Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam 14 lat i dopiero w te wakacje 2007 r. rozpoczynam przygodę z wędkarstwem. Teraz na razie praktykuje w zalewie lub na rzece :D. Narazie nic dobrego jeszcze nie złapałem, bo jak lebioda łowie. Pozdro dla wszystich haczykowców ;D

Teraz narazie łowię na spławik. Moja best ryba jak dotąd to okonik 25cm <żal>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

witam nowych ;;haczykowców;;

spedziłem na zalewie Sulejowskim dwie nocki i dwa dzionki nie pomogła melasa dolewana do zanęty ale sie nie poddaje w sobote znów jade do skutku

i tak do konca swiata i jeden dzien dłuzej

pozdrowionka Edmund z nad zalewu :razz::razz::razz::razz::razz::razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Krzysiek, jestem z Gliwc, łowiłem troche w wieku dziecino - młodzieńczym , potem miałem dłuższą przerwe, 7 lat temu znów powróciłem do mojej dawnej pasji.

Wędkuje na spławik, kulę wodną ,DS, lubie też całonocne zasiadki na sandacza. Oczywiscie równiez spininguje, zaraził mnie tym kolega wielokrotny mistrz okregu.

Jak do tej pory łowie tylko w wodach stojących i kanałach.

Mam na swojim koncie kilka mniejszych i wiekszych wędkarskich sukcesów.

Nienawidze kłusoli , smieciarzy i drobnych pijaczków którzy w jakikolwiek sposób zakłucają naturalny rytm i piękno przyrody.

Wszystkim kolegom z forum życze połamania kijów i to nie tylko klapą bagażnika :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jareczek jestem. Generalnie łowie od małego z małymi przerwami , ostatnia przerwa trwała 3 lata ale to z racji tego , że pojawiła się nowa kobieta od tego czasu zmieniło się tyle , że teraz ta kobieta jest moją żoną więc teraz nie ma przebacz i od roku znowu mniej lub więcej czasu spędzam na łowieniu. Głównie spininguje , ewentualnie z rzadka łowie na grunt. Głównie w Zalewie Zegrzyńskim i okolicach (Bug, Narew).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, wędkuje od kąd pamiętam :D czyli jakieś 16 lat bo obecnie mam 18 :)

mieszkam sobie pod czestochową a dokładnie w Masłońskim, do zbiornika poraj mam jakieś hmm 20 m. takze nie dało by się nie wędkować. Poza tym to interesuje sie motocyklami. pozdrawiam wszystkich grzejących robaki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich "Haczykomaniaków" . Mam na imię Jacek, mieszkam w Toruniu. Wedkarstwo jest moją drugą pasją zwiazaną z przebywaniem na łonie natury. Pierwsza to wyprawy w niedostepne i nieznane miejsca, gdzie srodkiem transportu jest auto 4x4.

Jestem miłosnikiem i propagatorem ochrony przyrody, tak więc mieszkańców wód nad którymi "moczę kij" traktuję tylko i wyłącznie jako "sparingpartnerów", gdzie "po walce zawsze wracaja do swoich domów", czasem mnie pokonujac :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. jak na "nowego" przystało przedstawiam sie pieknie :)

na imie mam bartosz. mieszkam w dąbrowie górniczej. blisko trzech calkiem niezlych jeziorek ( pogoria I,II,III). z wedkarstwem mam do czynienia od hmm 9 lat. teraz zaliczylem 3-letnia przerwe.

ale WRACAM !

zaczynam kompletowac na nowo sprzet i nowy sezon otwieram z wielka pompa i rekordami :)

pozdrawiam wszystkich maniaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem ar00n z Wrocławia. Pomimo 24 lat pasję do wędkarstwa odkryłem dopiero kilka miesięcy temu;) Nigdy wcześniej nie miałem najmniejszego kontaktu z wędkarstwem, więc teraz miewam różnego rodzaju problemy.. także za wszystkie irytujące pytania, które pewnie zdarzy mi się zadać z góry przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.