Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wrocław - koła wędkarskie


drop1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiegoś czasu mieszkałem we Wrocławiu ale teraz już na dobre w nim zamieszkałem. Mam pytanie gdzie można się zapisać do koła i jakie są opłaty?

Nie chce mi się specjalnie jechać w rodzinne strony, żeby zrobić opłaty...

Czy koła są podzielone na dzielnice?

Mieszkać będę na Stabłowicach więc szukam czegoś w tym rejonie ewentualnie gdzieś w okolicach rynku

Z góry dziękuję za pomoc :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

W tym roku 182 zł zapłaciłem w kole Astra. Opłatę dokonałem w sklepie wędkarskim w Centrum Leśnica. Pod ich zarządem znajduje się stawy w Leśnicy (ładnego karpia tam złowisz) sumik karłowaty zadomowił się tu więc wiecie jak jest...»

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku opłaty wynoszą:120 zł opłata okręgowa+62 zł,składki członkowskiej.

Opłat dokonasz w siedzibie dolnośląskiego PZW na ul.Kazimierza Wlk. i tam również możesz zapisać się do dowolnego koła.We Wrocławiu jest naprawdę spory wybór i zależy co Cię interesuje.Możesz wybrać koło,które organizuje sporo zawodów,niektóre mają własną wodą,ale są i takie w których nie wiele się dzieje.

To gdzie mieszkasz nie ma znaczenia do jakiego koła chcesz należeć.Warunkiem jest,żeby koło mieściło się w okręgu Dolnośląskim.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Odświeżę temat. Dla tych co chcą zacząć przygodę wędkarską i dla tych, co z różnych powodów szukają koła we Wrocławiu, to można rozważyć taką opcję http://wedkarstwo.wroclaw.pl/kola-wedkarskie-wroclaw/

W ostatnich latach były organizowane:

zawody prowadzone równolegle (o ile pamięć nie myli, bo kilka lat minęło) z kołem "Zacisze" na akwenie "Czarna Łacha", wyprawa na dorsze, pobyt w WDW Łochowice, Głębinów i ostatnio kilkakrotnie pobyt w Tarnowie Jeziernym.

Na kilku z nich byłem i wspomnienia mam bardzo miłe. Generalnie mi bardziej chodziło o poznanie nowych miejsc niż na zdobyczach, ale przy odrobinie szczęścia i umiejętności, takowe każdemu może się przydarzyć.

Jedna z relacji i pobytu połączonego z zawodami http://wedkarstwo.wroclaw.pl/2011/06/no-i-po-zawodach-wedkarski-weekend-w-tarnowie-jeziernym/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

Szukam tak samo jak Kolega drop1985.

drop1985 ma nieaktywne konto i nie mogę się dowiedzieć czy zakończył sprawę pozytywnie?

Szukam koła na Stabłowicach.

Są dwa stawy koło osiedla może ktoś wie, które koło ma to pod opieką?

Czy w Leśnicy koło Astra ma pod opieką staw?

Jaką tam dodatkową składkę pobierają?

Dziękuję z góry za konkretną pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa stawy koło osiedla może ktoś wie, które koło ma to pod opieką?
Koło PZW Fabryczna.

A tu masz linka. http://pzw-fabryczna.pl/index.php/kontakt

A czy Astra ma jeszcze wodę w Leśnicy tego nie wiem .

A tu koleżka z okoniem "prawie" 1,5kg. :shock:

Takie pod kilo łowiłem ,ale to już "byk"[47 cm]

http://pzw-fabryczna.pl/index.php/galeria-zdj?page=view&catid=42&PageNo=1&key=4&hit=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.