Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Pawel z USA. Od dziecinstwa zawsze interesowalo mnie wedkarstwo. Wychowalem sie w Szczecinie tuz przy rzece Regalicy (odnoga Odry). Od 25 lat mieszkam w USA i jak przyjezdzam do Polski to zawsze probuje wyskoczyc na ryby. W tych czasach staram sie "odkryc" jeziora kaszubskie. Chcialbym w przyszlosci zorganizowac wyprawe wedkarska zlozona z kilku (lub kilkunastu wedkarzy) gdzies na jeziorze w regionie kaszubskim. Zobaczymy co przyszlosc przyniesie i czy beda chetni na tego typu impreze. Pozdrawiam serdecznie wszystkich wedkarzy ze strony haczyk.pl !!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem Marcin, lat jakieś 34, po dłuuugiej przerwie powracam do wędkarstwa. Wyników specjalnych nie zanotowałem, planuję nauczyć się skutecznie łowić rybki. (może napiszę ryby :wink: ) A'propos. Mam pytanie do znawców wód podkarpacia. Jeżeli ktoś z rzeczonych, życzliwych kolegów może podpowiedzieć w jakiej okolicy na Wisłoce, Wisłoku wybrać się na brzanę byłbym bardzo wdzięczny. Obiecałem też żonie złowić węgorza, gdyż usłyszala o walorach smakowych i "bezościowych" tej ryby, ale cuś mi to nie wychodzi, a w sklepach nie są tanie :neutral: Pozdrawiam Wszystkich. Wodom Cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość primo

Witam

Pozdrownienia z Gliwic, najczesciej mozecie mnie spotkac nad jezioerkiem Plawniowice lub Czechowice

Polamania kijow zycze :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawno tu nie pisałem :neutral: ..teraz czas to zmienić ...są wakacje więc na ryby chodzę codziennie lub co 2 dni :mrgreen: ( tak od 4lat ) bo włąsnie tyle już wędkuje

najlepsza metoda - spinning, lecz ostatnio coraz częsciej grunt i spławik

jestem ze Strzyżowa (podkarpacie) i najczęsciej łowię na wisłoku i na kilku mniejszych, pobliskich rzeczkach

wiek - za pare dni 15 lat :mrgreen:

pozdrawiam kleniu (Mateusz)

...ps. Nick zaczerpnąłem z dawnego przezwiska mojego brata :cool: , mówili tak na niego bo wyciągał największe klenie na osiedlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wędkarzy!! mam na imię Dawid.na ryby chodzę od 5 lat.Moje ulubione ryby to karaś i lin.Jestem miłośnikiem przyrody,z powodzeniem startuje w olimpiadach ekologicznych :razz: darze ogromnym szacunkiem przyrode i ryby dalatego każdą złowioną sztukę (nawet dużą) wypuszczam z powrotem do wody.Bo łowię ryby tylko po to aby przeżyc niesamowite chwile podczas holu dużej ryby.i dlatego właśnie kocham ten sport!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój wjazd na forum zakończył się warnem :D Interesuje się wędkarstwem, militariami i moją JAWĄ 50 20p . Mam 17 lat, i większośc moich wypraw wędkarskich kończy się zadymą z kontrolerem lub jakimś innym lokalnym mądralą ;/ , łowie od 4 lat i nie zamierzam przestac :D Ulubiona metoda gruntówka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! nazywam sie mirek i mieszkam w siemianowicach slaskich.moje zainteresowania to tak wszystkiego po troche,szczegolnie mechanika samochodowa.ryby zaczalem lowic w wieku 11lat(lowilem razem z moim ojcem)mialem karte PZW i tak do 22 roku zycia.pozniej dziewczyna,zona,dzieci i rybki sie skonczyly.teraz mam 33 lata i chcialbym zaczac na nowo lowic bo strasznie mnie to pociaga.mysle ale ze w tym roku nie oplaca mi juz placic za karte ale w przyszlym na pewno to zrobie.dlatego prosze mi powiedziec gdzie moge teraz bez karty polowic?

pozdrawiam banek1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera! Jestem jakiś czas na forum, a zapomniałem się przedstawić :oops: .

Mam 31 latek, jestem byłym belfrem rozmiłowanym w wędkarstwie (zwłaszcza spinningu).

Co do reszty informacji niech "przemówi" jeden z moich ulubionych wokalistów:

"Coraz bliżej końca wieku chory świat dogorywa

Wszystko runie już niedługo, ale jeszcze trochę czasu

Tak brakuje nam miłości tej szalonej tej okrutnej

Moje serce pełne bólu, moja dusza industrialna

Ref: Jestem chory, dziki wariat tak jak świat,

Gnam do przodu nie zatrzymuj mnie kochanie, nie, nie, nie

Coś prowadzi mnie za rękę może Pan

Może szatan sam już nie wiem co to jest".

(Tu wtrącenie - nie brakuje mi miłości :grin:, a za rękę prowadzi mnie Pan :grin: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera!

hehe witam również :lol:

Jestem jakiś czas na forum, a zapomniałem się przedstawić :oops:

Spoko, ja wybaczam tym bardziej, że mój pierwszy post na forum też nie był powitalny :cry:

Od D strony zaczęłam, pewnie niektórzy sie dziwią :lol:

Poza tym - nie mogłam się powstrzymać; Witam wszystkich bardzo cieplutko - jak to kobieta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi napisał/a:

Od D strony zaczęłam

madi napisał/a:

jak to kobieta

Ja się nie dziwię

Ach te kobiety.

Kurcze ja w sumie też się nie przedstawiłem ale tego nie zrobię obecnie bo w "czas zadać sobie pare pytan" toczy się dyskusja na pokrewny temat. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - mam na imię Adam, jestem z Gliwic.

W tym roku zacząłem ponownie wędkowaać po 15 latach przerwy.

Po czterech miesiącach starań złowiłem jedynie kilkanaście malutkich okoni, krąpi, leszczy i jednego karasia.

Moja żona ma nawet z tego niezły ubaw, co więcej z naszą córką bawi się w sklep z rybami które ja złowiłem (oczywiście zawsze są puste półki).

Tak że mam nadzieję że znajdę na tym forum jakąś pomoc i zaniosę w końu chociaż jedną rybę do domu.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.