Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach - Kwiecień 2011


maju

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 243
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

DAWID, wiesz nic z takich rzeczy nie zauważyłem. Dzisiaj obserwowałem dwa zaskrońce jak sie wygrzewały na moim pokrowcu od wędek :smile: jedna spr mnie zast. chyba jest jakaś choroba bo niektóre ryby mają na sobie takie dziwne białe guzki :/ mogłem zrobić zdj. i wam pokazać może ktoś z was by wiedział co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś powtórka z sobotniej wyprawy na początek pojechaliśmy w miejsce sobotnie około godz 10 do 12.30 6 cert okoń 4 płocie i kilka jelcy były też kiełbiki i ukleje.O godzinie 13 zmieniliśmy miejscówkę ponieważ brania ustały do godziny 16 połowiliśmy mnóstwo krąpi leszczy takich do 0,8kg wynik bardzo podobny do soboty super wypad :mrgreen:

W drodze powrotnej pojechałem popatrzeć jak w sobotę na moją linową miejscówkę i wędkarze nie mieli nic po za małymi leszczykami takimi jak ręka i płoteczkami więc jeszcze na jeziorowe rybki za zimno nocami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano wypadzik na zalew z pickerami zakończony powodzeniem. :wink:

Udało mi się złapać 3 karpiki około wymiaru,kilka leszczyków, jeden leszcz 40cm.

Rano nic nie zapowiadało udanego połowu rybka w ogóle się nie spławiała i początkowa nie brała. Po godzine 7 nastąpiło gwałtowne branie na pinkę i wyciągnąłem jazia 45cm.

Bałem się,że przypon 0,10mm nie wytrzyma ale udało się. :grin::wink:

Tutaj fotka

6e4d6e5b596545d1m.jpg

Rybka wypuszczona podobnie jak pozostałe. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypad do udanych nie moge zaliczyć. Nastawiłem sie na linka i nic, ani na gnojaki, ani na kukurydze. Ale mimo wszystko złapałem 1 leszcza 45cm, 1 płoć 37cm oraz ze 6 okoni od 25 do 30cm.

Naturalnie wszystkie rybki wróciły do wody :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek wiślanego sezonu świetny, dawno nie złapałem takiego klenia :smile:

Przyładował przed przelewem w nurcie na instinta 4 cm, walczył pięknie, murował do dna i oczywiście wrócił do wody. :mrgreen:

1001179d.jpg

1001185k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ wy ryby łowicie! Gratulacje dla wszystkich którzy połowili przez cały miesiąc. Nic, tylko trzeba wyrwać się w końcu choć na krótką chwilę nad rzekę z nastawieniem na jakieś lepsze połowy :smile: Oby w weekend majowy wszystko poszło po myśli. Udało mi się z tydzień temu otworzyć sezon, na jeziorze, mnóstwo brań, lecz same małe płotki, krąpiki, leszczyki i ukleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zarówno wczoraj jak i dzisiaj uganiałem się po 2 godz ze spinigiem za kleniem.Z niezłym rezultatem. Wczoraj 3 sztuki z czego największy miał 40 cm, dzisiaj jedna sztuka 31cm. Połakomiły się na INSTINCT 3cm i jeden na małego hand made'a. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stawiałem swoje pierwsze kroki z muchówką, najpierw nauka rzutów na suchą, póżniej łowienie na nimfe, no i przyfarciłem :wink: złowiłem swoje pierwsze rybki wymiarowego potokowca i lipienia pod 40 cm, lipienia udało się odchaczyć w wodzie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj drugi dzień raczkowania z muchówką :wink:

Woda mętna, sporo podniesiona, warunki średnie. 3 brania, 2 ryby spięte, niezacięte i jedna ląduje na brzegu. :smile:

Cieszą te pierwsze rybki na muszke niesamowicie :mrgreen:

1001187u.jpg

Rybka oczywiśćie wróciła do wody :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.