Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zakupy w sieci


P

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 166
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Zapomniał o mnie i gdybym się nie upomniał

O mnie też zapomniał, na szczęście upomniałem się już po tygodniu i czekałem trochę krócej. Kupowałem gumy i główki - część gramatury się zgadzała, część nie. Ogólnie - mało poważne traktowanie klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U warciaka kupowałem raz. Wszystko ok. ;)

Ja również kupowałem u niego kilka rzeczy i miał poślizg z przesyłką około miesiąca - ale wszystko dotarło ok - ale nie jestem zadowolony ze względu na czas realizacji - miesiąć to troszkę przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełamałem się i pierwszy raz zamówiłem w UK. Skusiła mnie atrakcyjna cena plecionki Spider Wire, za dwie szpule 270-cio metrowe,30lb. zapłaciłem 180zł, (u nas 2 x tyle) z przesyłką.Inne akcesoria też mają niezłe ceny,więc od wyniku pierwszych zakupów zależy czy będę korzystał ze sklepów zagranicznych.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

czesc ! no wlasnie kupilem u niego wedke wczoraj i do dzisiaj nie mam zadnej informacji od niego mimo tego ze wyslalem juz 2 maile. A niby przesylka miala byc do 24 godzin. Poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ! no wlasnie kupilem u niego wedke wczoraj i do dzisiaj nie mam zadnej informacji od niego mimo tego ze wyslalem juz 2 maile. A niby przesylka miala byc do 24 godzin. Poczekamy zobaczymy.

Ludzie wiecej cierpliwosci nie zachowujcie sie jak dzieci sorzedawcy z allegro szczegolnie ci ktorzy maja duzy asortyment maja wiele spraw na glowie i nie siedza 24/h przy kompie by odpowiadac na wasze maile jesli chcecie miec wedke natychnmist proponuje sklep stacjonarny na allegro na zdrowy rozsądek trzeba dac ok 7 dni zanim przesylka dotrze i to jest norma

co do pytan oI0 komentarze mowia same za siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem napisać.. Komentarze danego sprzedawcy mówią wszystko.

A to ,że nie odpowiada od razu to.. normalka.. bez przesady. Sam nieraz coś sprzedaję i nie ma mnie w domu ( praca ) i jest kilkanascie maili. Niektórzy po 3 razy piszą i pytają czemu nie odpowiadam... Bez komentarza.. Przecież nie siedzi się 24h na dobę przed kompem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy omijajcie allegrowicza IQUITOS PL/Gang wedkarzy! Zalicytowalem u nich spinning w wyjatkowo dobrej cenie. Mimo wielu prob kontaktu mailowego lub telefonicznego nikt sie nie odzywal. Po tygodniu wreszcie dowiedzialem sie, ze towaru nie ma akurat w magazynie i niewiadomo kiedy bedzie?! Podobny przypadek spotkal tez mojego znajomego, ktory dlugo nie mogl sie doczekac na zwrot kasy od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wiecej cierpliwosci nie zachowujcie sie jak dzieci sorzedawcy z allegro szczegolnie ci ktorzy maja duzy asortyment maja wiele spraw na glowie i nie siedza 24/h przy kompie by odpowiadac na wasze maile jesli chcecie miec wedke natychnmist proponuje sklep stacjonarny na allegro na zdrowy rozsądek trzeba dac ok 7 dni zanim przesylka dotrze i to jest norma

Napisane jest 24 h to tak ma być i tłumaczenie że mają duży asortyment jest nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można czytać to co się chce , albo pełen opis aukcji :) . Zapewne większość kupujących zerka na komentarze sprzedającego , ale już nie wiele kwapi się do przeczytania jego "strony o mnie". Później wychodzą z tego niepotrzebne nieporozumienia. Sam przy kupowaniu zawsze staram się dokładnie zapoznać z opisem oraz informacją o sprzedającym, aby niepotrzebnie się później denerwować. Co do odpisywania na maila jeżeli ktoś wystawia kilkaset aukcji jak to jest w przypadku dużych sklepów, to zapewne tych zapytań od klientów jest mnóstwo i na to również potrzeba czasu aby każdemu odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wiecej cierpliwosci nie zachowujcie sie jak dzieci sorzedawcy z allegro szczegolnie ci ktorzy maja duzy asortyment maja wiele spraw na glowie i nie siedza 24/h przy kompie by odpowiadac na wasze maile jesli chcecie miec wedke natychnmist proponuje sklep stacjonarny na allegro na zdrowy rozsądek trzeba dac ok 7 dni zanim przesylka dotrze i to jest norma

Napisane jest 24 h to tak ma być i tłumaczenie że mają duży asortyment jest nie na miejscu.

na aukcji moze sobie pisac ze dojdzie do ciebie w 1 godzine tzw marketing wedlug regulaminu allegro na dokonczenie transakcji jest bodajze 2 tygodnie , taki jest regulamin i kazdy go musial zaakceptowac przy rejestracji

sa oczywiscie sytuacje gdzie przesylka dochodzi w 24 h ale bądzmy realistami , niecierpliowsc przy zakupach na allegro jest niewskazana

moze troche bronie sprzedawcow ale sam troszke handlowalem na allegro asortymentem troszke mniejszym niz wielu sprzedawcow i wiem ze ludzie potrafia byc natretni niecierpliwi upierdliwi , masa jest maili gdzie koles wplacil kase dzis a jutro wysyla milion maili z pytaniem kiedy bedzie , dlaczego nie ma itp no sory bądzmy dorosli takie maile sie ignoruje bo szkoda nerwow

polecam taka kolej

kup -wplac lub popros o przesylke za pobraniem - potwierdz mailowo transakcje - wplate i jej sposob i czekaj cierpliwie na towar jesli po 10 dniach jest cisza interweniuj nie ma sensu wczesniej zawracac gitary i bombardowac sprzedawcy mailami Pozdrawiam

podam tobie przyklad ze paczka wyslana przez sprzedawce pocztą polską w 24/h po twoim kupnie moze isc i tydzien

poniedzialek godz 18 kupujesz towar

wtorek 18 sprzedawca wysyla czyli w 24/h i jest ok , paczki nadane po godz 17 ( u mnie na poczcie tak jest) i tak ida dnia nastepnego

czyli paczka idzie do ciebie dopiero w srode

w naszych realiach priorytet idzie minimum 2 dni ( powinien 1 dzien) wiec przy odrobinie szczescia paczka bedzie u ciebie w piatek

a jak poczta zawiedzie a zdarza sie tak czesto to nastepnie jest weekend wiec dostajesz ją w nastepnym tygodniu

tak wiec paczka nadana w 24/h wcale nie musi byc u ciebie tak szybko ale tu juz pretensje do poczty polski

szybciej jest kurierem ale czy w 24/h ??? hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy omijajcie allegrowicza IQUITOS PL/Gang wedkarzy! Zalicytowalem u nich spinning w wyjatkowo dobrej cenie. Mimo wielu prob kontaktu mailowego lub telefonicznego nikt sie nie odzywal. Po tygodniu wreszcie dowiedzialem sie, ze towaru nie ma akurat w magazynie i niewiadomo kiedy bedzie?! Podobny przypadek spotkal tez mojego znajomego, ktory dlugo nie mogl sie doczekac na zwrot kasy od nich.

151 komentarzy neutralnych i 96 negatywnych.. U takich ludzi się nie kupuje :)

"brzydko pachną" na odległość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.