Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jezioro Bytyń


Tapet

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

W zeszłym roku tam byłem, jakoś w czerwcu. Tak rekreacyjnie sobie spinningowałem. Efekty mizerne. Wedkarzy było wtedy bardzo dużo i nie liczac kilku płoteczek nikt nic wtedy nie złapał. Z tego co mi mówił znajomy, który tam częsciej łowi zeszły rok był koszmarnie słaby. To jezioro ma wielką renomę, ale niestety głównie sprzed kilku lat w zeszłym roku było bardzo słabo Za co odpowiada poprzedni urzedujacy tam rybak (wiadomo o co chodzi) na szczęscie go wywalili :mrgreen: Jak jest teraz nie wiem być moze sie tam wybiore sam to sprawdzic. W sumie ładne jezioro i nie jest jakoś drogo. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Właśnie wróciłem z Bytynia.Panowie co za kultura:proszę ,dziękuję, zapraszamy! Kto pamięta, jak było za starego rybaka przeżyje szok.Są też ładne nowe łódki.Za cały dzień na jednej 26 zeta.Można w powszedni dzień wynająć do 15 za 13zł.To nie jest reklama, ale kto chce piękną płoć,to polecam,tę wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 9 months later...

Po drugiej stronie , naprzeciw rybaczowki - praktycznie caly brzeg jest do ogarniecie samochodem , od rybaczowki do zamku masz to samo , a w druga strone do pgr-ow, raczej nie dojedziesz samochodem.

Najlepiej pojechac do rybaczowki tam kupisz pozwolenia jak i robaki, zanety, podstawowe akcesoria oraz artykuly spozywcze , sa nawet "zimne puszki z babelkami "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam

Byłem w tym roku 2 tyg. temu nocka z soboty na niedzilę . Woda ok. Nastawiłem się na sandaczyka i węgorza z brzegu . Nie mogłem złapać uklei więc sandzacz 0 , węgorz na rosówki 0 . Za to okonki 7 (na rosówki) - największy 34cm . Na kuku piękne płocie z gruntu . Sąsiedzi na białe średnie leszcze . 150 m ode mnie ekipa karpiarzy 4 brania przez całą noc -wywozili pontonami zestawy na ok 120 -150m . Wszystko ok , tylko 2 pijanych małolatów popsuło mi humor (jeden pływał w ubraniu przy 11 stopniach) i niestety w wakacje będzie coraz gorzej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 2 weeks later...
Właśnie wróciłem z Bytynia.Panowie co za kultura:proszę ,dziękuję, zapraszamy! Kto pamięta, jak było za starego rybaka przeżyje szok.Są też ładne nowe łódki.Za cały dzień na jednej 26 zeta.Można w powszedni dzień wynająć do 15 za 13zł.To nie jest reklama, ale kto chce piękną płoć,to polecam,tę wodę.

Byłem dzisiaj na oględzinach. Fajna miejscówka na tej przystani. zgadza się z przedmówcą.

Ceny to 18 zł za dniówkę, 30 zł za łódeczkę (w tym oczywiście łowienie)

Sklepik z zanętami czynny od 6.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.