Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zasiadka karpiowa - dolnoślązaków.


dudi

Rekomendowane odpowiedzi

Cos Maniek nie daje znac,dobrze bylo by zeby zorganizowal teren,bo cos mi obilo sie o uszy ze na te miejsce kolo Milenijnego nie mozna wiezdzac autem,i ja jestem za tym zeby mozna bylo siosc tam gdzie bylismy na prologu,miejsce mozna zawsze poszezyc jakas kosa czy czms podobnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 599
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Sorki za małe zaangażowanie ,ostatnio mało czasu .Co do zasiadki ,należało by ustalić już termin ,proponuje od połowy sierpnia aż po wrzesień[termin do wybrania] ,wcześniejsze ustalenie terminu mija sie z celem zasiadki ,woda w Odrze musi koniecznie się ochłodzić . Miejsce zasiadki ,jeśli nie znajdę coś lepszego to możemy siadać tam gdzie robiliśmy prolog ,brzeg w tym miejscu nie co sie zmienił ,po powodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zasiadki ,należało by ustalić już termin ,proponuje od połowy sierpnia aż po wrzesień[termin do wybrania] ,wcześniejsze ustalenie terminu mija sie z celem zasiadki ,woda w Odrze musi koniecznie się ochłodzić . Miejsce zasiadki ,jeśli nie znajdę coś lepszego to możemy siadać tam gdzie robiliśmy prolog ,brzeg w tym miejscu nie co sie zmienił ,po powodzi .

Rzeczywiscie wczesniej niż pod koniec sierpnia nie ma co siadać na Odrze. Co do miejscowki z poprzedniej zasiadki to bylem tam wczoraj chwilę i tak jak pisze Maniek miejsce się zmienilo - brzeg i głowki zasypane piachem. Co do dna to zrobiło się chyba ogolnie płycej - byłem chwilę i rzuciłem parę razy feederem w tą klatkę z kładką i w miejscach gdzie przed powodzią były głębsze dołki i stała ryba teraz jest płycej, pewnie powstały inne dobre miejscowki ale tego już nie mialem czasu sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No i to jest dobry pomysł jeżeli będzie data i miejsce to i będzie widać ile osób się deklaruje bo inaczej nie można się deklarować jak nie wiadomo gdzie i kiedy :)

Ja podałem 28-29 sierpień bo na pewno mam weekend wolny i wy coś napominaliście że może z końcem sierpnia. Jeżeli będzie inna data to też nie wykluczam bo może uda się zamienić z kolega w pracy ale jak napomniałeś najważniejsze to coś ustalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odra w tym roku jest bardzo kapryśna ,kilka godzin popada deszcz a już otwierają śluzy i nie połowisz ,myślałem nad jednym miejscem w okolicach Urazu ,ale przy takiej zabawie w 'ciuciubabkę"przez śluzowych na Odrze to za duże ryzyko ,jest miejsce blisko mnie [tam gdzie w zeszłym roku prolog] które naprędce mogę przygotować ,miejsce ma swoje plusy jak i minusy ,kto był w zeszłym roku to wie o czym mowa.

Teraz data, dałem w zasadzie wolny wybór ,ale jakoś nikt nie podjął tematu [oprócz misiekzoo, ] to uznałem ze rezygnujecie z zasiadki .W sumie idzie najlepszy okres połowu na odrze [jesień] może sie w końcu zorganizujemy . :wink:

PS - z uwagi że forum czytają nie tylko wędkarze nie będę podawał do publicznej wiadomości o jakie miejsce chodzi ,kto będzie chciał sie spotkać to dostanie info na PW.

Proszę tylko o potwierdzenie uczestnictwa .

Data to raczej 27-29 sierpień.

Jeśli ktoś ma inną propozycje co do daty czy miejsca to proszę podać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem nad jednym miejscem w okolicach Urazu

Powiem Ci maniek że tam się wiele pozmieniało po powodzi,miałem tam swoje miejsca a po otatniej wyprawie na Uraz trochę się zdziwiłem :shock: ładnie przepukało koryto teraz muszę sondować od nowa i szukac nowych miejsc :???:

Data to raczej 27-29 sierpień.

Mi ten termin nie odpowiada tak więc ja odpadam :cry: Ale napewno wpadne na jakieś piwko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak pisałem wyżej nie jestem w stanie się określić nawet na tydzień przed ale raczej się pokaż i podpisze chociaż listę obecności. Miejsce? Tak jak pisał Maniek, w tym roku Odra to loteria, dzisiaj można spokojnie usiąść a jutro już nie ma mowy zarzuceniu wędek - tak czy inaczej miejsce jest mi obojętne i pozostawiam wybór choćby Mańkowi, który jest chyba najbardziej na bieżąco :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się ruszyło, ja co do miejsca też nie mam pojęcia jak wiecie dopiero nie dawno po paru ładnych latach wykupiłem kartę a jeżeli chodzi o te okolice( Wrocław i Odra ) to dopiero kilka razy byłem na rybkach. Więc zdaję się na bardziej doświadczonych kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie informacje wyśle w przyszłym tygodniu na PW, nie mniej należy brać pod uwagę. ,

-stan wody Odry będzie nie korzystny dla wędkowania [zmiana daty] niezwłocznie podam .

-miejscówki zostaną przygotowane tylko dla osób deklarujących przybycie

-nie uczestniczących w [prologu] informuje że nie ma dojazdu do samej wody [ok 100m] ,teren jest trudny koniecznie trzeba posiadać gumowce.

-koniecznie zabezpieczenie przed komarami repelenty ,spirale ,proszę to traktować poważnie.

PS dodam że obecny stan wody wymusza stosowania ciężarków 150-200g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.