Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zakupy w sieci


P

Rekomendowane odpowiedzi

W dzisiejszych czasach trzeba być rzetelnym sprzedawcą. Nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie zamawiam coś a otrzymuje towar nie dość ze gorszej jakosci to jeszcze w paczce są braki. Jeżeli ktoś sie bierze za sprzedaż w internecie powinien wszystko zapinać na ostatni guzik aby nie było nieporozumień i problemów... Moje skromne zdanie... Nie można w ten sposob traktować klienta. Trotka.pl napisałeś tutaj tylko i wyłacznie aby pokazać jaki ty jesteś niewinny bo doskonale wiesz ze na tym forum jest grono potencjalnych klientów. Ja wiem na przyszłość aby omijać ten sklep z daleka, i radzę każdemu kto tu zagląda aby poszedł w moje ślady. Dzięki za ostrzeżenie Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 166
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 months later...
  • 7 months later...

Chcę zapytać czy koledzy kupowali coś na ebay czy jest to bezpieczne?. Tyczka na ebay jest w korzystnej cenie czy spokojnie można ją zamówić z Anglii, czy lepiej nie ryzykować utraty dwóch patyków. Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie, jakie macie zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zapytać czy koledzy kupowali coś na ebay czy jest to bezpieczne?.
oczywiście że tak. o ile dobrze zapoznasz się z ogólnymi zasadami funkcjonowania serwisu i będziesz sprawdzał sprzedawców.

tutaj klient jest dużo lepiej chroniony niż na alledrogo(płatność via paypal).

z ważniejszych rzeczy z którymi się musisz zapoznać jest opłata celna+VAT na przedmioty z poza unii europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze do zakupów w sieci.

Czy korzystaliście z usług IQUITOS PL ( lub gang wędkarzy) na allegro?

Jeśli nie, a kusiłoby Was - nie polecam. Półtora miesiąca temu znajoma prosiła mnie, abym dla jej męża na prezent gwiazdkowy zamówił tam wędkę i kołowrotek. Wędkę przysłali inną niż była wystawiona na aukcji, do kołowrotka był w aukcji gratis, którego nie przysłali (czapeczka). Zero kontaktu na @. Po wystawionym negatywie dopiero się odezwali.Owszem po kilkukrotnych upomnieniach dosłali czapeczkę, lecz ile nerwów to kosztowało. A na wymianę wędki zabrakło już chęci. Są sklepy internetowe, gdzie naprawdę miło robić zakupy, jednak jest też wiele takich jak ten, o którym napisałem, gdzie klient jest nikim. I w związku z tym myślę, że warto tu opisywać wszystkich takich sprzedawców, aby inni koledzy nie musieli tracić czasu na użeranie się z takimi.

Dopowiem tylko, że po wystawieniu im zasłużonego negatywa w drodze zemsty również wlepili mi negatywny komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czermin

No ja akurat zakupy robiłem kilka razy i nie miałem żadnych problemów. Z kolei 2/2 zakupy u użytkownika SLAVA były dla mnie koszmarem. Raz dostałem bez gratisowej latarki na nockę a za drugim razem wysłano mi nie ten kij przy czym jeśli chodzi o kontakt było masakrycznie. Podejrzewam, że właśnie przez zamieszanie ze mną pan Sławomir teraz preferuje kontakt przez kom.

Sporo kupowałem u warciaka. W sezonie trzeba było długo czekać na sprzęt, teraz wysyłają na bieżąco. Ostatnie 3 paki doszły na czas a ja dorobiłem się już rabatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U jakich allegrowiczów można kupić świeże żyłki?

U sprawdzonych którzy mają status supersprzedawcy, tak czy tak przed zakupem radzę obejrzeć komentarze pozytywne jak i negatywne, stanowczo odradzam zakup u allegrowiczów z mała liczbą komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzał bym zakup żyłek na allegro ,kupuj żyłki w dużych ,renomowanych sklepach wędkarskich tam gdzie jest spory przemiał,bo w takich skl.żyłka nie ma szans poleżeć .

Takie skl.mają dostawy co tydzień-dwa,i masz niemal 100% pewność że kupisz nie zleżałą żyłkę.

Poza tym teraz sie nie kupuje żyłek bo sprzedawcy handlują zapasami,żyłki kupuje sie wiosną ,koniec marca-kwiecień kiedy wszyscy wymieniają żyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio w sklepie insel zamowilem kilka zylek, zwlekali z realizacja gdyz czekali na dostawe zylek , wiec teoretycznie powinny byc swieze

ale tylko teoretycznie bo nigdy nie wiadomo gdzie i ile te zylki lezaly przed dostawa

i czy je sie kupi w styczniu marcu czy czerwcu ryzyko jest takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo kupowałem u warciaka

Ja również co nieco u nich kupiłem za pierwszym razem wszystko ok. ( kijek + drobiazgi)

Za drugim już tak słodko nie jest zamówiłem wobler dostałem w innym kolorze,

wahadłówka miała być srebrna dostałem złotą

szczypce wyglądają jak po kilku sezonach nad wodą

kołowrotek ok

haczyki z przyponem ng

dodatkowo dołączona kartka że wobler w zamówionym kolorze jest uszkodzony za brak haczyków w rozmiarze 1 szt gratis i przesyłka

Nikt się nie próbował kontaktować czy tak może być dlatego średnio mi się ten sprzedawca podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście już kilka razy kupowałem u warciaka na początku wszystko bylo ok. ostatnie trzy razy już byly problemy ale zawsze załatwione po mojej myśli, np deska balsy 3cm grubości i metr długa nie mieli takiej mi pasowało dwie po 1,5 cm grubości i było ok, drugi raz nie mieli tylu i takich woblerów jak ja chciałem wybrałem z tego co mieli , dostałem jednego gratis( kupowałem 6 sztuk) trzeci raz czekałem trzy tygodnie na przesyłke wysłali gratis i przeprosili , w sumie zawsze dało sie dogadać a to najważniejsze wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U warciaka kupowałem raz. Zapomniał o mnie i gdybym się nie upomniał po chyba 2 tygodniach w ogóle nie dostałbym opłaconych woblerów. Po krótkiej wymianie maili i przypomnieniu wszystkich swoich danych towar dostałem. Woblerki przyszły solidnie zapakowane, nieuszkodzone i takie jakie zamówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.