Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wędkarską brać. Na imię mam Łukasz , jestem z włocławka. Wędkuję odkąd dałem radę utrzymać wędkę w ręku. Ulubione metody to spławik spinning i od 4 lat morze (teraz głównie). Pozdrawiam i życzę udanych połowów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Cześć

Witam wszystkich użytkowników forum.

Mam na imię Gracjan mieszkam we Wrocławiu i zacząłem od niedawna ponownie wędkować,aby przypomnieć sobie co nieco i aby pogłębić wiedzę o wędkarstwie zacząłem zaglądać na to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, na imię mam Mariusz, ryby łowię po trosze chyba całe życie, kiedyś w różnych miejscach, teraz to już głównie na Bugu i bużyskach. To forum przeglądałem już od jakiegoś czasu, w końcu postanowiłem się zalogować, i..... jestem trochę jak ten szczur uciekający z tonącego statku.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mam na imię Bartek:) pochodzę z mazur, a aktualnie mieszkam w Warszawie. mam 21 latek i wędkuje od kiedy pamiętam.. tzn około od 5 roku życia. próbowałem zapolować na większość polskich ryb.. z różnymi efektami:) obecnie najczęściej spławik i grunt. do wędkarstwa podchodzę półprofesjonalnie :smile: , generalnie staram się każdy wolny czas spędzać nad wodą :grin: Pozdrawiam Forumowiczów :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Karol. Z wędkarstwem mam mało wspólnego. Kilka lat wstecz wędkowałem przez jakieś 2 latka na spławik, trochę spining na rzece i odnogach rzeki Bug. Pewnie z braku wiedzy trochę się zniechęciłem, a też i w okół inni wędkarze bardziej pro narzekali na bardzo małe zarybienie. Pewnie też dlatego zaprzestałem.

ALE przygoda w pewnym sensie powróciła. Wykopałem staw no i mam swoje rybki:)

Pozdrawiam wszystkich wędkarzy ni nie wędkarzy też:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jacek - lat ponad 40 :) wedkowalem dawno temu, teraz bakcyl wrocil choc traktuje to jako forme odpoczynku a nie sport czy rywalizacje.

Wlasnie koncze legalizowac sprawy zwiazane z wedkowaniem bo karte wedkarska mam z lat 80tych poprzedniego wieku :) i biore sie za kompletowanie sprzetu.

Lubie posiedziec nad woda z bacikiem

Do spotkania nad woda i polamania kija dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Przemysław, mam dopiero 19 lat. dopiero uczę się wędkować. jestem z okolic Koniecpolu, łowię głównie na Pilicy, mama nadzieje ze wiele się nauczę od was drodzy użytkownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Mieszkam na Podkarpaciu dokładnie Koło Ropczyc moje hobby jak widać wędkarstwo he he. Dużo łapię na grunt i spławik ale ostatnio zaraziłem się spinningiem więc teraz próbuję swoich sił w tej metodzie wędkowania. Mam koło siebie kilka łowisk Kamionka, Cierpisz, Rzeka Tuszymka, Żwirownia w Czarnej Sędziszowskiej nie daleko bo jakieś 15km mam do Rzeki Wisłoka. Moja największa jak do tej pory rybka To amur 12kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wędkuje od najmłodszych lat i trwa to do dnia dzisiejszego,chorobą jaką jest wędkarstwo zaraził mnie mój ojciec,dobrze mi z tym i ciesze sie że nie ma na nią lekarstwa.

Ulubione metody połowu to gruntówka i sławik ale od kilku lat całkowicie pochłonął mnie spining i to z niego czerpie teraz najwięcej satysfakcji.

Sandaczowe "pstryknięcie" BEZCENNE !!!

Adam z Goleniowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Daniel, lat 29. Mieszkam w Szczecinie

Wędkuję od młodości, bez jakiś większych okazów :wink: . głównie metodą spławikową i gruntową. Choć i spiningiem lubię się pobawić :wink:

:wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Mateusz mam 16 lat i jestem z Dąbrowy Białostockiej woj. podlaskie. Dopiero zaczynam przygodę z wędkowaniem więc będę taki ciemny w tych sprawach ;p Wędkować raczej będę nad rzeką bo u mnie w pobliżu nie ma żadnego jeziora ;p

Pozdrawiam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Mam na imie Łukasz jestem z Katowic wedkuje od roku, takze bardzo krotko wiek 24 lata ulubiona metoda splawik, grunt i lubie pochodzic ze spinnem. Niestety nie znam jeszcze fajnych miejsc, ale wszystko przede mna :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Sebastian, od 10 lat mieszkam w Warszawie, wędkuję od ponad 20lat, przeważnie gruntowo i jesienią spinning, obecnie w trakcie zmiany na sprzęt karpiowy.

Pozdrawiam,

Połamania kija :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imie Gosia...mam 37 lat i od jakiego czasu nosiłam sie z zamiarem nauczenia sie wędkowania...lecz nie miał mnie kto tego nauczyć :cry: .Od jakiegos czasu jezdze z moim przyjacielem na rybki :grin: .Co prawda dziwnie spogladaja na mnie panowie ...ale coz ich problem ... :lol: Ja nie zamierzam z rezygnowac....Co prawda czasu mało na taki piekne zajecie ale co tam najwyzej rodzina bedzie tęsknic :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, ale raczej wszyscy mówią na mnie KwiatoS, mam 21lat, pochodzę z Łaskarzewa, wędkarstwem zarażony od niedawna, wielkich sukcesów nie mam, także nie ma się czym chwalić. Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.