Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

konopie


franek111

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 105
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Zwyklej konopii uprawianej na polach, nie tej doniczkowej z mniej legalnej hodowli ;d liscie zmielil i dodal do zanety Trapera, efekty byly oszalamiajace

ps. roznia sie tylko zawartoscia substancji psychotropowej ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konopie kupicie w każdym sklepie ogrodniczym nie wiem tylko czy sprzedawca sprzeda jeśli masz mniej niż 18 latek tak słyszałem .nigdy nie prażę konopi mielę w młynku od kawy tylko nie za drobno starczy jakieś 2 sekundy i są ok .takie konopie daje do garnuszka i zalewam wodą stawiam na ogień i gotuje do mometu aż sie zagotują potem jeszcze jakieś 20 minut..odstawiam i czekam aż wystygną potem wlewam wszystko do zanety mieszamy i gotowe ...na około 4 kg zanety daję 3 szklanki konopi...warto dac 2 szklanki zmielonej i 1 szklankę nie mielonych ale gotowanych ...GDZIE JES KONOPIA TAM JEST PłOC...JEśLI MACIE łOWISKO GDZIE Są WZDRęGI POWINISCIE SPRAWDZIC KONOPIE JAKO PRZYNęTE ...JA łOWIę TAK NA MOIM łOWISKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konopie kupicie w każdym sklepie ogrodniczym nie wiem tylko czy sprzedawca sprzeda jeśli masz mniej niż 18 latek
:mrgreen: Sprzeda sprzeda gdyby tak było jak piszesz to musieli by zamykać właścicieli sklepów za posiadanie niedozwolonych nasion.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem wy macie parę latek no ale nie wszyscy są tak wyrozumiali i nie zawsze sprzedawca wie co sprzedaje KONOPIE TO KONOPIE :wink: ..mam tu takiego młodego wędkarza z poznania i jemu pani w sklepie nie chciała sprzedac.a po za tym jeszcze rodzice na samą muś o konopiach bedą przestraszeni ..co nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Otóż to, ja również nie moge tego dostać. Bylem w 2 nasienniczych w tym raz babka popatrzyla sie nam nie dziwnym wzrokiem. Troche smiechu z tego bylo, ale wytlumaczylem ładnie o co mi chodzi- powiedziala ze nie ma.

Moze ktos mieszka w Bydgoszczy i wie gdzie mozna to kupic?

I drugie pytanie: Czasem czytalem ze konopie nie sprawdzają sie w zimnej wodzie, zima i wiosną. To prawda? Rozumiem ze nie jest to regulą, ale tak ogolnie rzecz biorąc sprawdzają sie one rowniez wiosną?

Zamierzam ponecic nia troche nowa miejscowke i sprawdzic wyniki, jako ze nigdy tych nasion nie stosowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jestem w szoku :shock:

W Poznaniu nie ma, w Bydgoszczy nie ma, toż to jakieś dziwy są. Sama mieszkam w dziurze, gdzie naprawdę cokolwiek ciężko dostać, ale konopi u mnie pod dostatkiem.

Bylem w 2 nasienniczych

A może po prostu pytajcie w zoologicznym, tam zawsze mają ziarna, jak również gotowe mieszanki; osobiście jak kupowałam konopie i murzynka w sklepie zoologiczno - wędkarskim to facet też na mnie dziwnie patrzył, pytał dla jakiego zwierzęcia bo wiedział tylko, że mam w domu rybki.... jak powiedziałam "na ryby" to o mało tam nie zemdlał z wrażenia :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro sa konopie ale strasznie drogie lepiej poszukac w jakimś ogrodniczym sklepie ja zawsze na wiosnę sobie zamawiam w sklepie i pani przywozi dla mnie na zamówienie biore 5 kilo i starczy mi na cały sezon koszt to jakieś 3,50 z kg.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaopatrzyłem się w 5kg konopi na wypad majowy w cenie 5zł za kg

W zeszłym roku też mi tak wychodziło za kg, dokładnie nie pamiętam, ale coś lekko ponad 2 zety za 1/2kg.

Ja zakupiem nasiona konopii w cenie 6,5zl /kg. Do dalszej obrobki w domu :lol:

A to to zdzierstwo, no chyba, że nie mówimy o tych konopiach :lol::lol::lol:

A co was tak wszystkich w tym roku na konopie wzięło , co? :mrgreen: przyznać się.

Bo dobre są :mrgreen:

Kurcze właśnie mi przypomnieliście, zapas muszę sobie zrobić. Znowu Pan sprzedający będzie dziwnie na mnie patrzył :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze to byl pierwszy kilkogram :lol:

A tu nieletni zaglądają :lol::lol::lol:

Ale chociaz dostalem bez problemu i nikt nie patrzyl na mnie dziwnie :lol:

Jutro zobaczę jak sprawa wygląda u mnie, oby konopie nie podrożały wszak mało ludu z moich stron na forum, więc i popyt chyba nie nie zrobił swego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.