Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach - Kwiecień 2011


maju

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj 1 godzina i kolejne zero.

@up

poszukaj na forach o lucky, ja widziałem wiele opinii o pracy lucky, szczytówka witka jak we wklejance, reszta jak kij od szczotki sprawiała że ludzie tracili podczas holu duże ryby.

Do sredniaków ok ale po tym jak kilku osobom spadały duże klenie, bolenie czy brzany zmienili lucky na inne wędki. W pełni pozytywną opinie też widziałem, niestety użytkownik nigdy nie chwalił się okazami wyholowanymi przy pomocy lucky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 243
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Wiele osób narzeka na spady z lucky

Panowie nie ma to jak Lucky Strike :razz::cool:

Dzisiaj z rana wypad na małe leśne bajorko zakończony trzema karasiami około 30 cm na czerwone robaki.Jedna porządna rybka się zerwała niestety :roll: Jutro będzie powtórka z rozrywki. Może uda się przechytrzyć coś większego . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranny wypad z zamiarem przechytrzenia linka zakończył się fiaskiem.Płoć też słabo, jaziu też nie podszedł. Ale dzień miały dzisiaj okonie, złapałem ich chyba z 20 z czego 10 było takich ładnych 25-35 cm. Wszystko na spławik i czerwone gnojaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na rzece Cybinie odcinek w Poznaniu :wink: Kilka szczupaczków bez wymiaru i jeden 63 cm.... Najprzyjemniejsze było to że wędkarz po drugiej stronie rzeki bił mi brawo jak go wypuszczałem :grin: Bolenia i klenia nawet nie widać a co dopiero marzyć o braniu :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z nad wody, na malutkie płoteczki pobawiłem się z okonkami, a potem swoją obecność pokazał lin więc się nim zająłem, ok 40 cm, fotki nie robiłem z lenistwa. Jutro rano wypad nad inne łowisko w celu rozpoznania co tam się ruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość asasyn78

no i w końcu mnie się udało :mrgreen: na mojej malej rzeczce pierwszy w tym roku kropek powyżej czwórki 42cm,wziął na prostce zaraz za zakrętem na 5cm minowa.rybka oczywiście pływa dalej.

niestety nie miałem aparatu żeby zrobić fotkę :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co wróciłem z rybek :wink: Udało mi się złapać tylko 2 małe płotki i jazika. Ae jak na wypad ze spławikiem na małą rzeczkę to i tak nie jest zle. :wink: Dopiero w przyszłym tygodniu biorę się za jakieś konkretne wyjazdy na Wisłę. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziął na małego Insecta od Artura Lipińskiego

Tak po pierwsze Andrzeja :lol: a po drugie nie Insecta ale Instincta :mrgreen:

W ogóle o wilku mowa wczoraj wyjąłem taki model 4 Instincta czarno-szarego Tacie z pudełka i wyruszyłem z rana na pstrągi. Długo nic się nie działo ale nie poddawałem się wiedziałem że zawsze coś może uderzyć. Nie myliłem się piękny kabanos wystartował z podmytej burty, której cień dawało duże drzewo.

Walka była niesamowita, a podebranie arcytrudne ze względu na wysoką burte, ale nic na szczęscie wszystko się dobrze skończyło, kropek wylądował na brzegu.

1001129k.jpg

1001130t.jpg

C&R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikado90

Dzisiaj wypad na gliniankę za okoniem trafiły się dwa małe no i 3 szczupłe :D (40,53 i 50cm ) oczywiscie rybki wrocily do wody:) pozdrawiam i gratuluję kolegom wyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asasyn78, jak poświęcisz rybkom tyle czasu co Dawid, i nie tylko on, pracując przy rzece robiąc tarliska , to i rzeka obdarzy cię pięknymi rybkami, nie wiem czy gdzie indziej jest taka dbałość i tylu zapaleńców którzy własny czas poświęcają na to by dbać o rzeką , pilnują trących się pstrągów nocami i ogólnie mają tak zwanego pi..lca na ich punkcie. To wszystko później składa się na to że mamy co łowić, choć niedługo zaczną pływać kajaki i na słowo kasa unijna zostaną zniweczone wysiłki tych ludzi. Dobra koniec off-top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypad mogę nazwać powtórką z rozrywki.

Linek wcale , jazio też ,płotka średnio.

Okonie waliły jak głupie na rosówki metr od brzegu.

Złapałem chyba z 15 ale godnych uwagi było z 8 takich od 25-30.

Oczywiście wszystkie garbusy wróciły do wody, ponieważ które jak które ale te ryby szanuje ponieważ wiem że taki okoń 30 cm prawdopodobnie jest ode mnie starszy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.