Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zakupy w sieci


P

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio chcialem sobie kupic kołowrotek na allegro shimano alivio ktory stal u mnie w sklepie po 80 zl. Na allegero stal po 69 +7 zl przesylka = 76 zł. Postanowilem wiec kupic u mnie w sklepie bo jednak ma sie pewnosc co sie kupuje i jakby cos niedaj Bóg sie stalo to blisko do naprawy :). Kupilem sobie jeszcze siatke na ryby i pan sprzedawca spuscil mi z ceny jeszcze 5 zł :cool: wiec wyszlo taniej niz na allegro. Musze sobie kupic jeszcze podbierak i widzialem ze w sklepach jest roznica 2-3 zł, czasem nawet taniej. Jesli chodzi o sklepy internetowe to bywa bardzo roznie. W jednym sklepie kolowrotek 65 w drugim 80 :roll: Dziwne. Na allgero jednak kupilem duzo ołowiu i wychodzi znacznie taniej niz w sklepie. Warto wiec porownac ceny na alle i w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 166
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja ostatnio chcialem sobie kupic kołowrotek na allegro shimano alivio
Alivio to raczej nie kupujcie ani na allegro ani w sklepie, lepiej nie kupujcie niczego ze znakiem Alivio. Chyba że zależy wam na znaczku Shimano :cool:

A co do cen na allegro to ciekawym jest moment wejścia gazetki promocyjnej sieci handlowej Makro albo Media Markt, następnego dnia jest pełno sprzętu z tych ofert na allegro ale w odpowiednio wyzszej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alivio to raczej nie kupujcie ani na allegro ani w sklepie, lepiej nie kupujcie niczego ze znakiem Alivio. Chyba że zależy wam na znaczku Shimano
Zgadzam się z keri-m w stu procentach. Nigdy nie należy kupowac wyrobu najtańszego.

Mimo to myślę że Alivio może się okazać lepszy niż niejeden ***** za 40 czy 60 zeta

;) - też ich nie kupujcie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ludzie mam 18 lat nie mialem kasy zeby kupic sobie catane :) Poza tym slyszalem od wedkarzy ktorzy go mieli ze sprawuje im sie dobrze. No i ja NARAZIE :cool: nie łowie karpi ani zadnych "Duzych" ryb. Łowie ryby spokojnego zeru i narazie tylko jeden przekroczyl kilogram. Jak na poczatek to mysle ze nie jest zly. Jestem zadowolony, tyle ze ja nie mialem w reku narazie nic leprzego (kołowrotek) :D Nie zniechecajcie mnie bo zaraz go wyrzuce na smieci :mrgreen::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A ja w sklepie internetowym jeszcze zadnym nie kupowalem, ale na allegro bardzo często od osob z bardzo dużą ilością komentarzy. A dzis kupilem sygnalizator bran ale nie jakis tam elektryczny tylko zwykle dzwoneczki i wynioslo mnie taniej kupienie na rynku niz w necie. Takze niekiedy lepiej sie rozejrzec w miejscu zamieszkania bo mozna taniej i bez czekania kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w okonku i dotarło wszystko w normlnym czasie (około tygodnia). Okonek ma za to przejżysty i dobrze zorganizowany serwis - niestety płatności albo przelewem albo przez payu które przed dokonaniem płatności z niejasnych dla mnie przyczyn chce żeby podać nim. pesel - to już przesada - więc płaciłem przelewem i pewnie to dodało dodatkowe 2 dni do czasu realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zniechecajcie mnie bo zaraz go wyrzuce na smieci

Po co masz go wyrzucać? Większość moich kołowrotków kosztowała 30-50 zł. Do tych ryb które łowię nie trzeba nic lepszego. Jak potrzebuję jakiś specyficzny sprzęt (do koguta, na suma) to wtedy kupuję coś lepszego. Nie dajmy się zwariować.

mam 18 lat nie mialem kasy zeby kupic sobie catane

Ja już ładnych parę lat pracuję a też nie mogę kupić tego co bym chciał :wink::grin:

Teraz kupiłem kołowrotek Konger Sonar 550 na Allegro. Wchodzi na niego 345 metrów żyłki 0,30. Kosztował mnie 30 zł + przesyłka. Jakościowo może nie jest to cudo, ale do tego do czego został kupiony wystarczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

Kiedyś zamawiałem towar w http://www.fishing-mart.com.pl/pl/index.php bo jest tam zawsze wszystko i dokładnie opisane,ale jeśli chodzi o czas zamówionego towaru to trzeba czekać nawet do 2 tygodni, ja osobiście polecam ceny są w miare możliwe :roll:

A jeśli chodzi o aukcje to rzadko zamawiam tam sprzęt, chyba że jakaś okazja się trafi :wink::lol:

PozdrO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sprawa z fishing-mart polega na tym, że niektóre produkty nie leżą bezpośrednio w magazynie, tylko w miarę potrzeb (czytaj pojawienie się zamówienia) ściągają go od producenta. Kupowałem tam wielokrotnie, a w momencie gdy na część towaru trzeba czekać kilka dni, sprzedawca dzwonił do mnie, przedstawiał sytuację i wspólnie rozwiewaliśmy wątpliwości. Jednym słowem pełen profesjonalizm. Jeśli chcecie od razu wiedzieć czy jest coś na stanie czy akurat nie, możecie zadzwonić na podany na stronie nr tel.

Co do okonek.com.pl to również mam niemiłe przeżycia, dostałem inny sprzęt niż zamawiałem, były kłopoty z komunikacją, ale ostatecznie wszystko skończyło się uczciwie.

Polecam również sklep Pana Andrzeja Karasia - kamimarket.pl. Szybka, miła i fachowa obsługa.

Na allegro kupuję jedynie przynęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z fishing-mart polega na tym, że niektóre produkty nie leżą bezpośrednio w magazynie,

Fishing-mart ma też sklepy stacjonarne. Ostatnio w centrali w Bielsku kupiłem fotel. Super sklep powiem tylko że jest 12000 artykułów do obejrzenia :shock: . Ceny jednak już wyższe niż w sieciowym. Po prostu inna sytuacja rynkowa sklepu. Plusem jest możliwość wzięcia sprzętu do łapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość wobler129

Mam stronkę, na której jest ogromna wyprzedaż. Rppery 10 sztuk - 60gr. Woblerki Siek-M po 6zł., Siudaki po 6zł. plecionki Sufixa po 35zł. za 150m. Jeśli mogę wstawić link to wstawie. Tylko powiedzcie czy moge czy nie? Jak nie to proszę pisać na e-mail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy na forum taką niepisaną zasadę, że staramy się nie polecać ani nie negować, żadnych sklepów, stron wędkarskich, aukcji itp. tak aby nikomu nie robić zbędnej reklamy i antyreklamy.

Jeżeli ktoś potrzebuje reklamy to sam się zgłasza i jest na nią miejsce w belce po prawej stronie.

Tak więc nie wklejaj żadnych linków. Jak ktoś bedzie zainteresowany to sam Cię poprosi o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

hej mam pytanie, pomożcie, czy ktoś z Was kupował kiedyś sprzęt w internetowym sklepie KOGUTOMANIA.PL, bo zamówiłem sprzęt i czekam a tu nic nie dochodzi, prosze o pomoc, pozdrawiam:) z góry dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.