Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem Piotrek i wędkuje od młodego. Ulubiona metoda to spinning, ale preferuje też na spławik i gruntówki. Ulubione miejsce, to środkowa część Odry. Nie mam wielkich doświadczeń i mam nadzieję, że czegoś tu się jeszcze dowiem a ja spróbuje podzielić się swoimi informacjami :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam,

jestem Przemek, mam 25 lat, a wędkuję od 10 roku życia. Jak większość pewnie zaczynałem od spławika, poprzez grunt, spinning :smile: Obecnie skupiam się na spinningu, a w tym sezonie zacząłem swoją przygodę z muchówką. Jak nie wędkuję to próbuje zamknąć oponę na winklach jeżdząc na motocyklu po naszych naszych wspaniałych górskich, krętych trasach :wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam na imię Szymon. Mam 27 lat. Do łowienia wróciłem po kilku długich latach. Moją ulubioną metodą jest drgająca szczytówka i na niej prawie tylko i wyłącznie się skupiam. Gdy nie łowię pogrywam na gitarze i słucham rockowych kawałków.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ho!.. Kuba z Wlkp się kłania:]

Nie ma co się rozpisywać więc powiem w skrócie: spinning rzeka Warta to jest to:)

Lecz nie samymi sztucznymi przynętami człowiek żyję zdarza się połapać tyczką,batem...

Pozdrawiam wszystkich a w szczególności wszystkie pyry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Kolegów Wędkarzy :!:

Mam na imie Mateusz , lat 15.

Jestem z Żor (woj. Śląskie) , reprezentuję koło PZW nr. 124 Borynia.

Zacząłem tą "przygodę" w wieku lat 5 gdy tata brał mnie na ryby. W wieku 14 lat wyrobiłem kartę wędkarską( i zacząłem się interesować bardziej wszystkim niż dotychczas,zaś wcześniej nie interesowały mnie węzły itd itd). Do lat 14 łowiłem wraz z moim tatą .Od przyszłego sezonu tj. 2011 zamierzam zacząć brac udział w zawodach.

Czym łowię?

Hm.. dotychczas łowiłem metodami ; spławik , feder, piker.

Ulubiona metoda połowu? Nie potrafie stwierdzić ulubionej , ponieważ nie łowiłem jeszcze na spinning i wiele innych sposobów ;) (ale oczywiscie na pewno będę je "testował")

Rekordy życiowe :

Leszcz - 45cm

Karaś 37cm

Płoć 30cm

Uczęstrzałem dotychczas na ;

1)Rzeki:

-Pszczynka

-Wieprz

-Odra

2)Jeziora ,zbiorniki

-jez.Goczałkowickie

-Poremba

-Papierok

-Erg

-Gwaruś

-tzw"Psiarnia" i wiele innych zbiorników 'bezpańskich'

Jeżeli chodzi o inne zainteresowania to sport, ksiazki-fantastyka

Pozdrawiam Wszystkich , życzę duzych okazów!!! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy

Dziś mój pierwszy dzień na tym portalu. Zarejestrowałem się gdyż chciałbym od Was czerpać wiedzę. Z tego co widzę jest tu bardzo przyjaźnie i wielu chwali sobie to miejsce.

Moja ulubioną metoda jest spining, lubie aktywne łowienie :???: Czasami tez zasiadam się na spławik czy DS. Głównie zasiadam w okolicy Warszawy a to ze pochodzę z Płocka spowodowało ze znam i tamtejsze wody :???:

Wszystkiego dobrego i wszystkim połamania kija nad woda

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.