Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Ile razy mam mówić ze mój emblemat to nie moje zdjęcie !

ehh.. Kleniu, mogles wkrecic siostre woblera, że to Ty, bo ona naprawde zawalista dżaga jest :lol:

Wklejcie zdjecie siostry Woblera i zrobcie ankiete :wink::wink::lol:

A na powaznie i w temacie to wszyscy nowi witajcie i badzcie aktywnymi forumowiczami :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

Wczoraj zarejestrowalem sie na forum. Mysle ze dowiem sie o róznych ciekawych zeczach z tego forum !!! I mam nadzeje ze pomozecie mi wybrac stosunkowo nie drogi a doby sprzet dla początkujacego ktory rozwija sie pod opieka starszego i obeznanego w wedkarstwie kolegi LOL. Witam i pozdrawiam wszystkich!!!! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
O co chodzi z tą siostrą woblera

Dluuuga historia :lol::lol::lol: Nie no pocyztaj :wink: Moja siostra mzslala że ten gosc pod nickiem klenia to kleniu :lol: A to jest idol klenia :wink: I potem MagnuM dostał jej fote i... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dluuuga historia Nie no pocyztaj Moja siostra mzslala że ten gosc pod nickiem klenia to kleniu A to jest idol klenia I potem MagnuM dostał jej fote i...

zróbie sobie może nowy temat w Hyde Parku jakąś umawialnie na randki albo coś :lol:

P.S Witam nowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Witam wszystkich serdecznie i jak zwykle mam nadzieję, że nie będziecie tu gościć tydzień tylko cały czas :wink: Bo najwięcej tych co się rejestruje jest tu pare dni, tygodni i potem się zmywają ... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

baaardzo serdecznie ;)

Mam na imię Grzesiek, mam 23 lata. Chyba jednak bardziej Was interesuje od kiedy łowię :), no to będzie już jakieś 9 lat... przez 6 lat tylko moje najukochańsze cyprianusy :), czasami zdążył się jakiś wypad na pstrągi... Potem jakieś 4 lata przerwy :(. Niestety przerwę wymogły na mnie studia i praca :(. Przerwa to nie tyle pożegnanie się z wędką ile z opłacaną kartą … Łowiłem przy okazji pobytu w domciu, na zasadzie posiedzenia sobie przy wędkach kumpla … no dobra przyznaje się bez bicia - nieraz coś tam sobie poholowałem na jego wędkę ;).

Jejku, ale się rozpisałem… ale jak już zacząłem to skończę :P.

No więc teraz zbliża się wielkimi krokami koniec studiów, wreszcie wolność i swoboda ;), pora wrócić do rybek! Wiadomo, teraz pracując nie będę miał za długich wakacji, wolnych całych weekendów, ciężko będzie sobie podnęcić jakieś karpiki i znaleźć czas na całotygodniowe zasiadki … (aż się łezka w oku kręci:(). No ale nie ma tego złego… Postanowiłem przeprosić się ze spinningiem :). Kiedyś tam próbowałem, ale jakoś szybko wymiękałem … nie wiem, może sprzęt do dupy zniechęcał, może brak odpowiednich łowisk… może brak kogoś kto by pozwolił mi złapać coś konkretnego na początek … Teraz postanowiłem wreszcie nauczyć się porządnie spinningować i oczywiście wielką nadzieję pokładam w tym forum ;) Już znalazłem wiele interesujących mnie informacji! Poza tym, z tego co widzę, panuje tutaj całkiem rodzinna atmosfera … aż miło się to czyta :)

Jeszcze raz witam i pozdrawiam!

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty poszedłeś studiować czy się uczyć :mrgreen::lol:

Chciałem studiować, a kazali sie uczyć :neutral:

Zresztą teraz to mam takie mieszane uczucia :). Pewnie za kilka lat będę mówił, że było fajnie, ale teraz to wolał bym, żeby się już skończyło :cool:

Pracuję od wakacji i jakoś wtedy miałem więcej czasu.

Ogólnie - jak nie mam uczelni tylko pracę, to mam przynajmniej weekendy wolne i nie zarwane noce, no i jeszcze jakąś kasę z tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich srdecznie!!!

Z gory przepraszam za brak polskich znakow , co moze byc irytujace w trakcie czytania.

Mam na imie Dariusz . Ryby lowie od kiedy siegam pamiecia, juz w wieku 9 lat sam chodzilem na nocki a teraz mam 36 lat. Mieszkam od 6 lat w Anglii. W Polsce mieszkalem w Sanoku .

Ulubione metody lowienia w Polsce to : wszystko oprocz morza. W Anglii: wszystko porocz muszki i lowienia podlodowego (bo nie ma lodu).

Macie bardzo fajne forum , sporo doswiadczonych wedkarzy , duzo mlodzierzy i mila atmosfera. Wpierw troche poczytalem a teraz postanowilem sie zarejstrowac.

Chetnie cos napisze o zawodach wedkarskich , moze kilku kolegow zmieni zdanie.

Jeszcze raz witam wszystkich i pozdrawiam . Dariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w nowym roku 2007!! :wink: Życzę wam aby ten sezon był najlepszym z wszystkich poprzednich i abyśmy dbali o nasza faunę i florę aby spędzony czas nad woda był wypoczynkiem w czystym i pachnącym otoczeniu. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.