Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

KOLEDZY z HACZYKA na żywo


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bogdan39

Coraz więcej ludzi na haczyku , więc może wkrótce zawiażą sie przyjażnie .

A może zaplanujecie wspólne wypady albo zloty z haczyka.

Proponuje aby ten temat poświęcić takim spotkaniom.

Ja już dziś moge się pochwalić odwiedzinami WITJI 62 .

Spotkaliśmy sie umnie w domu i pogadali o rybkach noi oczywiście o forum.

Na dowód zdjecie troche dziwna mam nanim mine ale wruciłem z 2 godzinnego kopania w piłke.regaty0033sv.th.jpg :lol: DZIENKI witja za ten specjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Aż mi się miło zrobiło, że nasze forum powoduje już takie relacje i że dzięki niemu spotkaliście się również w rzeczywistości. Dla mnie super wiadomość i świetny początek do organizowania tego typu spotkań użytkowników forum.

Trochę jesteśmy porozrzucani po kraju i niewiem jeszcze jak by to organizacyjnie zrobić niemniej myślę, że w tej sytuacji zloty nas prędzej czy później czekają :cool:

W każdym razie fajnie, że zaczyna się tworzyć taka nasza własna "haczykowa" wędkarska społeczność. :cool:

Ps.

A może byśmy się Panowie w przyszłości jakiejś własnej wody dorobili, nad którą byśmy te zloty robili? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się ten pomysł podoba i myślę że wiecej formuowiczów będzie za ,a za pierwszego organizatora dziewiczego spotkania proponuję kogoś kto pochodzi z miasta ŁODZI wtedy myślę że nikt nie będzie się wykręcał że ma daleko, tylko teraz znaleść takiego kto to by zorganizował np. w jakimś ośr. wyp. no albo na dziko jeśli są wogóle jeszcze takie miejsca w centralnej Polsce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No to widze Boguś że pierwszy na haczyku zapoczątkowałeś to co oczywiste ,czyli spotkania ludzi z tej wędkarskiej familij.Byłem pewny że kiedyś czas na zlot wyniknie,

oczywiście jestem za ,tylko dlaczego przy herbatce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Manius przy kawie jak juz.

Ale tylko dlatego ze Witek przyjechał motorem.

Zreszta pieknym. :lol:

Prosze mi niemiec tego za złe ale z nieoficjalnego tez sie domnie wybieraja.

I prosze na litosc..... nietraktujcie tego jako reklame.

Poprostu lubie, poznawać ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko dlatego ze Witek przyjechał motorem.

Zreszta pieknym.

Boguś dawaj fotke.

Prosze mi niemiec tego za złe ale z nieoficjalnego tez sie domnie wybieraja.

I prosze na litosc..... nietraktujcie tego jako reklame.

Poprostu lubie, poznawać ludzi

Spoko Boguś ,ja też jestem na kilku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Namiociki i przyczepy załatwia sprawe.

Jarek napisz mi na gg. co załatwiłeś :idea:

Juz by mi umkneło TOMIK cos zaproponował o kupnie wody, myśle że temat jest przyszłościowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiociki i przyczepy załatwia sprawe.

Jarek napisz mi na gg. co załatwiłeś :idea:

Juz by mi umkneło TOMIK cos zaproponował o kupnie wody, myśle że temat jest przyszłościowy.

Naprawdę poważnie zaczynam o tym myśleć :cool: Oczywiście sam tego nie zrobię, ale... razem w szeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerszym gronie myślę, że w przyszłości by się udało. :cool:

W każdym razie założę oddzielny temat, żeby zbierać info na temat własnej włody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość bogdan39

kwiaty015qr7.th.jpgkwiaty016cw2.th.jpgkwiaty018ph3.th.jpgkwiaty021lu6.th.jpg

Był umnie Piotrek i jego kolega spoko ludzie takich lubie.

Mówi sie onich ze niosa serce na dłoni.

Tylko znowu posucha chyba zemna cos nietak. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Poprostu ciesze sie ze ich poznałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeeeee, fajnie było, nikt nie żygał :lol:

Jak na razie z zaistniałych faktów wynika, że u Ciebie Bogus jest punkt zborny haczykowców :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

To moze za rok zrobimy zlicik u Ciebie? Żona chyba nie bedzie miała nic przeciw ok. kilkuset gościom :mrgreen: Moge Jej pomagać pażyć herbatę .... w beczce z worka herbaty :cool: Mój kompan Zdzisław będzie odpowiedzialny za stałe utrzymywania ognia ... pod beczką :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Wynajmniemy sale gimnastyczna i bedzie ok.

Mysle ze jakby zlot by był umnie to przynajmniej byłoby nas 4 Ja Ty Witja Essox .

Moze w nastepnym miesiącu jak bedziesz jechał na medyke po paliwo Witja ma blisko Essox tez Namiocik i do bulu. :lol::lol:

Hyba ze przywalisz z przyczepą z poraja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan39 i shogun_zag prosba :-)

Napiszcie ktory pysk czyj, bo zakmnic nijak nie moge :roll::smile:

Aaaaa, spojrzalem w gore i juz wiem Bogus ktorys Ty :-) Blondas to Ty, a teraz jeszcze sobie synow Twoich-blondasow- przypomnialem :-)

Dobra no to jeszcze ktory to P:iotrek :cool: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ostatnio spotkałem sie z Andim64 w Porębie koło Goczałkowic. Spotkalismy sie, ponieważ andi zaoferował sie bezpłatnie przekazać młodemu adeptowi wędkarstwa(czyli mnei) literature fachową. Chciałbym powiedzieć ze jest to niezwykle sympatyczny człowiek i skladam serdeczne podziekowania za przekazne ksiażki, gazetki i w dodatku jeszcze dostałem podbierak od niego jako bonus. Byłem tym tak bardzo zoskoczony, że liczę teraz na kolejne spotkanie, na którym bedę mógł mu sie jakoś odwdzieczyć. Przy tej okazji chciałbym mu serdecznie jeszcze raz podziekować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Bardzo ciesza takie ciepłe słowa przedmówców. Haczyk integruje i zaraza dobrymi checiami i czynami.

Panowie czasami przelatuje po innych forach, i tam zawsze jakaś zaraza psuje humory innym.

Tutaj jakos to wszystko sie zazębia i pracuje.

Miejmy nadzieje ze tak zostanie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.