Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wrocławska umawialnia


przemo1992

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Niestety z przyczyn niezależnych muszę odwołać swoją obecność. Życzę rekordowych okazów i świetnej atmosfery spotkania :smile: . Mam nadzieję na powtórkę takiego spotkania i to dość szybko bo przeboleć nie mogę.. Powodzenia! Aaa i jakaś fotorelacja się pojawi prawda? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tajną broń" zabieram, bo nie miałem okazji tym pomachać. Będzie okazja, a może da się kogoś "zarazić":)

Do kapelusza, ode mnie, wędrują trzy przynęty dla najskuteczniejszego łowcy. Czyli, największa ryba ponad wymiar (spinningowe klenie i jazie;) też zaliczymy, lądują w pudełku łowcy.

Weźcie ze sobą swoje najlepsze przynęty. Dobrze podpatrzeć na co łowicie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje łowiącym, złapanym sandaczom życze szybkich przyrostów. Spotkanie jak zwykle w świetnej atmosferze bez nadęcia i z dużym dystansem do rywalizacji. Dogrywka, swetny pomysł ☺Poznanie nowych szaleńcow to jak mawiają politycy z najwyższych szczebli władzy: "dodatni plus" takich spędów.

Ps. Borysowi dziękuje za " kuraki",.Kaźdemy złapanemu kleniowi będe opowiadał o Twoich arcydziełach ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No co Wy Chłopaki, ile bedziecie spali w sobote? ☺ Gwarantuje świetną zabawę z muchą, przynajmniej z okoniami ☺Wariaty zbierają nawet sucharki ☺a czasem trafia sie niespodzianka ☺Jaceen, może masz ochotę poćwiczyć muchowanie ? A może jest więcej amatorów "sznura do bielizny" ? Pozdrawiam entomologów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę polatać ze spinem w sobotę po południu? Miejsce to żwirownia w Czernicy i Odra koło Ratowic

A może trochę przyspieszyć i ruszyc na nockę z piatku na sobotę? W zasadzie z Rado (Odyss80) już się umówiliśmy na ten termin i startujemy o 20 w piatek. Ktos ma chęć dołączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sobota, to aktualne.

Proponuję godzinę 8:00 w miejscu ostatniego spotkania- Wyspa Słodowa

222f37b00495.jpg

Do ósmej może już ktoś połowi i pochwali się efektami.

A komu cięższa kołdra, to jeszcze będzie miał sporo dnia do łamania szczytówek;)

Widziałem, że z JB odzew jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj 2h na wyspach, tony liści płynie co bardzo utrudnia łowienie, ryb ani widu ani słychu.

Fakt, liście w niektórych miejscach potrafią uprzykrzyć wędkowanie.

Jednak, to nie było przeszkodą, by się spotkać i wspólnie spędzić czas nad wodą.

Na spotkaniu był organizator SF Wrocław 2015, koledzy z jerkbait.pl i haczyk.pl

normal_P1170430_sf1.jpg

Ciepło! Fajnie! Szkoda, że deszczyk trochę dokuczał.

Kilkadziesiąt minut upłynęło na pogaduchach. Jednak w końcu padło hasło do wymarszu nad wodę.

normal_P1170431_sf2.jpg

normal_P1170443_sf4.jpg

U mnie dwa brania. Na keitech-a 3" jedno i ryba spada. Drugie na 2" i zapina się piękna płoć pod czterdziestkę.

normal_P1170459_-_Kopia_sf5.jpg

normal_P1170442_sf3.jpg

normal_P1170473_sf6.jpg

normal_P1170478_sf6.jpg

normal_P1170480_sf7.jpg

Więcej brań nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć

Zimno się zrobiło temperatura mocno spadła i niektórych zniechęca do łowienia no tak bo jak tu łowić ręce zgrabiałe żyłka przymarza do przelotek a ryby nie za bardzo współpracują więc pada propozycja całkiem swobodna

W Piątek 08.01.2016r.

padła propozycja Rejs Pub ul. Kotlarska 32a myślę że koło 19 jak byśmy wystartowali było by ok

Posiedzieć z szaleńcami :mrgreen: gdzie wędkarstwo :cool: temat nie mający końca :roll: to dobry pomysł na tą minusową pogodę :lol:

ko się pisze ??

na pewno ja ze mną jak z dzieckiem za rączkę i do baru :cool::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.