Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zakupy w sieci


P

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wobler129

Jest parę fajnych sklepów. Zaleźy ja kupuję zawsze tam gdzie taniej :lol: Bo w jednym sklepie jest np. kołowrotek tańszy a w drugim wędka :cool: Na PW dam Ci linka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 166
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja Ci radzę kupować przede wszystkoim tam gdzie dostaniesz największy rabat przy zakupie większej ilości sprzętu na raz. W sklepach internetowych to kupuję tylko drobiazgi jak koszyczki czy ciężarki. Wędki kołowrotki i grubszy sprzęt kupuję wyłącznie w sklepie gdzie mogę go obejżeć i przekonać się organoleptycznie że to jest to co chciałem. Mogę wtedy również dokładnie obejżeć czy sprzęt nie jest uszkodzony, nadłamany, porysowany itp - oraz wiem że listonosz czy kurier go nie będzie go wyginał i rzucał po swoim furgonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Ja zamówiłem wędkę 18 grudnia i prosiłem o pobraniową paczkę i jeszcze nie doszła :shock: Myślałem, że dostane wędkę na Święta bo widziałem paczkę smukła i podłużną w domu ale w niej nie było wędki tylko coś dla mamy :???: Wędki nie dostałem do dziś i czekam aż dojdzie. Już 2 razy dwonił mój tata do gościa... w sobote zadzwoni jeszcze raz... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Witam serdecznie.

Piszę ten wątek, gdyż jestem już ciężko zdenerowany.

25 Grudnia 2008 na Allegro zakupiłem u sprzedającego Thundra pare rzeczy o wiadomej tematyce. Przelew wykonany tego samego dnia na kwote 170zł.

Wszytsko ok, czekam czekam i czekam i doczekać sie nie mogę. Najpierw grzeczne emaile w stylu proszę o potwierdzenia nadania przesyłki.

Próbowałem się dodzownić - nie da się, telefony głuche, dodzwoniłem się do sklepu, i mi powiedziano, że w dziale obsługi klienta z Allegro jest zamieszanie, mało osób a dużo pracy. Dziwne.

Emaile kolejne bez odpowiedzi. Na początku roku rozpoczołem spór oczywiście żadną niespodzianką jest to, ze dotąd brak konaktu.

Użytkownik ma już 650 negatywnych i neutralnych za takie akcje.

Jeden nawet czekał aż 80 dni to jest śmieszne!

Krew mnie już zalewa z nerwów.

Napisałem do Allegro i proszę rodzinę w Warszawie aby interweniował u nich.

Ogólnie - RADZĘ OMIJAĆ Z DALEGO THUNDRE, nie dajcie się zwieśc cenami i przemiotami, omijać z daleka.

Pozdarwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik ma już 650 negatywnych i neutralnych za takie akcje.

Jeden nawet czekał aż 80 dni to jest śmieszne!

jeśli ma tyle negatywów to można bylo odrazu domyślić sie co się za tym kryje :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha co do postu Tomika.

Staram się nie robić antyreklamy ale to samo mowi za siebie co się dzieje z tym użytkownikiem, staram się ostrzec naszych forumowiczów.

Mam wrażenie, że jakbyś więcej i uważniej czytał co inni i kiedy napisali to by Ci się zakupy bardziej udały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keri mam troche inny zwyczaj.

Jak coś kupuje u zwykłego użytkownika to w tedy patrze na komentarze, ale jak widze SS z 7680 punktami jak tu, to niezawsze sprawdzam.

Teraz się przekonałem, że warto sprawdzać każdego, wiecej nie popełnie tego błedu.

Człowiek się uczy na błedach :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz skoro temat wrocil

Panie i panowie

W zwiazku ze nie samym wedkarstwem czlowiek zyje i czasami stosujemy tez atraktory zwane perfumami to zdecydowanie odradzam taka stronke

http://e-zapachy.pl/

Kolezanka chciala zrobic swiateczne niespodzianki swoim bliskim i sie naciela :evil:

Stronka wyglada jak najbardziej profesjonalnie ale no wlasnie nie realizuja zamowien

W google wyskoczy wam duzo wynikow o naciagnietych przez nich ludziach

A stronka nadal funkcjonuje :roll:

No i jeszcze jeden z kolegow nacial sie na tv lcd

Niestety adresu sklepu nie pamietam ale naciagneli duzo ludzi

Pewnie w googlach tez cos sie o tym znajdzie

Co ciekawe podobno z tego co mi opowiadal jakas firma podkupila istniejacy od dluzszego czasu sklep z dobrymi opiniami w porownywarkach cenowych i wykrecila walek na swieta

Wiec badzcie czujny kupujac w sieci :twisted:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

uwazajcie na ten sklep internetowy http://www.trotka.pl

przed wczoraj zlozylem u nich zamowienie na drobiazgi za niecale 100zl, glownie na cale paczki gumek mannsa pakowane po 20szt ktore jak wiadomo sa zszyte z metka "dostepne od reki".

pomijajac fakt ze dostalem to w innych woreczkach to juz z zawartoscia nie bylo tak wesolo

1paczka zamiast danego koloru dostalem inny z piachem :???:

2 paczka zamiast 20szt dostalem 7szt jakies zapiaszczone - zywcem wyjete ze starego pudla z zeszlego sezonu. :???:

2paczka zamiiast 20szt 12szt perla a wygladaly jak z pieprzem tyle piachu w tym bylo :evil:

podsumowujac na 100gum(5paczek po 20szt) dostalem 79 :!: z tego polowa z piachem i brudem z czyjegos starego pudla przy czym zostalem okradziony z ponad 10zl - niepolecam.

wogole kontakt mailowy, czy tez podane gg. to jest nieporozumienie zero odzewu, dzis bede do nich dzwonil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole kontakt mailowy, czy tez podane gg. to jest nieporozumienie zero odzewu, dzis bede do nich dzwonil...
a może zbyt szybko wystawiasz negatywną opinię. Rozumiem twoje zdenerwowanie ale najpierw powinieneś właśnie zadzwonić pogadać. Piszę tak dlatego iż kiedyś miałem podobną sytuację dostałem delikatnie ujmując wadliwą i niekompletną przesyłkę po mojej rozmowie tel dostałem to co zamówiłem plus sporo gratisów za to nieporozumieni (oczywiście inny sklep niż trotka) zawiniła osoba pakująca. Napisz jak to załatwili. Pozdrawiam i powodzenia. :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybralem ten sklep gdzyz byly tam interesujace mnie haki a juz kiedys u nich kupowalem, jak by sie uparl to by znalazl sklep z tanszymi towarami i przesylka, lekki zwrot dostalem ale nic ponad to, podzziekuje juz temu panu za uslugi w przyszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol@fishing-mart kupilem kreciolek na allegro, kosztowal 4zl drozej niz na stronce, co wiecej za 10.5zl(nawet na aukcji nie podali swojej ceny za priorytet, a po 16:00 na mejle nie odpowiadali wiec niebede kolejny dzien czekal az mi laskawie odpisze ile kosztuje priorytet) pisze ze ekonomiczna(wiekrzosc za 10zl wysyla priorytetem) ciekawe dlaczego na czerwono ma napisane ze niema mozliwosci odbioru osobistego ? strzelam ze by niemogli wtedy ukrasc tych 2 zl na przesylce haha.

gratulacje szybkosci jak przelew celowo poszedl w podniedzialek wieczor zeby juz we wtorek mozna bylo wyslac a oni mi pisza ze wyslali dopiero dzisiaj(na tzreci dzien).

ostatnio jak kupowalem cos w sieci to wysylali juz na drugi dzien bo tak przelewy ksieguja a paczke mialem na kolejny, lub nastepny oczywiscie priorytetem poczta.

niby wszystko czarno na bialym, wiec wiesz na co sie piszesz - ale osobiscie nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian21 - kupowanie w takich sklepach, oznacza godzenie się na zarabianie z ich strony na przesyłkach. Jest taka rzymska maksyma - volenti non fit iniuria (chcącemu nie dzieje się krzywda). Jeżeli jesteś niezadowolony z przebiegu transakcji, masz teraz okazję wystawić w allegro komentarz o stosownej treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... nie chce nikogo bronić ani atakować, bo nie znam sprawy, ale jako osoba która duzo sprzedaje i kupuje przez neta musze to skomentować.

Primo, logika, że na allegro kołowrotek jest drożej, bo trzeba doliczyć koszty aukcji + prowizja. Nie mam pojęcia w czym te oburzenie. Po drugie trudno, aby ktoś cały dzień siedział przed kompem i odpisywał na maile ( bo zazwyczaj dostaje ich dużo) A co dopiero jeśli to jest sklep i zwyczajnie pożniej tam nikogo nie ma :mrgreen: Każdy chce pracować te 8 h ale od innych wymagamy aby siedzieli w robocie 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. A jak nie wysyła przesyłek np. przez święta to to normalnie skandal. :lol:

Co do możliwości odbioru osobistego, może zwyczajnie ktoś sobie tego nie życzy, albo i nie ma do tego warunków. Może być np. inwalida i prowadzić swoją działalność wyłącznie przez neta. Skoro napisał to "aż" na czerwono, to przynajmniej postawił sprawe jasno. Nikt nie każe u niego kupować.

Co do wysyłki, wysłałes kase poniedziałek wieczorem, teoretycznie powinna byc do 12 we wtorek. A co jeśli oni wysyłają paczki np. o 11? środa to i tak szybki termin jak na przelew. Pakowanie paczek też wbrew pozorą troche zajmuje. ( no i kosztuje, więc te "2" zł które chcą ci ukraść może właśnie idzie na dobre zabezpieczenie przesyłki )

Pozdrawiam i życze obiektywnego spojrzenia na sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian21 po pierwsze FM pracuje do 16 a w soboty do 14 a więc to naturalne że ci po godzinach pracy nie odpowiedzą.

Po zatym jest coś takiego jak telefon a nry masz na ich stronie i zawsze można zadzwonić i spytać .A osobiście odbierać w Fm nie wolno bo oni mają inne ceny w sp.wysyłk a inne na sklepie ,w wysyłce masz większość produktów taniej,poza tym za każdy zakup masz naliczane punkty.Jakby można było zamawiać przez neta i odbierać osobiście to ja bym tak dawno robił i mógł bym kilkadziesiąt zł rocznie zaoszczędzić i jeszcze bym za punkty jakiegoś gratisa dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo, logika, że na allegro kołowrotek jest drożej, bo trzeba doliczyć koszty aukcji + prowizja. Nie mam pojęcia w czym te oburzenie

Co do 4zl wiecej to na np modelu za 70zl jest taka sama cena jak na stronie a przy 10zl drozszym juz naliczyli niewiadomo skąd ?

Po drugie trudno, aby ktoś cały dzień siedział przed kompem i odpisywał na maile ( bo zazwyczaj dostaje ich dużo)

na stronie przedmiotu niema napisane ile u nich za priorytet trzeba doplacic(logicznie przewaznie domyslnie jest to priorytet a nie ekonomiczy zart za 10,5zl).

Co do wysyłki, wysłałes kase poniedziałek wieczorem, teoretycznie powinna byc do 12 we wtorek. A co jeśli oni wysyłają paczki np. o 11? środa to i tak szybki termin jak na przelew. Pakowanie paczek też wbrew pozorą troche zajmuje.

Jakby mi na czasie nie zalezxalo(przy czym itak czas wysylki jest smieszny) to bym zapytal dopiero na drugi dzien ile priorytet u nich a to kolejny dzien w plecy - taki paradoks.

( no i kosztuje, więc te "2" zł które chcą ci ukraść może właśnie idzie na dobre zabezpieczenie przesyłki )

Oj kolowrotek ma kartonik, a dwa zlote mogloby wlasnie pojsc na rzecz tego priorytetu nie wspominajac juz o wczesniejszych 4 zl.

Pozdrawiam i życze obiektywnego spojrzenia na sprawe.

patrze obiektywnie i stwierdzam ze mi sie to nie podoba - ale juz po fakcie zakupu. Takie sa realia kazdy szuka gdzie mozna cztery do dwoch zlotych dokleic i od setki osob juz jest sześć stówek.

pozdrawiam również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.