Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imie Bartek mam 29 lat mieszkam w Krakowie. Wędkuje od kiedy pamiętam. Głównie biegam po podkrakowskich rzekach, potoczkach i strumykach głównie ze spiningiem i muchówką za pstrążkami i lipionkami. Ale i czasami pobawie się ze spławiczkiem i feederkiem z białą rybą... Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam.Darek z Zabrza.Wędkuję totalnie amatorsko głównie w Skandynawii spinning na szwedzkich jeziorach i morskie łowienie w Norwegii na Lofotach.Mój największy okaz to tegoroczny dorsz 115cm/14,5kg.

pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Adrian z tej strony, lat koło 30:)

Lubie spławik (leszcze, karasie) i spinning (szczupaki).

Łowię bardzo rzadko i tylko na jeziorach, na rzekach nie miałem okazji.

Mój największy okaz to szczupak 56cm - 1,6 kg.

Na tyle co ja łowie to i tak mega wyczyn:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tomasz z Grudziądza, 33 na karku, wędkuję głównie na spławik i często z łodzi na jeziorach. Zdarzają się wypady na łowienie z brzegu, ale głównie nocą i wtedy z gruntu. W tym roku zasmakowałem 1 raz wypadu na dorsza po 3 dniach sztormu i przy wiaterku 5B po 10 godzinach wypadu złapałem aż 1 dorsza :) i to już spowodowało że zaczynam montować morski sprzęt ;] Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum!

Forum czytam od jakiegoś czasu i dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować...

Mam nadzieję, że dzięki Wam - wspaniałym użytkownikom nauczę się czegoś więcej o super hobby jakim jest wędkarstwo...

Ja również w miarę możliwości postaram się pomagać innym userom tegoż forum.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się Bogdan jestem z Kamieńca Ząbkowickiego łowię pierwszy rok bez większych sukcesów myśle ,ze dlatego że nie ma kiedy chodzić a jak mam to nie mam z kim, najwiekszy mój wyczyn to 15 okoni w jednym dniu krótkim od godz 17:30 do 20:00 na rzece na spining i humke i to wszystko marzę coś wiekszego mam przygotowany sprzęt spining, grunt, i teraz kupiłem odległościówkę na spławik lubię na spławik łowić , myślę że sie naucze co i jak :) i jeszcze w tym sezonie połowię . Witam was i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na imię mam Michał, wędkuję od dawna z małymi przerwami. Mam 31 lat. Kocham spławik, głownie bat. Często gruntuję ze zwykłą sprężyną ( jezioro ). Raczej nie spininguję choć bywa. Jestem zwolennikiem wypuszczania wszystkich ryb na dzikich wodach i tworzenie prywatnych stawów hodowlanych by wszamać rybkę.

Poza wędkowaniem mam sopro zainteresowań. Od dawna gram na klawiszach, troszkę na gitarach, próbowałem perkusji, śpiewam, obecnie głownie Tyros 2. Tworze również muzykę i nagrywam, ale daleko mi do profesionalisty. Niestety brak szkoły muz. Kocham git elektryczną, ulubiony muzyk Joe Satriani.

Kocham również choppery ( obecnie virażka 535 ). Kocham las więc zbieram grzyby :). Lubię fotografikę. Kocham trudne strategiczne gry komputerowe oraz ligowe wyścigi F1 w profesionalnym wydaniu tylko na rfactor, obecnie F1liga.pl.

Jak coś mi się jeszcze przypomni to dopiszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :). Mówią na mnie Jajko, jestem z Bydgoszczy (dokładniej z Fordonu). Mama mówi, że urodziłem sie już z wędką w ręku. Spinninguje od ładnych kilku lat, mam wyniki na zawadach (pierwsze miejsce na Szczupaku Wisły w tym roku ). Po prostu kocham ciężki spinning, a rzekę Wisłę uważam za drugą matkę. W cieplejszej porze roku preferuję też kleniowanie i boleniowanie, ale letni nocny spinning, albo jesienny opad to jest to!

Pozdrawiam wszystkich i połamania kija :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na imię mam michał i mieszkam w Żarnowcu na pomorzu, jest tu sporo fajnych łowisk i mnóstwo szczupaka.. Wędkuję dopiero od tego roku więc doświadczenie mam niewielkie.. głównie łowię na spinning bo najbardziej mnie "kręci".. ostatnio zafascynowała mnie technika castingu i w tym kierunku będę podążał dalej:)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam na imię Witek 35 lat często zaglądałem na forum jako gość a teraz przyszedł czas na dołączenie do wędkarskiej społeczności w internecie.Wędkuje głównie na Wiśle najczęściej ze spinningiem.w wędkarstwo bawię się od 15 roku życia pozdrawiam wszystkich :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.