Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Który z feederów


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 149
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

To musisz sam wiedzieć w jakim terenie łowisz.

Tam gdzie ja jeżdżę to 3.60 są czasami za długie bo w koło pełno drzew, które utrudniają zarzucanie długim feederem.

Także trudno doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę sie do tematu

mam zamiar kupic feederka bedzie on uzywany na rzekach wisla -narew uciagi od 50 -do ok 130

chce rownierz by od bidy rzucic nim na jeziorze w dni z wieksza fala ok 40 gram

mam upatrzone 3 sztuki

CORMORAN SPECILAND MEDIUM-HEAVY FEEDER 3,90/150

http://allegro.pl/item903374794_cormoran_speciland_medium_heavy_feeder_3_90_150.html

BROWNING Syntec Feeder XL 360/50-140

http://allegro.pl/item911840404_browning_syntec_feeder_xl_360_50_140_kurier_gratis.html

i ale troche drogo

DRAGON Wędka MAXIMA Heavy Feeder 3,90m 40-120g

http://allegro.pl/item887272594_dragon_wedka_maxima_heavy_feeder_3_90m_40_120g.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedzi

co do feederka grega fajny i byl brany pod uwage lecz szukam czegos z wieksza rozpietoscia cv

min 40-50----max 120-150

co do maximy warszawy za male maksymalne cv 80 na narwi i wisle nieraz sie miota ok 120 g

maxima cv do 80 byla w fajnej cenie 195pln ta z mojego linku ktora teoretycznie spelnia moje wymagania niestety promocji nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg37

No, Kolego!!!

Nie ma czegoś takiego, jak zjedzenie ptaszka i jego "manie". Albo chcesz świński ogon, albo kija. Wybór jest Twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zenobiuszek101, poświęć chwilę czasu i pobiegaj najpierw po sklepach żeby pomacać na sucho jak kij leży itp. a szczególnie szczytówka. jak pracuje. Też łowię w miejscach gdzie kije o cw 120 - 150 są jak najbardziej wskazane i kupując kierowałem się właśnie górnym parametrem cw. W sumie jest jeszcze trochę czasu więc masz pole do manewru jeśli chodzi o wybór.

A dlaczego jeden kij 3,60 a drugi 3,90 długości :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romanadam, Dragona w rękach nie miałem, ale używam Mistrala Deluxe 3,6 do 100g, waga ok 260g, ma szczytową akcję, ale nie jest to kij od miotły, czuć na nim fajnie nawet mniejsze ryby (linki, płocie, karasie).

W/w Mistral lub M. Champion,(też bardzo fajny i lekki kijek, kumpel takim łowi) jak będziesz miał okazje warto na te patyki zwrócić uwage.

zenobiuszek101, z tych, które wymieniłeś jak dla mnie Browning nr1, nie za ciężki, ładne wykonanie, sprawia wrażenie szybkiego, jest dosyć sztywny. Miałem w rękach model 3,90.

Cormorana oglądałem z tej serii, "lejący" i miękki, nie wiem może tak ma być :wink:

Co do Dragona jak wyżej, nie miałem okazji pomacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedzi skoro cormoran jest kluskowaty to odpada lubie sztywniejsze wedziska szczegolnie z tak duzym cv

maxime odrzucam ze wzgledu na cene wiec na polu bitwy zostal browning i taki kij obejrze w sklepie przed ewentualnym zakupem w sieci

kocur dlugosc jaka mnie interesuje na rzeki to 3,90 w linkach bardziej chodzilo mi o model niz jego dlugosc

szukalem po promocjach i znalazlem

Dragon Mystery XT Medium 3,6m 40-80g cena 120 zł

http://allegro.pl/item901682596_dragon_mystery_xt_medium_3_6m_40_80g_22_24_360_b.html

szkoda ze cv 40-80 bo takie wedzisko posiadam jak by mieli za taka cene 80-120 pewnie bym sie skusil ale niestety

tak wiec na placu boju pozostal browning i tu nasuwa mi sie pytanie czytalem troszke na wszelakich forach i co mi sie rzucilo w oczy to , to ze niektorzy ludziska pisza ze browning ma lamliwe feedery ,,,,,,,hmm moze rowiejecie moje wątpliwosci jesli to tylko plotki lub bledne opinnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zenobiuszek101, poszukaj sobie też York Derby Heavy Feeder cw do 150g. Jest dosyć szybki i nieźle sobie radzi. Używam go na Odrze do cięższej orki i przy dużym uciągu np w nurcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robinson Xenon Feeder 360/160?
Miałem taki i przy pierwszym kontakcie z wodą złamał się przy wyrzucie. Być może wada materiałowa nie wiem wymieniłem go w sklepie na Dragona mystery. Poza tym wydaje mi się że 160g jest przy tym kijku lekko przekłamane. Dragom pomimo mniejszego podanego cw jest zdecydowanie sztywniejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł Golden Bay. Wszystko fajnie, tylko zastanawiam się, czy ta najmiększa szczytówka nie strzeli przy jakiś 40-50g? Jeżeli ktoś miał już do czynienia z tym feederkiem to proszę o pomoc. Generalnie fajny, leciutki feeder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zdecydowalem sie jednak na tego browninga

BROWNING Syntec Feeder XL 360/50-140

http://allegro.pl/item911...ier_gratis.html

dzis kijek dotarl do minie kijek ok ale co mnie zastanowilo

kij sygnowany ciezarem wyrzutu 50-140 gram

sa trzy dodatkowe szczytowki a na nich oznaczenia

browning 1 oz/28 gr

browning 2oz/56gr

browning 3 oz /85 gr

czy szczytowki nie są za miekie jak na kij 50-140 gram ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.