Skocz do zawartości
tokarex pontony

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zamiar dziś się wybrać nad Odrę ze spinningiem. Mam nadzieje, że nie będzie padać. Ciekawi mnie też jaki stan Odry jest. W poprzednim tygodniu udało mi się 2 szczupaki upolować. Jeden miał 53 cm, 2 niestety niewymiarowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

wczoraj od 5 rano do godziny 14 bylismy z kolega na rybkach ,przeszlismy kanaly od sluzy opatowice poszlismy pozniej na bartoszowice tam tez nic ciekawego sie niedzialo wiec poszlismy na kanal barkowy za sluze zacisze w strone mosty warszawskiego woda bylo bardzo klarowna czysta bylo widac kamienie dno na 3 m od brzegu ,bylo kilka nieznacznych puknciec ale ogolnie bardzo slabo. Zalapalismy kilka okoni i 2 szczupaczki pistolety po 30 cm.

czy ktos byl moze na zimowisku barek 1? moze tam sie cos dzieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pechowo trochę. Na 4 godziny spinningu miałem tylko 1 szczupłego. Niestety dziadowska plecionka puściła na zapince ( wyprostowała się) i ładny szczupaczek odpłynął z blaszką. Później trafił się 1 w życiu sandacz. Szkoda, że miał ledwie 20 cm, Coś kiepsko z drapieżnikiem w moich okolicach

Byłem na wyspie opatowickiej i tam obrzucałem główki ( nawet 1 puknięcia nie było ). Później łowiłem przy jazie po drugiej stronie wyspy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj po pracy, przez godzinkę złapałem szczupłego ok 35cm

takiego klenika :

zdjcie0103t.jpg

oraz jednego garbatego 20cm

wszystko na oko bo miarki z auta nie wzięłem:(( więc nie wiem ile miał klenik. ( szczypce maja 14cm)

pasjonująca walka trwała całe 45 sekund;p

zerwane : kopyto z główką i blaszka nr 3.

na wahadełko zero puknięć.

wobki się nie sprawdziły.

dzisiaj powtórka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny nad Odrą i nawet 1 puknięcia. Dodatkowo na kolejnym wypadzie straciłem fajną blachę na zaczepie :/ Obszedłem kilka miejscówek, ale kompletnie nic się nie działo na wodzie. Spotykam trochę osób nad wodą i też bez efektów. Gdzie te ryby się podziały ? Nawet w teoretycznie nieodwiedzanych miejscach nic się nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj też byłem ze spinem porzucać koło śluzy opatowickiej i niestety. Wobek i guma zerwane, a na 3 godziny rzucania żadnego puknięcia.

Ktoś się wybiera w najbliższym czasie porzucać gdzieś ?

Dzisiaj byłem w tym samym miejscu jakieś 3 godzinki. Efekt taki sam, zero puknięć :evil: Rozmawiałem z 2 osobami rzucającymi i efekt miały taki sam.

Może jutro się tam udam, choć wypadałoby się pojawić na uczelni :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro też planuje koło 16 wyskoczyć, miejmy nadzieje że będzie lepiej niż dzisiaj. To właśnie jak szedłem dzisiaj w podobnych godzinach to widziałem spinningistę który miał auto zaparkowane koło śluzy ale już zbierał gramoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.