Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zasiadka karpiowa - dolnoślązaków.


dudi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 599
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Cisza w temacie,a ja mam pytanie czy ktos pisze sie na zasiadke od piatku? bo jedna nocke to troche lipa :mrgreen: :mrgreen: Pewnie Reniek bedzie sie pisal ale dobrze by bylo jakby jeszcze ktos dolaczyl :wink:maniek, tu uklon do Ciebie,bo chyba w sobote nie tyrasz? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też proszę o info na pw bo o ile już jestem pewny że nie dam rady z wami posiedzieć to wpadne na pewno zobaczyć jak Wam idzie jak będe wracał z trasy w sobote koło 11:00 no i może w niedziele z rana przyjadę na kilka godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości wysłałem do wszystkich zainteresowanych [tak mi sie wydaje] dać znać jak ktoś nie otrzymał.

Teraz ogólnie ,zabieram grilla i opakowanie węgla ,jeśli ktoś lubi mocno grillować to proszę o zabranie drugiego opakowania paliwa .

Dostarczę wodę mineralną do gotowania wcześniej i palnik z butlą gazową jak i naczynia turystyczne.,więc nie ma potrzeby dublować "graty"

Miejsce jest "dzikie"mało uczęszczane i z trudnym wejściem ,ale ma plusy jak i minusy jak dotarcie ,ja będę wcześniej ok południa ,więc kto już dotrze w okolice lasu proszę dzwonić na podany nr na PW wyjdę i pomogę w transporcie ręcznym jak i pokaże jak przejść przez bagienko.

Noce bywają chłodne już nad wodą ,ale w dzień jest upalnie potrzebny jest parasol.Jak i środki na komary ,proszę o zabranie mocnych zestawów bo z rybami w tym miejscu nie ma żartów trafiają się bardzo ładne bonusy. :wink: Woda raczej nie ciągnie nadmiernie i jest spokojna ,ale jak wcześniej pisałem pan śluzowy lubi byc złośliwy na wekend..

Zaprosiłem Wojtka na zasiadkę czy będzie zobaczymy, odgrażał się że będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje potwierdzenia kto będzie na zasiadce wędkował ,obojętnie czy to będzie od piątku czy od soboty ,sprawa dość pilna bo muszę do czwartku wiedzieć ile miejsca mam szykować.

Miro1956, i Reniek już deklarowali że przyjadą , a reszta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem Ci na pw wędkować raczej nie będę ale moge wpaść w piątek pomóc w przygotowaniach. A jak coś się zmieni pod kątem tego że jednak usiąde z Wami to jakoś się usadzę tak że dla mnie miejsca nie szykuj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powinienem być w sobotę późnym popołudniem.Wszystko zależy od tego do której będę pracował.Według planu o 15 powinienem skończyć i tak sądzę,że do 18 już bym był u Was nad wodą.Niestety jest taka możliwość,że będę pracował do 19 :mad: i wtedy była by lipa.

Jeżeli jest potrzeba chętnie pomogę w przygotowaniach.Czwartek mam wolny więc w razie potrzeby odezwij się maniek.Bliższe namiary prześlę Ci na pv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie pewne jest że dam radę z Mańkiem od 13 w piątek szykować miejscówki. Co później nie wiem. Został bym ale cały czas czekam na telefon z niemiec. Najgorsze że moje kije i cały sprzęt leży sobie teraz gdzieś w Monachium na parkingu i wróci dopiero w we wtorek ale nawet bez sprzętu bym posiedział w takim towarzystwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ilu nas w końcu będzie?
Ok 5-6 osób jeszcze dokładnie nie wiem,w zasadzie wszystko przygotowane ,no może mała kosmetyka jeszcze będzie. :cool:

Jutro jeszcze na kulam trochę kulek "specjalnych" :wink:

Pamiętajcie o ciepłej odzieży bo noce chłodne. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z prognoz pogody wynika że ten weekend będzie deszczowy i zimny a więc namioty chyba obowiązkowe :evil:

Ja mam 2 osobowy

Ponton też zabiorę tylko utopiłem wiosło tak więc Reniek nie zapomnij zabrać wioseł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.