Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Mam na imię Kuba, mam 17 lat. Mieszkam w Wielkopolsce, około 30 km od Poznania. Przygodę z wędkarstwem zaczynałem już jako 7 letni chłopak, forum przeglądam regularnie od kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Cześć, mam na imię Dawid. Od kiedy umiałem chodzić, chodziłem na ryby ;) Tak było przez jakieś 25 lat. Potem życie zawodowe i rodzinne sprawiło, że niestety ostatnie 5-6 lat nie miałem nawet wędki w rękach. Teraz odkurzam swoją Kartę Wędkarską ;) Mam nadzieję, że nadrobię moje zacofanie technologiczne, chociaż jestem za klasycznym łowieniem spławikowym i może spinning z obrotówką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, nazywam się Bartosz 26 lat. Metody jakie stosuję najczęściej do połowów to spławik i grunt.Ogólnie okopuje rejony Żagania i tereny sławskie.Po długiej przerwie około 4 letniej wracam do swojego ukochanego hobby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uszanowanie:)

Na imię mam Marek i przyznam szczerze, że w kwestii połowów jestem jeszcze nowicjuszem. Chciałbym się podszkolić, stąd też moja wizyta na tym miłym, rybim forum:) Wędkuję na spokojnie, na robaka w okolicach Łodzi.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Konrad mam 17 lat, wedka towarzyszy mi od ponad 10 lat gdyz posiadam wlasne stawy 20 metrow od domu, wypady nad rzeke zdarzaly mi sie rzadziej jednak jestem tutaj po to by zaczerpnac rad i to zmienic. Stawy zostaly wykupione przez moich rodzicow wraz z gospodarstwem 15 lat temu a zarybiane byly glownie karasiem, wzdrega i szczupakiem. Zdarzalo mi sie wyciagac ponad 0,5 metrowe szczupaki oraz prawie kilogramowe karasie. Znalazlem sie na tym forum by poszerzac swoja wiedze na temat wedkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne Koleżanki i Kolegów.Mam na imię Bartek, 44 lata, mieszkam w Warszawie.

Do wędkowania wracam po wieeelu latach przerwy.Zawodowo zajmuję się rehabilitacją medyczną, mam wyniki. Właśnie z powodu wykonywanego zawodu wróciłem do wędkarstwa-z zamiłowania i pierwszego wykształcenia jestem człowiekiem lasu, dzikiej przyrody, a po pracy - uogólniając - muszę skutecznie ładować akumulatory. W mieście się nie da.

Swieża, niehodowlana ryba na talerzu jest wartością dodaną. Moją wiedzę wędkarską od aktualnej dzieli przepaść, na szczęście na tym forum wystarczy poszukać. Nigdy nie łowiłem w rzece, będzie zabawa.Chętnie pomogę w Warszawie w sprawach życiowych.Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Do tej pory tylko jako gość podglądałem to forum, niektórzy napewno kojarzą mój nick z innych stron Nadszedł czas wpisać się i tu bardziej aktywnie.

Dzień dobry więc wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim entuzjastów wedkarstwa. Chciał bym zacząć "prawdziwe" wedkowanie gdyż dotychczasowo wędkowałem tylko na stawie a chce Sie przezucic na jeziora i rzeki... Chciał bym poradzić się jaki sprzęd kupić mam do wydania max 700 zł a chce mieć jedno sędziami spiningowe i drugą tradycyjna . Chciał bym Sie również na jaki region wykupić kartę wedkarska. Pochodzę z pod sieradza.

Z góry dzięki

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:) Mam na imie Arek, mieszkam w okolicach Dąbia, ktora bogata jes w wiele gatunkow ptakow. Moja przygoda z wedkarstwem trwa ponad 13 lat. Pracujac na stolarnii stracilem palca a nastepnie trafilem tutaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.