przez ten zimowy okres mają czas to coś tam ustalimy .Osobiście wolał bym wiedzieć juz teraz o zasiadce np. w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 599
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

A moze tak w koncu zdecydujemy sie na jakis komercjak,bo sa w tym duze plusy.

1-jestesmy niezalezni od stanu i uciagu wody.

2-wiecej miejsca na rozbicie maneli.

3-dojazd do samej wody.

4- i to ze co zanecisz to napewno nie splynie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jesli mozna juz teraz chciałbym sie zapisać na taka zasiadkę;)) im wczesniej w sumie bede wiedzial tym lepiej bo bede mogl wygospodarowac wolny czas , dysponuje busem 6 osob + spora paka ponton ze spalinowka i echo mam tez kuku suszone

czy komercja czy dzika woda w sumie obojętnie choc wolałbym na lonie natury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze maj to dobra pora,ale jak widac nie ma zbytniego zainteresowania.

Co myslicie o moim wczesniejszym poscie?

Przemek licze na Ciebie,moze ten komercjak na ktory z Renkiem jesienia jezdziliscie?

gleam, kazdy jest mile widziany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moim zdaniem zasiadkę powinniśmy zorganizować na jakiejś komercji[każdy połowi] :mrgreen:

Z tego względu że wszyscy jesteśmy z okolic Wrocławia najlepszym miejscem były by Chwałowice,jest tam 6 stanowisk,każde po dwie osoby,dojazd do samej wody.

Taka jest moja propozycja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwałowice dobra opcja, małą kameralna woda, karpie raczej średnie ale dość gęsto posadzone :mrgreen: . Fajnie by było zebrać 12 osób i wziąć całe łowisko, jakąś małą rywalizacje zainicjować (nie mylić z zawodami). Tylko sądząc po ostatnich spotkaniach trodno będzie o tyle osób. Tak czy inaczej jeżeli chodzi o Chwałowice jestem za tym bardziej że na Odrę raczej nie ma co liczyć na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odra wiadomo ze ma swoje kaprysy,i czesto rozczarowywuje.

Miro każda woda rozczarowuje,nawet Chwałowice :mrgreen:

maniek, a Ty jak na tą propozycję [Chwałowice]?

Z tego co wiem to weekend majowy jest już zajęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termin jesteś w stanie ustalić z właścicielem.

Pewnie że tak :mrgreen:

Nawet na ostatniej zasiadce dyskutowaliśmy z Reńkiem o terminie zasiadki, moim zdaniem termin 6,7,8 maj byłby ok :wink: no chyba że 15,16,17 kwiecień ale wtedy może być jeszcze trochę za zimno :roll: a 24,25 kwiecień są święta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zaliczki to nie ma problemu,bo jak pojadę tam na pierwszą zasiadkę to zapłacę a rozliczymy pomiędzy tych którzy zameldują się nad wodą :wink:

No i tak jak pisałem wcześniej,weekend majowy jest zajęty[zawody jakiegoś klubu karpiowego z Wrocławia] może to TEAM BA-HA-MA :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.