Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich :wink:

Nazywam się Bartek, pochodzę z Zabrza mam 19lat. Łowię od jakichś 10-11lat, od 7lat tylko spining i od nie dawna trochę mucha :) Trochę dłubałem woblerów ale z braku czasu przestałem :)

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki i kolegów po kiju! Mam na imię Piotrek, mieszkam w Łodzi. Wędkować zacząłem rok temu. Łapię głównie na spinning w rzece (Pilica), chociaż parę dni temu byłem zmuszony oddać wędkę do naprawy. W ten weekend wykorzystałem okazję i spróbowałem również swoich sił z batem. Wiele się nauczyłem czytając to forum aż w końcu postanowiłem dołączyć i aktywnie się udzielać.

Pozdrawiam :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jestem Rafał. Od niedawna zacząłem poważniej interesować się wędkarstwem. Moim ulubionym sposobem jest łapanie gruntowe. Zarejestrowałem się ponieważ chcę jak najlepiej poznać tajniki tego połowu:) Pozdrawiam i liczę na pomocną dłoń w moim problemach żółtodzioba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

nazywam się Kamil, mam lat 16. Swoją przygodę z wędkarstwem zacząłem ok. 2 tygodnie temu, wciąga mnie coraz bardziej! :) Do tej pory udało mi się wyciągnąć kilka niewielkich okoni, niesamowita satysfakcja. Moje hobby to oczywiście wędkarstwo, sport i motoryzacja.

PS.

Bardzo się cieszę, że mam zaszczyt korzystać z tego forum, jest bardzo mądre i można wynieść stąd bardzo dużą wiedzę. ;)

Pozdrawiam, Lewy. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nazywam się Patryk, mam 13 lat. Jestem ze Śląska. Jak już będę miał 14 lat zdam kartę wędkarską i opłacę składki. Dotychczas łowiłem na bardzo amatorski sprzęt (nie będę wnikał ;D), na łowiskach nie podlegających PZW. Mój największy okaz to karaś pospolity 25 cm. Od przyszłego roku chcę się wziąć za wędkarstwo profesjonalnie, metodą odległościową. ;)

P.S. Połamania kija!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim. Z wędkowaniem tak naprawdę dopiero zaczynam zabawę (wcześniej za dzieciaka wypady z ojcem, albo przy jakiś okazjach np w Szwecji, ale to była partyzantka). Mam nadzieję, że czytając forum nauczę się choć trochę tego sportu:) Łowię tylko dla fanu - rybek nie zabieram do domu. Jestem spod Zgorzelca i tutaj wędkuję.

Pozdrawiam wszystkich.

Barney

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś wogule pamięta mnie z tego forum ponieważ dałem spokój z wędkowaniem bo a to szkoła, a to co innego, itp. Więc postanowiłem powrócić do wędkowania. I właśnie teraz w tą niedzielę planuje wyjazd z wujem gdzieś nad jezioro.

Tak więc witam wszystkich ponownie!

Na imię mam Mateusz i mieszkam w Solcu Kujawskim. (woj. Kujawsko-Pomorskie)

I skończyłem 12lat. Chodzę do klasy VI. Interesuje się komputerami, muzyką, głównie Rapem i oczywiście wędkarstwem.

Pozdrawiam Mati!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zapalenców wędkarstwa

Miło mi Paweł:)

Z wędkarstwem mam już troche do czynienia za młodu z tatkiem się śmigało, potem nabyłem mój 1 spinning lecz ciężko było coś zpałać i się zniechęciłem dlatego przestałem jeżdzić na rybki , teraz znów chce zacząć lecz na spławik lub grunt:)

Pochodze z Katowic obecnie mieszkam koło Cieszyna , interesuje się informatyka i motoryzacją na codzien pracuję pod ziemią , ze sportów to gram w amatorskiej lidze w piłke nożną pozatym gram w siatkówke i śmigam na rowerze po górach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Kamil, mieszkam w Brzeźnicy, wędkuję od 15 lat, a od 7 lat zajmuję się głównie wędkarstwem karpiowym przeplatając go z wyczynem. Większość czasu spędzam nad mało znanymi bagienkami, wyjeżdżam również w okresach jesiennych na dłuższe Solińskie zasiadki. Spławik to głównie pobliskie żwirownie które są piękne sportowo, rybne i oczywiście Wisła :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.