Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

Witam.

Jestem nowy na forum. Mam na imię Adrian. Ulubione metody to spławik - zwłaszcza tyczka i bat, spinning i w trzeciej kolejności gruncik.

Pozdrawiam wszystkich i życzę tylko udanych połowów.

Adrian "Warun"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Marcin.

Wędkowałem w dzieciństwie z tatą, zaszczepiłem się na nowo, trzy lata wstecz gdy wyholowałem Brzanę 54cm/1,65kg. Obecnie próbuję sił w lekkim spinningu.

Uwielbiam spędzać czas nad Krzną i Bugiem.

Pozdrawiam wszystkich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano,

W tym roku powróciłem po ponad 10 latach przerwy do wędkowania na wodach PZW, trochę zacząłem czytać informacji w sieci, trafiłem jakoś tutaj, spodobał mi się klimat więc się zarejestrowałem :smile:

Moją ulubioną metodą połowu zawsze była gruntówka, ale chyba równie często łowiłem na spławik i okazjonalnie spining. Po części jestem też hodowcą rybek, które to trzymam w przerośniętym 25-arowym akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Pozwolicie że dołączę do Teamu :lol:

Mam na imię Jacek, prawie 44latka, mieszkam w Sulechowie i mam parę ładnych lat stażu "nad wodą" Zwykle łowiłem białą rybę, ale ostatnio od Kolegi załapałem bakcyla spinningu...

Właśnie kompletuję mój pierwszy zestaw na okonia. :mrgreen:

pozdrowionka dla wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,na imię mam Leszek,jestem z Wrocławia.Łowię głównie na spinning w rzekach.Zalogowałem się jakiś czas temu ale nic nie pisałem co postaram się zmienić :cool: Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Michał i jestem uzależniony ;)

totalnie początkujący wędkarz (karta wyrobiona 4 dni temu), upodobanie mucharstwo sam zaczynam kręcić robale, sprzęt świeżo kupiony... liczę na dużą pomoc ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Mateusz mam 15 lat pochodzę z Chełma.

Łowienie ryb zaczynałem od małego lecz 3 lata temu zająłem się tym na "poważnie" większych wyników nie miałem największy szczupak jakiego złowiłem miał 58 cm i miałem styczność z 40 centymetrowym sandaczykiem w tym roku zrobiłem większe zakupy i troszkę się odczytałem liczę na co raz lepsze wyniki moją ulubioną rybą jest szczupak i sandacz, głównie łowię na spinning jednak w tym roku zaczynam zabawę z karpiowaniem :). Łowię głównie na Bugu, jego starorzeczach oraz parypsach i żółtańcach (woj. lubelskie okolice Chełma :cool:) tyle odemnie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.