Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zasiadka karpiowa - dolnoślązaków.


dudi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 599
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
ale jak beda chetni to czemu nie :roll:

Kolega z Olesna się zapowiada na piątek wieczorem i ma zostać do niedzieli.

Się jeszcze zobaczy co i jak :roll:

No i dudi coś kombinuje żeby przyjechać w piątek,oby mu się udało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniuś dzięki za życzenia,ale spotkanie haczykowców bez Ciebie, Romana Gawlasa i rodzynka Madi będzie bez uroku.
reniek47, spokojnie ,jeszcze nadrobimy w tym roku ,już mi chodzi pomysł po głowie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
spokojnie ,jeszcze nadrobimy w tym roku ,już mi chodzi pomysł po głowie .

Tak tylko z ciekawości odświeżam temat.Co Ci maniek po głowie chodzi :wink:

A jak wiadomo,im wcześniej coś będzie planowane to powinno mieć większe szanse powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko z ciekawości odświeżam temat.Co Ci maniek po głowie chodzi
W sumie powódź pokrzyżowała mi plany,ale plan był taki ,aby w sierpniu lub wrześniu zrobić wspólną zasiadkę nad Odra taki jeden wekend ,nie koniecznie musi byc to zasiadka karpiowa ,zmawiamy sie w jednym miejscu i każdy łowi jak chce .Dobrze by było zrobić taka zasiadkę puki ciepło.Bo coś grupa dolnośląska sie w tym roku rozleniwiła :wink: .Teraz pytanie czy byli by chętni ,w Odpowiedziach proszę podać dwie info ,odpowiadający termin i miejsce zlotu ,co do miejsca albo konkret ,albo Wrocław/poza miastem.Nie będę sugerował żadnego miejsca bo teraz po powodzi to czysta ruletka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wchodzę :wink: Co do terminu to wolałbym w tygodniu ale wiadomo że nie każdy da w tygodniu radę. Jeżeli chodzi o weekend to nigdy nie wiem kiedy będę na wyjeździe a kiedy nie ale na pewno wpadnę jak nie na cały weekend to chociaż na jeden dzień albo kilka godzin. Miejsce ? Tak jak mówisz teraz to loteria ale na pewno do czasu zasiadaki sytuacja się trochę wyklaruje i coś wybierzemy. Auto mam także czy Wrocław czy gdzieś dalej to akurat mi obojętnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się piszę.Mam nadzieję,że tym razem nic mi nie pokrzyżuje planów i będę na pewno.Jeżeli chodzi o miejsce to również się dostosuję.Zawsze można w kilka osób się umówić i jechać jednym autem.Co do terminu to myślę,że dobrze by było gdybyśmy od razu ustalili datę i każdy starał by się dopasować.Mi najbardziej pasuje termin od 2 do 16 sierpnia.Wtedy mam urlop,tylko dla siebie :grin:

Co do formuły jestem jak najbardziej za -chociaż nie ukrywam,że podpatrzył bym "Naszych Karpiarzy".Sam nieśmiało staram się zgłębiać temat dlatego fajnie będzie naocznie zobaczyć "jak to się robi" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jest fajny zbiornik karpiowy w Msciwojowie polozony miedzy Strzegomiem a Jaworem,jest tas spora populacja duzego karpia,tyle ze woda PZW ale dodatkowa oplata 10zl za dobe.Duzo miejsc na zasiadke http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&q=59-407+M%C5%9Bciwoj%C3%B3w,+Jaworski,+Dolno%C5%9Bl%C4%85skie&sll=52.025459,19.204102&sspn=5.74668,18.69873&ie=UTF8&cd=1&geocode=FezXCgMdgkf4AA&split=0&hq=&hnear=M%C5%9Bciwoj%C3%B3w,+Jaworski,+Dolno%C5%9Bl%C4%85skie&t=h&z=12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.