Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wrocławska umawialnia


przemo1992

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Cześć

Zimno się zrobiło temperatura mocno spadła i niektórych zniechęca do łowienia no tak bo jak tu łowić ręce zgrabiałe żyłka przymarza do przelotek a ryby nie za bardzo współpracują więc pada propozycja całkiem swobodna

W Piątek 08.01.2016r.

padła propozycja Rejs Pub ul. Kotlarska 32a myślę że koło 19 jak byśmy wystartowali było by ok

Posiedzieć z szaleńcami :mrgreen: gdzie wędkarstwo :cool: temat nie mający końca :roll: to dobry pomysł na tą minusową pogodę :lol:

ko się pisze ??

na pewno ja ze mną jak z dzieckiem za rączkę i do baru :cool::lol:

No i co ja mam powiedzieć? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce zaklepane, więc do jutra. Miejsca powinno wystarczyć, zatem zapraszamy na rozmowy o ciężarach wyrzutu, dlugościach głowic i wyższości muchówki nad spinem w połowie klenia na wrocławskim bezrybiu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz udane spotkanie.

Frekwencja wcale się nie zmniejsza, nawet jest tendencja wzrostowa.

Jak zaczęliśmy się schodzić, to myślałem, że zabraknie krzesełek;)

W każdym razie cztery stoliki trzeba było zaadoptować.

Mieliśmy okazję zobaczyć, pomacać:) woblery różnych producentów.

Wielkie wrażenie zrobiło rękodzieło wylicytowane przez peekola na aukcji charytatywnej. Super przynęty!

Odys80 przyniósł kultowe woblery Szuszkiewicza (jeszcze inne też, nie pamiętam producentów).

Ja pokazałem sprezentowane woblery i smużaki ze stajni JAZ (Jacek Zwolski).

Rodzynkiem w cieście, były rysunki satyryczne o tematyce wędkarskiej.

Bogdan, mam nadzieję, że od czasu do czasu, zobaczymy je na portalu.

Jest wątek "humor", może tam?

I co ważne. Są kolejni chętni spróbować metody muchowej. Jest okazja wystartować w tym momencie, póki reprezentujemy jeszcze poziom "początkujących";)

Później jak odjedziemy z doświadczeniem i umiejętnościami, to ciężko będzie się dogadać :mrgreen:

Warto się przykleić do nas, przynajmniej na początek:)

Opowieści i planów wędkarskich nie byłem w stanie ogarnąć. O to tam chodziło.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza była bardzo udana, był tylko jeden zgrzyt :twisted:

Piwem musiałem się dzielić z jaceen-a szerszeniami bo inaczej była gadka

"A żądłem chcesz?" ale lepsze to niż białe myszki taka to była impreza :mrgreen:

:lol::lol::lol:

Po paru piwach pewnie bym się wystraszył nie na żarty. :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super spotkanie! Muszę kiedyś się do Was wybrać :wink:

Tomek,

Okazji do spotkania jest coraz więcej. Liga Ślęzy, Dolnośląskie Muchowanie... W perspektywie wczesnej wiosny planujemy spotkanie w plenerze pod znakiem ogniska, pieczonego mięsiwa i wędkarskich opowieści :) Serdecznie zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek,

Okazji do spotkania jest coraz więcej. Liga Ślęzy, Dolnośląskie Muchowanie... W perspektywie wczesnej wiosny planujemy spotkanie w plenerze pod znakiem ogniska, pieczonego mięsiwa i wędkarskich opowieści :) Serdecznie zapraszamy.

Bardzo chętnie się kiedyś wybiorę. Nie mam pewności czy akurat na wiosnę, bo ta będzie dla mnie dość ciężka, ale wcześniej czy później się pojawię. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super, 5 godzin niesamowitych opowieści i rozmów o naszym hobby :D Z niecierpliwością czekam na warsztaty z muchówką bo jak Jacek wspomniał im szybciej tym lepiej bo jak później będą na poziomie hard to będzie coraz trudniej za Nimi nadążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Slevin, jest dobra okazja, aby się spotkać i porozmawiać o łowiskach. W tą sobotę o godz. 9:00 zaplanowaliśmy spotkanie nad rzeką Ślęzą. Dokładne namiary są w poniższym temacie

Zapraszam wszystkich chętnych na pogaduchę.

jaceen

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witajcie! :)

wędkuję od kilku lat spinningowo na wrocławskich wodach odkąd trafiłem tu jako student. Celem moich wypadów rzecznych jak i na wody stojące jest głównie sandacz, boleń, kleń, szczupak oraz okoń. Łowię głównie na Odrze, zdarza mi się odwiedzić rzeczkę Ślęzę oraz ostatnio testuję łowisko na Stabłowicach. Gdyby ktoś szukał kompana do wspólnych wypadów to jestem otwarty na propozycję. ;)

Planuję inwestycję w echosondę i chciałbym popływać trochę na Mietkowie (póki co byłem raz), głównie za sandaczami. Niestety własnej łodzi ani silnika póki co nie mam, więc w moim wypadku w grę wchodzi tylko wypożyczanie ze stanicy (mam nadzieję, że po zakupie echosondy przyjdą kolejne inwestycje, ale na to pewnie będzie potrzeba jeszcze trochę czasu...). Gdyby ktoś chciał dołączyć do wypadów i podzielić się kosztami to zapraszam. A gdyby ktoś miał miejsce na łódce  na wspólne wypady to też byłoby genialnie.

Zainteresowanych zapraszam na priv. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.