Skocz do zawartości
tokarex pontony

Gdzie na szczupaka?


damiandg

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

kamyczekpl a z brzegu ?

Możesz polecić jakieś miejsca dobre na spinng z brzegu ? Na P4 już kilkanaście razy tpróbowałem i bez efektów (od Wojkowic Kościelnych na piaskach i kamieniach w stronę Kuźnicy Podleśnej). Na P3 w zeszłym roku też bez efektów zbytnio (ale byłem tylko 3 razy), P2 ciężko łowić bo dużo ziela no i z braniami też nie było najlepiej a P1 nie znam (byłem tam raz). Najbardziej skłaniałbym się ku P3 tylko totalnie nie wiem gdzie zacząć z brzegu polować na szczupaka - możesz coś podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Witam.

Ja połowiłem kilka ale małych szczupaczków na Pogorii 3 w miejscu, gdzie wpada woda z Pogorii 2 ale były to max do 40cm. Kilka też tego wymiaru było na Pogorii 4 od strony Wojkowic Kościelnych. Z brzegu szukałem, próbowałem i nic. Zastanawiam się czy nie spróbować na Pogorii 3 z łódki ale nie wiem czy nie trzeba dodatkowych uprawnień??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
kamyczekpl a z brzegu ?

Możesz polecić jakieś miejsca dobre na spinng z brzegu ? Na P4 już kilkanaście razy tpróbowałem i bez efektów (od Wojkowic Kościelnych na piaskach i kamieniach w stronę Kuźnicy Podleśnej)

Nic dziwnego , że masz mizerne efekty, tajemnicą Poliszynela jest , że tubylcy z Dąbrowy Górniczej stawiają siaty na płyciznach od strony piekła na północ aż za wyspy (jedyne sensowne miejsce rozwoju szczupaka na tym zbiorniku) i jak to w naszej kochanej ojczyźnie bywa, gdy tylko zapada zmrok to ..... w wodzie aż się kotłuje... / dosłownie i w przenośni / ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja połowiłem kilka ale małych szczupaczków na Pogorii 3 w miejscu, gdzie wpada woda z Pogorii 2 ale były to max do 40cm. Kilka też tego wymiaru było na Pogorii 4 od strony Wojkowic Kościelnych. Z brzegu szukałem, próbowałem i nic. Zastanawiam się czy nie spróbować na Pogorii 3 z łódki ale nie wiem czy nie trzeba dodatkowych uprawnień??

Dokładnie tak samo. Na wypływie PII do PIII w poszukiwaniu wiosennego okonia czasem uczepił się niemiarowy szczupak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.