Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zapora Goczałkowice


mariush4

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam Panowie słyszałem że rybaczówka dziś żniwa rozpoczęła, agregatem ryby poniżej upustów wyżyna pomimo okresu ochronnego wielu ryb. Wspaniały sezon przed nami zamiast sandaczy stare sandały będziemy ciągnąć. :sad::sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik zezwolen na 2012\2013

zezwolenie roczne-140zl

zezwolenie terminowe 14 dni-40zl

zezwolenie terminowe 7 dni-30zl

polow na zywca poroczne-100zl

polow na zywca terminowe 30 dni-35zl

polow na zywca terminowe 7 dni-20zl

zezwolenie terminowe 1 dzien wraz z polowem na zywca-20zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik zezwolen na 2012\2013

zezwolenie roczne-140zl

zezwolenie terminowe 14 dni-40zl

zezwolenie terminowe 7 dni-30zl

polow na zywca poroczne-100zl

polow na zywca terminowe 30 dni-35zl

polow na zywca terminowe 7 dni-20zl

zezwolenie terminowe 1 dzien wraz z polowem na zywca-20zl

coś mi się wydaje, że podnieśli opłaty! :roll::???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje na zbiorniku, jest chyba ściśle strzeżoną strategiczną tajemnicą. Na stronce poniżej podlinkowanej można sprawdzić opis łowiska, aktualizacja z 2004 roku :evil:AKTUALNE WIADOMOŚCI DOTYCZĄCE ZBIORNIKA I ZASAD WĘDKOWANIA .

Aktualny jedynie cennik, mapka i regulamin, reszta lipa. Dziwne, że nie umieścili również cennika rejsów wycieczkowo-wędkarskich :mrgreen:

ps.ja jestem na jakiś czas wyleczony z "Goczał" :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek-Karp, Na tym zbiorniku nie ma żadnego parkingu. Nad samą wodę nigdzie nie możesz dojechać samochodem ( za wyjątkiem traktorów, kombajnów i innych maszyn rolniczych) bo to strefa ochronna. Jednakże jest parę miejsc, gdzie można podjechać blisko wody i się nie czepiają. Jedno z nich jest w Łące przed samą rybaczówką po lewej stronie zatrzymujesz się u gospodarza za drobną opłatą 5 zł. Kolejne miejsce masz w Pszczynie. Jedziesz w kierunku tamy na ulicę Zdrojową tam jakieś 0,5 km przed tamą skręcasz w prawo mijając znak zakaz ruchu umieszczony na rurce od centralnego ogrzewania i potem jeszcze z kilometr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje na zbiorniku, jest chyba ściśle strzeżoną strategiczną tajemnicą.

Dziwisz się?

ps.ja jestem na jakiś czas wyleczony z "Goczał" :razz:

Ja się cudów nie spodziewam w tym roku, ale nigdzie tak nie wypoczywam jak nad jeziorem. Czerwcowy wieczór, zestawy w wodzie, wielka przestrzeń przede mną, grill z wypróbowanymi kumplami a potem namiot i spanie lepsze niż we własnym łóżku :cool::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek-Karp, Na tym zbiorniku nie ma żadnego parkingu. Nad samą wodę nigdzie nie możesz dojechać samochodem ( za wyjątkiem traktorów, kombajnów i innych maszyn rolniczych) bo to strefa ochronna. Jednakże jest parę miejsc, gdzie można podjechać blisko wody i się nie czepiają. Jedno z nich jest w Łące przed samą rybaczówką po lewej stronie zatrzymujesz się u gospodarza za drobną opłatą 5 zł. Kolejne miejsce masz w Pszczynie. Jedziesz w kierunku tamy na ulicę Zdrojową tam jakieś 0,5 km przed tamą skręcasz w prawo mijając znak zakaz ruchu umieszczony na rurce od centralnego ogrzewania i potem jeszcze z kilometr.

Dzięki abc.

Widzę ze od strony Zabrzega albo w jego okolicach to oprócz odcinka Wisły nie ma szans na jakieś fajne miejsca, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek-Karp, Na tym zbiorniku nie ma żadnego parkingu. Nad samą wodę nigdzie nie możesz dojechać samochodem ( za wyjątkiem traktorów, kombajnów i innych maszyn rolniczych) bo to strefa ochronna.

W Wiśle Małej można dojechać nad samą wodę w miejscu po zburzonej przepompowni. Jest to miejsce, które aż prosi się o kontrole, ponieważ co niektórzy przesadzają i parkują tylnymi kołami prawie w wodzie po zjechaniu obok "parkingu" nad sam brzeg :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cennik zezwolen na 2012\2013

zezwolenie roczne-140zl

zezwolenie terminowe 14 dni-40zl

zezwolenie terminowe 7 dni-30zl

polow na zywca poroczne-100zl

polow na zywca terminowe 30 dni-35zl

polow na zywca terminowe 7 dni-20zl

zezwolenie terminowe 1 dzien wraz z polowem na zywca-20zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wybrałem się na jezioro, które niestety skute jest jeszcze lodem, więc ruszyłem na kanał. Chciałem skusić coś większego na kukurydzę ale niestety bez brań, z nudów zacząłem łapać płotki na pinki, takie do 20 cm. Na coś większego trzeba jeszcze poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na jeziorze od strony łąki wczoraj ale gdzieś w odległości 30 metrów od brzegu jest lód a miejscami do brzegu. Ryba żadna nie bierze. Pojechałem do Wisły Malej i na kanale łowiłem plotki.Razem z synem złowiłem może z 60 sztuk małych po 20 cm,które wypuściliśmy. Pierwszy raz na rybach i już efekty ale drobnicy w kanale co niemiara.Praktycznie jak się podkarmi to drobnicy huk. Widziałem jak jechałem ,że lodu nie ma w Wiśle Malej przy moście na przeciw stawu PZW Pszczyna. Spotkany wędkarz powiedział mi,że przy robaczywce w Łące jest jakaś tablica ,że nie można tam łowić, ciekawe co zaś wymyślili :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w sobote koło zapory tez nie ma lodu ale ani jednego brania, chyba za wczesnie albo panowie z rybaczowki wylowili wszystko hehehe;D jak dla mnie to sa złodzieje!!!! za nich powinni sie zabrac a nie za wedkarzy ktorzy wjezdzaja pod zakazy zeby polowic!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzięki za odpowiedź , ale po obejżeniu mapki i regulaminu to jestem już totalnie zdezorientowany :D albo nie ogarniam tego wszystkiego ...

Może z upluaduje mapke i regulamin :

33000048.th.jpg

67923137.th.jpg

I chciałbym się dowiedzieć czy wszystkie zakazy połowu zostały umieszczone na tej mapce czerwona linia , czy jest jeszcze coś np. w tym regulaminie co nie zostało zaznaczone na mapce .

Jako , że w sumie zaczynam swoją przygodę nie chce od razu jechać nad same j.goczałkowickie tylko zajechać do Strumienia i łowic przy moście ( prawa strona mostu jadac od chybia ) bo z tego co widzę na tej mapce to na calej szerokosci wisły poczawszy od mostu w strumieniu az do wpadniecia wisly do jeziora mozna na niej lowic .

O kurcze sie rozpisałem , wybaczcie , ale chce sie dowiedziec gdzie moge konkretnie lowic zeby nie bylo potem wpadek ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolega już wykupił zezwolenie - ja się wciąż waham :/

1) Jezioro piękne, kanał, rzeka , rozlewiska - tylko że z rybkami że tak powiem delikatnie........kiepsko......jeszcze te rejsy jak po morzu :)

2) Jest obok fajny odcinek Wisły - komercyjny w stronę Skoczowa - własnie dzwoniłem - 140 zł :/ też ładnie........

3) Może PZW.....

jakby wszystko zebrać razem to 500 zł poszło....odpada taki wybór:)

Ale tak odbiegłem od tematu zastanawiając się nad Goczałami, - może ktoś kto był zeszłego roku dłużej nad tą wodą odpowie - kupować - nie kupować? hmmmmm.....

A koledzy wędkarze który by wybrali ... bramka 1, 2 czy 3 ?:)

Przepraszam że tak ogólnie temat w temacie Goczał, ale z większości myślę tu o nich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolega już wykupił zezwolenie - ja się wciąż waham :/

1) Jezioro piękne, kanał, rzeka , rozlewiska - tylko że z rybkami że tak powiem delikatnie........kiepsko......jeszcze te rejsy jak po morzu :)

2) Jest obok fajny odcinek Wisły - komercyjny w stronę Skoczowa - własnie dzwoniłem - 140 zł :/ też ładnie........

3) Może PZW.....

jakby wszystko zebrać razem to 500 zł poszło....odpada taki wybór:)

Ale tak odbiegłem od tematu zastanawiając się nad Goczałami, - może ktoś kto był zeszłego roku dłużej nad tą wodą odpowie - kupować - nie kupować? hmmmmm.....

A koledzy wędkarze który by wybrali ... bramka 1, 2 czy 3 ?:)

Przepraszam że tak ogólnie temat w temacie Goczał, ale z większości myślę tu o nich:)

Jeżeli jezdzisz częściej niż 3-4 razy w roku, to korzystniej jest wykupić roczną wkładkę za 140zł.

Jeżeli lubisz spędzać wolny czas nad wodą bez wzgledu na wynik połowu, to też polecam wykupienie wkładki rocznej.

Punkt 6. regulaminu powinni znacznie zmodyfikować, ponieważ nie wiem czy jest tam jeszcze jakiś drapieżnik (poza tymi na kutrze), a złowienie 3 sztuk drapieżników i to w jednym dniu może umożliwić tylko posiadanie zezwolenia na broń palną :D:razz:

Ps.

Ja wykupuję wkładkę na ten rok i nie nastawiam się na jakieś sukcesy w połowie, tylko na wypoczynek nad wodą przy wędce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeziorko piękne, niesamowite nocki,dzika przyroda... cos pięknego.

lecz a w tym roku wybrałem wariant pzw BB+KAT. na goczałkach jest wszystko oprócz rybek, jeszcze czasami karaś się trafi ale drapieżnika ni h...hu hu hu!! jedyny drapieżnik na tej wodzie to ten na kutrze,taki komplet to sam bym chętnie odstrzelił

w skrócie ja odpuszczam po ładnych kilku latach, wracam do pzw a 1 efekty już mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.