Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zakupy w sieci


P

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dam sie na mówić na sprzedarz wysyłkową,

ja tam musze wszystko dotknąć powąchać ,

inaczej na zdjeciu ,porada sprzedającego,z którym sie jeszcze można potargowac,

cenny do negocjacji. Sam frajda z zakupów,ide zawsze z kolegami,potem na piwko ,to cały ceremoniał,oglądanie nowych zakupów przy piwku,i podziwianie tego co sie zakupiło i ocena .

Edmund :lol::lol::cool::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 166
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

No tak, tylko ze gdzieniegdzie niema zbyt duzego wyboru towaru, wiec jak chce sie kupic cos konkretnego niema wyjscia :razz:

Moze to tylko zimowe rozdraznienie/nuda bo wiedzialem na co sie pisze - ale puenta jest taka ze 6,5zl zaplacone wiecej niz powinno byc w rzeczywistosci, paczka wyslana pozno i wolno idaca przesylka ekonomiczna :neutral:

Przedplata, zaufanie w ciemno, aczkolwiek sklep z dosc duzym stazem na allegro(nie mylic z renomą) jest jaki jest. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to tylko zimowe rozdraznienie/nuda bo wiedzialem na co sie pisze - ale puenta jest taka ze 6,5zl zaplacone wiecej niz powinno byc w rzeczywistosci, paczka wyslana pozno i wolno idaca przesylka ekonomiczna :neutral:

Przedplata, zaufanie w ciemno, aczkolwiek sklep z dosc duzym stazem na allegro(nie mylic z renomą) jest jaki jest. :roll:

Kolego to że 6.50 przepłaciłeś to jest pikuś ,ja ostatnio na kulkach i pellecie Dynamite baits przepłeciłem ok 30 zł i mimo to nie mam zamiaru na sprzedawcy "psów wieszać".

A poza tym jeśli chcesz towar " natychmiast"to trzeba połazić za towarem,na pewno w skl w twojej okolicy mają.w końcu Jaworzno to nie jakaś byle mieścina i wędkarskich powinno tam być kilkaw ostateczności możesz do sąsiedniego miasta sie wybrać.a tak poza tym to nie wiem jaki ty "specjalny"kołowrotek chciałeś i czy wart wogóle robić jakiekolwiek "halo"bo kołowrotek masz taki jaki chciałeś i pewnie zgodny z opisem.

a to że ci długo przesyłka szła nie musi być w cale winą sklepu,mi ostatnio paczka z Yerbamate szła 8 dni.PRIORYTET!!!!! Kochana Poczta Polska tak działa.

aha piszesz że przelew posłałeś w poniedziałek po południu i dziwisz sie że dopiero w środę ci wysłali??co ty pierwszy raz w necie zakupy robisz??w regulaminie sklepu pisze że towar wysyłają dopiero PO wpłacie pieniążków na konto a nocą przelew chyba nie idzie więc mogli pieniądze dostać dopiero we wtorek po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to że 6.50 przepłaciłeś to jest pikuś ,ja ostatnio na kulkach i pellecie Dynamite baits przepłeciłem ok 30 zł i mimo to nie mam zamiaru na sprzedawcy "psów wieszać".

sprawa indywidualna

A poza tym jeśli chcesz towar " natychmiast"to trzeba połazić za towarem,na pewno w skl w twojej okolicy mają.

normalnie towar zamawiany przez internet jest na 3,4 dzien od wpalty.

w końcu Jaworzno to nie jakaś byle mieścina i wędkarskich powinno tam być kilkaw

wbrew pozorom z towarem jest mizernie a i ceny sa slone, inne powody zakupu wysylkowego sa dla Ciebie nie istotne.

ostateczności możesz do sąsiedniego miasta sie wybrać

benzyna,czas to pieniadz.

a to że ci długo przesyłka szła nie musi być w cale winą sklepu,mi ostatnio paczka z Yerbamate szła 8 dni.PRIORYTET!!!!! Kochana Poczta Polska tak działa.

co nie znaczy ze mam byc zmuszony(przez wyslanie towaru na 3 dzien, EKONOMICZNA) czekac kolejny tydzien dluzej(nieliczac poczty)

aha piszesz że przelew posłałeś w poniedziałek po południu i dziwisz sie że dopiero w środę ci wysłali??co ty pierwszy raz w necie zakupy robisz??w regulaminie sklepu pisze że towar wysyłają dopiero PO wpłacie pieniążków na konto a nocą przelew chyba nie idzie więc mogli pieniądze dostać dopiero we wtorek po południu.

wysłali w czwartek, jestem pewien ze pieniadze juz byly we wtorek na koncie przed poludniem.

tak poza tym to nie wiem jaki ty "specjalny"kołowrotek chciałeś i czy wart wogóle robić jakiekolwiek "halo"bo kołowrotek masz taki jaki chciałeś i pewnie zgodny z opisem.
"konkretny" z postu wyzej znaczy dokładnie określony - nie za 600zlotych..

kolego, rodzaj kolowrotka jak i zgodnosc towaru z opisem niema tu znaczenia, chodzi o jakosc uslugi/szybkosc realizacji(w opisie towaru mozliwosci przyspieszenia realizacji brak) jaką jest ta sprzedaz wysylkowa jest poprostu mizerna, tyle.

sprawa zamknieta, dalsze pseudo "argumentowanie" z przekrecaniem faktow/ pisaniem o innych aspektach sprawy jakimi sa rodzaj/jakosc/wybor sposobu zakupu niema racji bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ds-fan napisał/a:

w końcu Jaworzno to nie jakaś byle mieścina i wędkarskich powinno tam być kilkaw

wbrew pozorom z towarem jest mizernie a i ceny sa slone, inne powody zakupu wysylkowego sa dla Ciebie nie istotne.

W grucie rzeczy mamy z 3 sklepy wedkarskie, i wybor powiedzial bym, ze jest faktycznie maly :roll: Dobrze ze niedaleko nas jest FM :cool:

Zeby nie robic offtopa, to zamawiam dzis kolejna wedke ze sklepu internetowego taka ryba, narazie jestem zadowolony z ich sklepu kupilem u nich odleglosciowke mikado, teraz kolej na spining, a co do FM to zamawialem u nich 2 kije do spinu, profesionalne podejscie i paczki doszly cale i zdrowe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian21 a czytałeś może regulamin tego sklepu? Bo ja jeszcze nie spotkałem sklepu internetowego, który by go nie miał ( a w każdym jest napisane, że czas na wysyłke to min. tydzień nie od wysłania kasy przez ciebie, ale od otrzymania jej przez sklep.) Choć jak wiadomo, przeważnie czeka się te 2-3 dni.

Nie widze powodu twojej frustracji.

W dobie dzisiejszego świata, powinieneś się cieszyć, że przesyłke otrzymasz zgodną z opisem i w dobrym stanie, bo tak na dobrą sprawe, to gdyby wysłali Ci ziemniak... mało byś z tym zdziłał :mrgreen: Taki poroniony kraj

Uważam, że skoro wysłałeś pieniądze w poniedziałek wieczorem, to nadanie paczki po 3 dniach jest terminem w granicach normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jako rozumne istoty mamy prawo wyboru :wink: kolega Damian jak rozumiem z własnej nieprzymuszonej woli zrobił zakup.

Poza tym na aukcjach i regulaminach sklepów wszystko jest jasno opisane tj. koszt wysyłki, forma odbioru itd.

Nie mam interesu bronić sprzedawcy ale widzę tu zakupy pod wpływem impulsu bez przemyślenia całej transakcji.

Dwa razy pomyśl i dopiero wtedy zrób to życie okaże się prostsze i o wiele przyjemniejsze.

bez urazy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście na Allegro kupuje sporo rzeczy od wędkarskich, po zabawki, książki, meble przez kaloryfery itd.

Wszystkie artykóły dotarły - kwestia przemyślenia zakupu!

Jeśli chodzi o koszty przesyłki to są podane i biorąc udział w aukcji to się na warunki zgadzamy, jeśli kosztów nie ma lub zamawiam kilka przedmiotów wysyłam e-meila z zapytaniem o koszt wysyłki - nie pasi nie zamawiam.

Ustosunkowując się do czasu przesyłk,i to na każdej przesyłce jest stempel z datą wysłania - kiedy dotrze zalży od poczty, dhl ,ops itd.( był okres że do mnie nie docierała poczta przez 3 miesiące jak się okazało listonosz był chory i miał problemy osobiste - nikt go niezastąpił i Poczta Polska niewidziała problemu! - po 3 miesiącach listy niemieściły mi się w skrzynce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z FM nie mam niemiłych wspomnień. Zawsze profesjonalne podejście do sprawy. Nie mam do niego daleko, więc i wizyty się zdarzają. Ale co do zakupów w internecie mogę polecić 2 sklepy internetowe. Są to co prawda sklepy ze sprzętem wyczynowym, ale może ktoś znajdzie w nich coś dla siebie :wink: .

Po pierwsze primo: MatchPRO http://matchpro.com.pl , oraz Ukleja http://www.ukleja.sold.pl. Juz kilku krotnie robiłem zakupy w obydwu sklepach i jestem bardzo zadowolony z transakcji. Przesylka ekspresowa, solidnie zapakowana, duże rabaty, oraż świetny kontakt ze sprzedającymi(jeżeli czegoś nie ma na stanie, to sprzedający dzwoni i informuje o tym fakcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z FM nie mam niemiłych wspomnień. Zawsze profesjonalne podejście do sprawy. Nie mam do niego daleko, więc i wizyty się zdarzają.

Max, pamiętaj, że Fishing Mart stacjonarny i internetowy to w praktyce niemal dwie odrębne firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym szybkie przesyłki

W tym problem, że przesyłek nie mają szybkich. W ubiegłym roku kupowałem u nich kilka razy i towar wysyłali średnio po 2 dniach od otrzymania przelewu, a szczytem wszystkiego był zakup dużego fotela, który otrzymałem kurierem dopiero po tygodniu od wpłaty (bynajmniej nie z winy przewoźnika). Oprócz tego warto wskazać na ich koszty wysyłki z regulaminu - 15,50 priorytet pocztą, a więc ewidentne zarabianie na wysyłkach. W allegro trochę spuścili z tonu i zeszli na 10,50.

Wszelkie tłumaczenia, że zatrudniają dodatkowego pracownika do pakowania, adresowania i biegania na pocztę, do mnie nie przemawiają. Dlaczego u diabła wszyscy klienci naciągani na wysyłce mają robić zrzutkę na jego pensję, którą oni i tak wpiszą sobie w koszty? Czekam jeszcze na doliczenie jakiegoś ryczatłu za ciepłą wodę i strawę, bo ten pracownik pewnie musi zjeść jakiś lunch i umyć ręce po pakowaniu. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum wędkarskim dostrzegłem następujący temat i chciałbym porozmawiać także o nim tutaj. A mianowicie, co sądzicie o tym sklepie: http://bazar.fishing.pl/

Osobiście nie chce mi się wierzyć że można tam kupić sprzęt po tych cenach, śmiać mi się chce jak spojrzałem na cenę wędki którą właśnie niedawno kupiłem, a mianowicie Team Daiwa Heavy Feeder, tam pod nazwą "WĘDKA DAIWA FEEDER 420 - EXLUSIVE" ale to na pewno ta wędka bo widzę po zdjęciu. Ja dałem za nią w sklepie Kogutomania ok 550zł co i tak było super okazją bo już teraz w tym samym sklepie wędka kosztuje ok 690zł, identyczna cena jest również w Fishing Marcie. A w tym sklepie cena to tylko 189zł niby to tylko licytacja, ale jest opcja "kup teraz" za 199zł Zastanawia mnie także to dlaczego w większości wystawiony tam sprzęt jest z wyższej półki, a mianowicie wędki Browninga, Trabucco, Maver czy Shimano. Identyczna sytuacja jest z kołowrotkami. Coś mi tu strasznie śmierdzi wielkim oszustwem.

Wydaje mi się że celowo wystawiony jest sprzęt z górnej półki bo tylko na taki może im się trafić jeleń, bo przecież dla paru zł nikt nie będzie ryzykował na tanim sprzęcie, że go wyrolują. Natomiast dla sprzętu takich uznanych marek mogą się znaleźć ryzykanci którzy spróbują tam kupić... Moim zdaniem jest to jeden wielki przekręt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że "Rybie Oko" i kojarzony z nim sklep Żbik pozwoliłby sobie na taką przewałkę ??? :roll: Bo ja wątpię.

Chociaż po przejrzeniu tych aukcji też sądzę że towar albo kradziony albo to wałek jakiś :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Anonymous
uwazajcie na ten sklep internetowy http://www.trotka.pl

przed wczoraj zlozylem u nich zamowienie na drobiazgi za niecale 100zl, glownie na cale paczki gumek mannsa pakowane po 20szt ktore jak wiadomo sa zszyte z metka "dostepne od reki".

pomijajac fakt ze dostalem to w innych woreczkach to juz z zawartoscia nie bylo tak wesolo

1paczka zamiast danego koloru dostalem inny z piachem :???:

2 paczka zamiast 20szt dostalem 7szt jakies zapiaszczone - zywcem wyjete ze starego pudla z zeszlego sezonu. :???:

2paczka zamiiast 20szt 12szt perla a wygladaly jak z pieprzem tyle piachu w tym bylo :evil:

podsumowujac na 100gum(5paczek po 20szt) dostalem 79 :!: z tego polowa z piachem i brudem z czyjegos starego pudla przy czym zostalem okradziony z ponad 10zl - niepolecam.

wogole kontakt mailowy, czy tez podane gg. to jest nieporozumienie zero odzewu, dzis bede do nich dzwonil...

Drogi kolego, jeśli zakupy w moim sklepie tak Cie zdenerwowały że musiałeś podzielić się z tym z całym światem wypada z grzeczności dopisać wszystko do końca. W gumkach nie ukrywam mogło być trochę piasku, pochodziły z pudeł wystawionych w sklepie stacjonarnym, gdyż przez zimę nie przetrzymuje gum w większych ilościach... prawa ekonomii ;) Piszesz, ze zostałeś okradziony z 10 zł nie czekajac nawet na odpowiedź z mojej strony. A ja na rachunku firmowym nie mogę sobie pozwolić na inne wyskości wpłat niz sumy z paragonów i każdą nadpłatę zwracam. Moze nie dzieje sie to błyskawicznie i tak było w tym przypadku, jednak po dwóch, czy trzech dniach kwota 10 zł została zwrócona. Co więcej uznałem także Twoja reklamację i zwróciłem tym samym przelewem pieniądze za wszystkie twistery co do których były uwagi, wiec te "zapiaszczone: gumy miałeś de facto gratis. Szkoda że nie wspominasz o tym na forum a piszesz "coś tam dostałem..."

Co do kontaktu wszystkie wymienione formy działają; odbieram dziennie około 100 maili, telefonów i wiadomosci GG, odpowiedź na wszystko wymaga czasu... a bombardowanie mnie kilkoma mailami i telefonami dziennie tego nie przyśpiesza.

To ja mógłbym napisac długa listę o nierzetelnych klientach i to na setki, czy nawet tysiące złotych ale to juz inny temat.

Dlatego na przyszłość radzę rozsądniej ferować wyroki, bo tylko temu co nic nie robi nie zdarzają się błędy. Jak zauważyłem nie tylko na tym forum się rozpisałeś, takie więc mam podziękowanie za gratisowe gumy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dymu bez ognia ;)

Myślę że każdy na miejscu kolegi Damiana21 byłby, hmm, rozczarowany otrzymaną przesyłką. Reklamowanie przesyłki tez zabiera czas i nerwy. A że się podzielił tym spostrzeżeniem na forach i informacja poszła w świat - no cóż, takie mamy teraz czasy i z takim ryzykiem trzeba się liczyć, zwłaszcza prowadząc biznes w internecie.

Cieszy natomiast że sprawa została załatwiona ostatecznie w taki a nie inny sposób, pozytywnie postrzegam też wytłumaczenie wszystkiego na forum (choć nie doczytałem dlaczego w paczce było mniej gumek niż zostało zamówione ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do trotka.pl:

kolego ale sprawa ma sie tak, ze klient nasz pan, wiec niestety prowadzac handel musisz dbac o swoja marke bo klientow interesuje tylko to czy sprzedawca jest godny zaufania i nie kreci wałów a nie to ile razy ktos sprzedawcy wykrecil wała. wiec wiesz, jak chcesz miec dobra marke to do kazdego zamowienia musisz sie przylozyc i zrobic tak zeby bylo tip top, bo inaczej pojdzie opinia i bedzie po ptokach. a jezeli masz nierzetelnych klientow to niestety nie mozesz swoich uslug znizac do ich poziomu bo nie odbije sie to na nich tylko na tobie. wiec jak czegos nie ma na stanie w odpowiedniej ilosci to powinno sie informowac z gory przed realizacja zamowienia zeby klient decydowal czy chce czy nie, a towar powinien byc czysciutki i nowiutki albo zaznaczone ze byl uzywany. ale przeciez sam to powinienes wiedziec.

a poza tym to nick masz niezgodny z regulaminem i czuje ze cos z tego bedzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybralem ten sklep gdzyz byly tam interesujace mnie haki a juz kiedys u nich kupowalem, jak by sie uparl to by znalazl sklep z tanszymi towarami i przesylka, lekki zwrot dostalem ale nic ponad to, podzziekuje juz temu panu za uslugi w przyszlosci.

mysle ze ten temat zostal calkowicie wyczerpany i wszelkie tłumaczenie sie niczego nowego nie wnosi :mrgreen: czyz nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.