Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach?


warszawa_24

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 233
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzisiaj powtórka w tym samym miejscu na Regalicy ale już bez leszczy, tzn trafiły się 2dwa czterdziestaki a później nadciągnęła banda rozpiórów i nie odpuściły. Od 11 do 14 rozpiór za rozpiórem rozpióra rozpiórem poganiał. Istny dom wariatów. Dobrze że kolega artone miał po drodze do pracy i podrzucił paczkę robali ;) Generalnie nie było tak źle żeby nie te rozpióry ;) Wszystkie dwa leszcze i cała banda rozpiórów w bardzo dobrej kondycji wróciły do wody :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze i dzisiejsze popołudnie spędziłem spinningując nad Wieprzem, z braku czasu na jakąś dłuższą zasiadkę ;) Wczoraj bez brań, dziś miałem prawdopodobnie jedno, jednak na luźnej plecionce :roll: Dziś jeden niewymiarek złowiony przez kompana :smile:

Żeby tylko w każdej tego typu bądź jeszcze lepszej miejscówce stacjonował jakiś drapieżnik ;)

8263e5bda9520e5fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 3 godziny od godziny 10:00, efekt szczupak równo połówka i okoń pod 40cm. Coś jeszcze na haku było ale się spieło po paru szarpnięciach. Wszystko na białe kopyto z żółtym brzuszkiem 8cm na 5 gr. główce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 16 do 17,30 nad rzeczką cztery rybki, klenik 25 cm, wzdręga? 20 cm, okoń 20 cm

To jest wzdręga? wzięła na sieka-m 3,5cm

34f6d711fd306af5m.jpg

oraz mój rekord szczupaczy 55 cm :mrgreen:

c6673d0a7c08ee25m.jpg

dcf6b9fd639a6382m.jpg

Po roku spiningowania wydaje mi się, że efekty już jakieś są. Były by lepsze gdybym mógł częściej jeździć na Wisłę (2 razy byłem)... Póki co na mojej rzeczce max 15 m szerokości, zacząłem łapać fajne rybki.

Pozdrawiam Krzyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj planowo rano wyjazd na grzyby ( było pięknie), po południu spin i odwiedziny dolnośląskich haczyków na zasiadce karpiowej. Na rybkach było też ok. jeden boleń ok. 50cm. Jak przyjechałem jedno stanowisko już szykowano do zasiadki. Gdy wracałem to już były obsadzone trzy. Oj! Trzeba być dobrze "rozgrzanym" żeby te nocki przetrzymać :smile:

74b72eaa4f5a4203m.jpg 11ab58290f123c91m.jpg eb74b573ea195ce3m.jpg 28510bb53f0e15a9m.jpg edd39a65a5321a54m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek byłem z pickerem i karpiówką nad jeziorem.

Łowiłem od 18.30 do 21 i nic nie udało mi się wyciągnąć.

Ale zato poznałem kładki, gdzie mogę łowić na grunt (czyste dno) oraz porozmawiałem z karpiarzem.

Może za tydzień wyskoczę znów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny stawik koło mnie wyczyściła wydra - już nie mam gdzie połowić i zarybiać co roku [ wędki na hak ] i zaczynam myśleć o własnym zbiorniku

następne kilkadziesiąt kg większej ryby [ powyżej 2-3 kg poszło w organy - do 5 kg ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.