Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach?


warszawa_24

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 233
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Wczorajsze zawody spławikowo gruntowe o Puchar Komendanta Powiatowej Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Kłodzkiego w Byczeniu nie były rewelacyjne pod względem połowów, 10 miejsce... natomiast cała organizacja jak i czas spędzony w przemiłym towarzystwie - SUPER !!!

Moje miejsce z białymi draństwami, wiedziałam, że będzie z nimi problem :roll:

5ed904bc.jpg

Widok na staw nr 1, przepiękny...

df481947.jpg

9903b8e1.jpg

Sam puchar, o którego walczyło dzielnie wielu wędkarzy; tu akurat Kamil - moja pociecha przepięknie eksponuje główną nagrodę :wink: (ino fotka nie wyszła)

0f1bf87d.jpg

I "pierwszy kucharz" w roli głównej, oczywiście Kamil dostał dyplom za udział w zawodach z uwzględnieniem pilnowania ogniska :smile:

2152b287.jpg

Z racji, iż byłam tam jedyną aktywną kobietą stałam na straży prawidłowości ważenia złowionych ryb, jak również zostałam poproszona o wypisanie dyplomów dla uczestników zawodów. Po czym przystąpiliśmy do najprzyjemniejszej części spotkania, tej rozrywkowo - kulinarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 16.30 do 18 dwa szczupoczki jeden 35 drugi 30 na shadrapa czy jak to się tam pisze.

Spotkałem wczoraj spoko kolesia nad Wisłą w Sandomingo który mi pokazał jak się prowadzi tą przynętę i jakieś tam efekty są, bynajmniej lepsze niż na gumy i blachy.

Pzdr Krzyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wypad na Regalicę według standardu urlopowego. Od rana do popołudnia kilka drobnych leszczyków +/- 30 . W sumie godne uwagi były duża gruba płoć i jeden leszek ok 45 cm. W sumie było całkiem nieźle żeby nie kilka straconych zestawów na ostrych kamieniach. Rybska wróciły do wody w dobrej kondycji :razz: Kurcze z lenistwa staje się powoli nokilowcem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze z lenistwa staje się powoli nokilowcem

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :smile:

Ja byłem wczoraj z przyjacielem i jegokuzynemnad Odrą. Mielsiśmy siedzieć od 17 do 1.00 alebyliśmy od 18.15 do 21 bo im zimno było :neutral::lol: , fajnie sie tak siedzi na rybkach wieczorem, tylko świetlik na picerku i raz kiedyś pipiskuący syganalizator z trupkiem aj jak ja to lubię .....

Poza 2 płociami (żywczykami), spiętą uklejką inie wymairowym klenikiem i czymś spiętym większymnic nie złowiłem - bat mnie uratował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a witam, w ta niedziele bylem nad zalewem Siemianów i oczywiscie znajac mojego farta jak na zlosc nie zlapalem ani jednego okonia , na ktorego polowalem caly dzien lecz za to 1 leszcz 40'stka, 2 szczupaki jeden 46 a drugi 41 * niewymiarowe *

przy okazji mam pytanie, jak wstawiac zdjecia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 6:00 do 12:00 nad wodą i tylko 3 karasie (30 cm) , porażka. To chyba dlatego że na ostatniej leszczowej przysiadce wyczerpałem limit ryb i szczęścia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekendowe karasie na spławiczek taka odmiana od rutyny - spinningu:

c7853cc85a06fe9amed.jpg

adc76d5fcc435f3emed.jpg

Był tez karp taka czworka minumum trójka jednak za ciemno było na fote komórką.

Dzisiaj godzinka na wisle odnodze takie zwanej małą wisełką dwa zerwane szczupaki takie 60 + albo jeden bo wział w tym samym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 6:00 do 12:00 nad wodą i tylko 3 karasie (30 cm) , porażka. To chyba dlatego że na ostatniej leszczowej przysiadce wyczerpałem limit ryb i szczęścia

Chciałbym mieć takiego pecha jak Ty :lol:

Ja wczoraj tylko robaki na jazgrach straciłem. Chociaż to i tak sukces, że one brały bo do niedawna nawet one nie chciały skubać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzyby też odzyskały wolność

Tylko te pod ścisłą ochroną :smile:

ale miejscówki to masz eleganckie

Jak się autko zostawi, to we Wrocku jest takich więcej. Chodzi o wodę, bo lasy to już dalsza wyprawa, ale w jeden dzień można tu i tam "łowić" :smile:

Dzisiaj kanał powodziowy i jeden kleń i jaź. Nie chciało się mi wyciągać aparatu, nie było do czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy poranny wypadzik za boleniem zakończony ogromną niespodzianką, początkowo nie było widać śladu bolasów, aż tu z nienacka uderzenie w wobka. Po kilku minutach holu na brzegu ląduje piękna rapa :grin: moja nowa życiówka - 81 cm

e80cce29c0548a2cmed.jpg

e6db91b5a29f135bmed.jpg

Oczywiście Bolo w dobrej kondycji wrócił do wody :smile:

Podziękowania dla Supersobiego za podebranie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratki pepe :!:

W celu uzupełnienia informacji dodam iż nazwaliśmy go "Bartek" :mrgreen: - to już trzeci kontakt z nim w tym roku.. widać że sprytnie omija siaty i przynęty mięsiarzy, ale polezeć na trawce i we fleszach aparatu pobłyszczeć, lubi :lol:

dlatego właśnie nokillowanie piekne jest :cool:

ps.

Podziękowania dla Supersobiego za podebranie :!:

tylko za to :?::!::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.