Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wasze ryby życia.


Łokonek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A to moja najlepsza zdobycz:

2b50c4b4c9c76455med.jpg

złowiona w sierpniu 2011 w Parsęcie na srebrnego Mepsa 3

To była moja pierwsza wyprawa na trocie :mrgreen: już w trzecim rzucie miałem wyjście trotki do tej samej blachy, ale wtedy zobaczyłem tylko czarny cień, poczułem lekkie trącenie na kiju i zostałem z pełnymi gaciami...pełnymi nadzieji :wink: Ta ze zdjęcia została złowiona na następnej miejscówce również w jednym z pierwszych 5 rzutów

Poza tym:

szczupak 68cm

boleń 60cm 1,5kg

kleń 44 cm

i nie mogę sobie darować okonia w przedziale 40-50cm tuż przy pomoście, który dał radę uciec w trzciny i tam się wypiąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym sezonie 11.11.11r w godzinach popołudniowych ok 15 siedząc od świtu złowiłem na klasyczną żywcówkę szczupaka 85cm, 5kg

Przy zacięciu sądziłem że żywiec wszedł w jakiś zaczep po skubaniec ani drgnął, po chwili zrobił odjazd. Ale udało się go wyholować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Temu karasiowi to troche chyba dodałes, z tego co wiem to miałbys rekord Polski jakbys takiego złowił :P

Może lekko przesadziłem ale max 50cm miał, bo nawet leszcze większego od karasia nie złowiłem. A był taki okres, że takie sztuki łowiło się po kilka dziennie do czasu aż miejscowi wędkarze znaleźli ten wspaniały akwen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym się dołączyć do kol. felixa i też trochę ponarzekać na moje bardzo skąpe łowiska.Mieszkam w Częstochowie,łowię w tym okręgu i jak już kiedyś pisałem nie mam gdzie łowić i nie mam co łowić.

A teraz do tematu.W zeszłym tygodniu dwa wypady na rybki tj.24 września poniedziałek i 27 września czwartek.Pierwsza wyprawa bez ryby,bardzo silny wiatr uniemożliwiał wędkowanie.Druga wyprawa to wyjazd na łowisko komercyjne i warunki jeszcze gorsze.To już nie był wiatr,ale huragan.Tylko jedno branie i jedna rybka.

zdjcie0263cw.jpg

U

ploaded with ImageShack.us

Teraz ten tydzień:

Środa 3 pażdziernik.Łowiłem w tym samym miejscu,w którym 18 września złowiłem 64 szt.płoci.

Warunki też nie za dobre,ale udało mi się złowić 10 szt. płoci 20 do 23 cm.

Rybki brały tylko na pinkę czerwoną,na nic innego.Niestety przeziębiłem się i nie wiem czy w przyszłym tygodniu gdzieś pojadę.Ryby odchodzą już od brzegu i brania będą już raczej marne.

To moje rybki być może już ostatnie w tym sezonie.

zdjcie0268m.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MATCH 2000,

To zapraszam na weekend nad warmińskie wody:) Z przyjemnością mógłbym robić za przewodnika wędkarskiego na tutejszych wodach:) Na ryby nie miał byś co narzekać bo dookoła piękny zalew wiślany, rzeka Pasłęka oraz zbiornik zaporowy jezioro Pierzchalskie-eldorado leszczowe ale nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Temu karasiowi to troche chyba dodałes, z tego co wiem to miałbys rekord Polski jakbys takiego złowił :P

Może lekko przesadziłem ale max 50cm miał, bo nawet leszcze większego od karasia nie złowiłem. A był taki okres, że takie sztuki łowiło się po kilka dziennie do czasu aż miejscowi wędkarze znaleźli ten wspaniały akwen.

Czytajcie więcej Jego postów ,to dopiero BEKA....miejscowi wędkarze odkryli akwen,,,,myślę,ze to sie do FAKTU nadaje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Te najwieksze to sa jeszcze w wodzie.

A wyjalem.....co ja tam wyjalem....hm

Okon 47 cm - obrotowka ABU ( czerwono/czarna)

Jaz 55 cm- obrotowka DAM (zloto)

Brzana 50pare (dawno temu na glizde)

Klen 48 cm - obrotowka czarna DAM

Karp 85cm/ 8,5kg - twister czerwony

Pstrad potok 43cm - obrotowka srebrna DAM

Pstrag teczowy 50cm - wachadlowka

Pstrag ( röding) odmiana pstraga , wystepuje tylko w skandynawi 44cm - blaszka podlodowa

Sandacz 90 cm/ 8,2kg - kopyto

Szczupak 113 cm/ 11,5kg - kopyto

Troc 74 cm - wachadlowka

Losos 119 cm / 16,7kg - mucha tubowa wlasnego krecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wędkuję trzeci sezon, ten obecny jest zdecydowanie najsłabszy, ale jeden rekord jest, tak więc:

Brzana ~30cm (czysty przypadek)

Leszcz 53cm

Sum 50cm

Sandacz 53cm

Węgorz 60cm

Płoć 26cm

Wzdręga 25cm

Krąp 35cm

Jelec 17cm

Miętus - a ze 15cm miał ;p

Kleń ~50cm

Okoń 25cm

Szczupak +-55cm

oraz całe ławice uklei i kiełbi ;p

Nie mam ogromnych ryb, ale mnie osobiście to cieszy, ponieważ wszystko rozwija się powoli i bez pośpiechu ;) mam nadzieję jeszcze tym sezonie kilka rekordów podwyższyć, ale wszystko wyjdzie w praniu ;)

I słusznie widzicie, w życiu nie złowiłem karpia :o :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.