Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach?


warszawa_24

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 233
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

wczoraj szczupaczek troche ponad wymiar, puszczony, zaciekawila mnie tylko spora rana w polowie dlugosci, czyzby szczupaki ew sandacze atakowaly sie wzajemnie? ponizej filmik, slabo widac, ale moze wystarczy, by wysnuc jakas teorie :)

http://nabialek.wrzuta.pl/film/5JRHdh3KGFD/v080909_13.50

rozbawila, a zarazem zasmucila mnie sytuacja podczas wyciagania ryby, nagle przybiegla jakas rodzinka, pani do mnie, ale wypusci pan prawdaaa? tak, owszem, na co maz odwracajac sie cicho 'glupia, na pewno nie pusci, bo ma wymiar' :D esencja polskosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0da3872869cdbbd8m.jpg

dwa takie 23~ cm

+ coś około 30cm sie mi wypięło...

ogólnie 2 km wzdłuż rzeki no i okazuje się, że tylko odcinek 300 metrów jest dosyć fajny, reszta to kiszka, głębokość 20 maks 70 cm wody i do tego brzegi 3-4 metrów i ciężko rzucać.

Więcej w ten zakątek rzeki nie zajrzę chyba, że jak będzie zimniej oraz wyższa woda, to wtedy filecik i za miętusem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj godzinka na paproszki na starorzeczu czego efektem było ok 10-12 okoni w rozmiarze 15-20 cm i jeden zerwany przy brzegu 25+, trzeba czekać na zmianę pogody aż sie ochłodzi bo jeszcze na jesiennego drapieżnika trochę za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 4 godziny za szczupakiem z łódki bez brania. W połowie przerwa godzinna na paprocha okonie skubały w przedziale 17-20cm. Efekt ok 30szt. Okonie wróciły do wody, obiecanego szczupaka teściowi nie przywiozłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyłem na ryby, nad Odrę, nowa główka z kolegami. Efekt - Życiowy Leszcz.

Oni złowili 3 płocie.

Ja siedzę, nagle wędka wygina się, szybko ją łapię i zaczynam hol.

Hamulec Catany 2500FA piszczy, koledzy już biegną z podbierakiem, dopiero pod samym brzegiem się pokazał wielki leszcz, gdyby nie pomoc kolegi w postaci trzymania podbieraka, nie wiem czy bym go wyciągnął, cały czas murował i uciekał na boki.

Waga yorkowska kolegi wskazała 1,5 kg ale ona coś dziwnie chodzi.

Wziął na 3 kukurydzy + Trofeum Leszcz.

Mimo prostestów kolegów odrazu po fotkach trafił do wody, całego mnie chalpiąc, super :mrgreen: Moja życiówka.

Rodzina się załamała, że jego wypuściłem, ale szczerze mam to gdzieś, promuję C&R.

dsc00706k.jpg

dsc00707e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ słabo

sama drobnica w ilości około 20 szt. leszczyki,płotki, kiełbie, ukleje ;/ 15-25 cm :/

nic tylko się załamać, koleś na żywca-kiełbia, miał branie szczupaka ale wpadł mu w trawę na oko 50 cm ale przynajmniej wiem, że jeszcze są jakieś większe rybcie na tej mojej rzeczce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol::lol::smile::smile::smile::smile::smile::grin::grin::grin::grin::grin::cool::cool::cool::cool::cool::shock::shock::shock::shock::shock:

witam po dłuższej przerwie od haczyka.pl i wędkarstwa:) od razu na usprawiedliwienie musze powiedzieć ze od czasu gdy zmarł mi wuja sie troche odsunąłem od rybek ale w te wakacje postanowiłem wrócić i nauczyć sie spiningu

dzisiaj byłem drugi raz na gliniance niedaleko domu:) wczoraj złapałem szczupaka około 24 cm ale puściłem na młode...fakt nie wymagajacy odnotowania i raczej szczęście początkujacego...pomyślałem

dzisiaj wybrałem sie około 17:30 w to samo miejsce, na to samo stanowisko:) zmieniałem gumki co pare rzutów i nagle jest:

szczupaczek, 1,24kg, 54 centymetry, samiec

sprzęt:

Konger Aviator Spin 240cm, cw 5-20g

Kołowrotek Mikado Kinetic 203

Żyłka Browning Black Magic 0,16 / 2,4 kg

Ripper Manns Predator 7 cm perła z czarnym grzbietem

Główka Mustard 6 gram

Jest to mój drugi szczupak w życiu - pierwszy który stawiał opór :roll: a radocha taka że go wypiąc nie mogłem tak mi sie ręce z radości trzęsły :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego moje zdjecie zniknęło bo w regulaminie nie znalazlem nic na ten temat?? co kafelki sie nie podobają?? :lol:

Może niekoniecznie kafelki, ale jest coś takiego jak Regulamin wstawiania zdjęć na stronach forum haczyk.pl

Dziś byłam, na wodzie stojącej, jak i na kilku odcinkach rzek, ale bez wędek :mrgreen:

Po rozmowach z wędkarzami, niestety muszę stwierdzić brak zainteresowania wszelkimi przynętami ze stron ryb :???:

Kurcze jak na mój gust bardzo niepokojąca informacja zważając na zbliżający się weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warszawa_24 gratuluje..

Wczoraj właściwie życiówka spięta pod samymi nogami. Jakieś 30 minut holu szczupaka, na żyłce 0,16mm.. Spięty pod samymi nogami. Podejrzewam że przekraczał wymarzony metr. Wziął bardzo agresywnie, na biało-żółte kopyto 5cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.