Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zasiadka karpiowa - dolnoślązaków.


dudi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 599
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
:smile: Sympatyczna zasiadka w miłym gronie doświadczonych karpiarzy.Podziękowania dla Mańka za przygotowanie stanowisk i pomoc w transporcie bagaży.Gdyby nie pogoda wszystko byłoby super jak ta niezastąpiona kaszanka.Miło powitać w gronie haczyka zlotowicza Kania .Dzięki Panowie za wspólnie spędzony czas.Moglibyśmy to powtórzyć. :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyśmy to powtórzyć.
Myślałem jeszcze w tym roku o spotkaniu federowym ,ale obawiam sie że to już może nie wypalić.Co do zasiadki karpiowej w bardzo kameralnym gronie na wekend może coś wypali ,jeśli mrozów nie będzie za szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w weekend dawaj do mnie - pomiescimy sie :)

A za 2 tygodnie mam zawody od śr-ndz ! Są 3 miejsca wolne jeszcze :) dla 3 ekip takze dawaj :D

Mańka do teamu weźmiesz :) I na bank my 1 miejsce a wy 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w weekend dawaj do mnie - pomiescimy sie

Nie mówię że nie :mrgreen: Może wpadnę na jedną nockę :roll:

Ale mam zamiar we wtorek na Odrę się wybrać jeśli nie będzie większych opadów deszczu :evil:

Mańka do teamu weźmiesz :) I na bank my 1 miejsce a wy 2

Wszystko ok. tylko kolejność miejsc pomyliłeś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez ,ale nawet gdyby mnie było stać to bym i tak nie jechał .Dla mnie zawody wędkarskie to nie wędkarstwo.

No zawody to coś innego wiadomo, ale przynajmniej ma pretekst na dłuzszą zasiadke i mam zamiar odpocząć a nie zgrzewać się na wygraną za wszelką cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Obowiązkowo :mrgreen: Na pewno Odra a gdzie? Mi miejscówka z poprzedniej zasiadki jak najbardziej pasuje. Można tam, można poszukać czegoś innego ale po co ? Jak zima będzie długo trzymać a wiosną woda będzie za wysoka można siąść na jakimś zbiorniku PZW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, z doswiadczenia wiemy ze takie dalekosiezne plany z umawianiem sie nie do konca sprawdzaja sie :mrgreen: najlepiej wychodzi spontan :wink: bo tak jak zauwzyl SQra, moze byc roznie,a to wysoka woda,zalamanie pogody itd.

A mozna z tego co dzis sie dzieje ze sniegiem to na wiosne bankowa powodz :mrgreen:

Proponuje temat ten poruszyc 2 tyg przed ewentualna zasiadka :wink:

A propo Maniek widze ze juz nie mozesz sie doczekac z zarzuceniem kijaszkow na miski, :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje temat ten poruszyc 2 tyg przed ewentualna zasiadka

Mirek, nikt tu się konkretnie nie ma zamiaru umawiać na kilka miesięcy przed sezonem ale pogadać na temat zasiadki zawsze można - nic innego nam nie zostało zimową porą :roll: Mnie też już "rzuca", siedze i przeglądam sprzet w necie, oglądam po raz któryś tam wszytskie filmy jakie mam na CD... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.