Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach? Wrzesień 2011


T.N.T

Rekomendowane odpowiedzi

dziara, łowiliśmy w nowym miejscu, dokładnie na zakolu przy ul. Juranda, gumy przeważnie 7cm na główkach 7-10g, zdziwiło nas, że tak płytko tam jest, w następny weekend planujemy wyjazd do Czapur albo Puszczykowa poszukać szczupłego w głębszych miejscach... Te starorzecza wydają się być ciekawe :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

wczoraj dwa okonie na obrotówkę 21 i 25 cm

dziś Zawichost kilka miarowych oksów i 3 szczupaki jeden 53 reszta 40~

do tego 4 ryby zeszły i jedna obcinka ogona w kopytku

jeden duży szczupły kolo 80 poszedł w wisle no i go nie zatrzymałem po minucie zszedł :(

jutro zawody towarzyskie WKS ATUT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spiąłem dwa sandacze i trafiłem klenia z rodziny sandaczowatych :wink: na 10 cm ripperka seledynowego z opadu, zażarł całego. Tata przegrał walke z dużym sumem niestety wziął na sandaczowy sprzęt.

74857238.jpg

62948441.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od 6 rano do 18 Regalica. Przeładowane 50 kilo leszczyków, krąpi i rozpiórów. Od 15 spining za sandaczem. Jak zwykle zamiast sandała szczupły 65 cm wyjęty i 2 spięte sandacze.

Pozdrowienia dla kolegi po kiju który towarzyszył mi od 10 rano do samego końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajsza/dzisiejsza nocka dość zaskakująca pozytywnie - kilkanaście leszczyków , wprawdzie największy około półtora kilograma ale miejscówka nieszykowana wcześniej. Dziś na tym samym miejscu za dnia kilka płoteczek a w przerwie na rozprostowanie nóg na spining okonek (miał może z 10 cm za to kotwiczkę zielono - czarnego meppsa nr 2 całą w pysku :( ) zobaczymy co nam przyniesie dzisiejsza nocka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nocka z 26 na 27 bardzo i to bardzo pozytywnie - nie wiem ile dokładnie bo większość ryb zwracam dla jeziora ale poprzednia nocka przy tym połowie to był pikuś :) do domu przytargałem sobie tylko kilku takich 1,5 - 2 kg tak mi się zachciało wędzonego leszczyka, ze pojęcia nie macie

dzisiejsza nocka z kolei to już mniej tak entuzjastycznie - może z 5 leszczy i największy może miał kilogram ogólnie cienizna, pewnie dla tego, że wiało, fala była taka z 15 - 20 cm, co drugi rzut zaplatany ale za to pospałem sobie na siedzisku (zawsze tak mam jak zmarznę i zdecyduję się jednak założyć kurtałkę co by mniej wiatru łapać w klatę :) )

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziasiaj od switu do 10.00 na Warcie zlowilem 2 szczupaki. 54 i 67 cm. Brania bardzo delekatne. Wiekszy szczupak zapiety od spodu wiec chyba szedl za guma i pukal zamknietym pyskiem. Obie rybki wypuscilem z nadzieja ze kiedys zlowie je jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że na rzekach standadowe miejsca jak główki i opaski są raczej przedeptane. Dużo więcej jest drapieżników na prostych odcinkach rzeki które są trudniejsze do obłowienia. Jak uda się wszczelić z ciężarem główki to kolor gumy nie odgrywa już tak ważnej roli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj i przedwczoraj byłem na wielkopolskiej Warcie w okolicach Pyzdr.Przedwczoraj 3 pobicia i żaden się nie zapiął a wczoraj 3 pobicia i dwa szczupłe- 45 i 56cm. Na żadne przynęty nie było efektu oprócz lunatica 7cm na 25 gramowej główce podanego w warkocz a potem już tylko pukanie o dno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.