Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach? Wrzesień 2011


T.N.T

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzisiejszy wypad nad starorzecze Warty w Człopach zaowocował dwoma linami i kilkoma płotkami. Wielkością rybki nie powalały, ale biorąc pod uwagę fakt, że celem były szczupaki (które w ogóle nie chciały współpracować), wypad uważam za udany :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek wieczorny spinning- sandaczyk 35cm

Sobota- wieczór łódka lecz na nie znanym mi jeziorze na trzy kije jeden okoń 35cm jeden ze 20cm spiął się przy samej burcie oraz 2 puknięcia :/

Dzisiaj od 0600 do 1100 jedna płotka i kilka cyknięc na makaron..a miejsce karmione kukurydzą..

Kiepścizna totalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczupak 50,5 i kleń 35,7 na mistrzostwach okręgu Tarnobrzeg - dało mi to miejsce 5

Pierwszą turę wygrałem a w drugiej złapałem jedynie bolka 37cm - a wydawać by się mogło, że ładnie chodziły po południu... :/

Jeden okoń w drugiej turze dał by mi wygraną :|

po za tym dwa mikro sandaczyki +- 30 cm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś krótki wypad na najbliższe jezioro, czyli jez. Rusałka, przez 1,5h 4 okonki, największy 29cm, przynęta pomarańczowy woblerek Bonito - killer okoniowy :!: Wypad na plus, zwłaszcza, że to pierwszy taki jesienny wypad spiningowy.

f29ca5bb04c85815m.jpg

C&R (sorry za jakość, robione telefonem, jak się robiło ciemno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wypad nad karasiowy staw. Pół wiadra 10l karasi 5-10cm (cos z 50szt) i 3 linki ok 7cm. Widze zanik aktywności lina, prędzej małe liny brały na równi z karasiami. Łowione na 5m bat Konger, spławik 0,5g żyłka główna 0,2 przypon 0,12. Nęcone traperem karaś-lin. przynęta ciasto z chleba. (na bialego i czerwonego efekt podobny...) Jak ktoś zywca potrzebuje to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 4 dni nęcę systematycznie miejscówkę 1 dzień 2kilo kukurydzy z ziemniakami i zanętą karp amur, 2 dzień 5 kilo tego samego, 3 dzień 2 kilo i dziś troszkę ponad kilo ale więcej zanęty niż kukurydzy. Jutro zasiadka z kumplem od 19 do rana. Piszę już teraz bo jutro czasu nie będzie a opis wyprawy będzie w sobotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spining na odrze od 14 do 20. Najpierw na Sieka okonek z 20 cm, na cruxa Goldfisha który cały sezon przeleżał w pudełku okonek 25cm i jazik 36cm, pod wieczór jaź ok 48cm na woblerek Bonito, po zachodzie słońca 3 niewymiarowe sandacze na Orginala. Wszystkie rybki wróciły do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wypadałoby się pochwalić moja miejscówka 11 i 18 września: 11września na miejsce zajeżdżamy trochę późno na wodzie prawie nic się nie dzieje. Po ok. 30 minutach pojawiają się pierwsze wyjścia : ukleje dosyć często się trafiają więc urozmaicenie jest .Brat z ojcem na nimfę kilka ładnych kleni mieli.

18 września : około południa zajeżdżam nad wcześniejszą miejscówkę , zaopatrzony w sprzęt do łapania klenia czyli spławikówka , kukurydza , pęczak i bułka .Ale po przejściu ok. 100metrów w górę i w dół ( w górze piękne dołki i rynny) mina mnie zrzedła ani jednej ryby czy to uklei czy to klenia. Brat to samo , szybka decyzja przenośmy się na stare miejsce.Tutaj jest już dosyć spory tłum ( ostatnio byliśmy sami) . Próbuje łapć na spławik ale woda za płytka więc zmieniam na muchę. Brat w pierwszym rzucie zapina ładną rybkę na nimfę po dosyć krótkiej ( w moim przekonaniu ) walce na brzegu ląduje pstrąg 49cm szybka fotka i do wody .Warto dodać ,że ani ja ani mój ojciec tak dużego pstrąga nie mieliśmy. Ja na suchą połapałem masę klenia od 8-33cm i oczywiście ukleje , barat kilka kleni od 18-33cm . Ogólnie jest w szoku ,że mogą być takie różnice i nie wiem czym to jest spowodowane. Na lipienia chyba jeszcze za wcześnie , chociaż wyżej o ok. 6-7 km złapali dosyć ładne dwa lipienie (37,39cm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek popoludniowo-nocny wypad nad odrę 16-23 ... wiał silny wiatr, do tego rzęsa i inne "farfocle" utrudnialy wedkowanie ... wynik 9 leszczy, z czego jeden 54cm i 2kg, drugi 45cm i 1,2 kg pozostałe w przedziale 30-40 ... co dziwne nie powiesil sie żaden krąpik czy plotaka albo uchowaj boże jazgarz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.