Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak na Sandacza??


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
przynęty na klenia   Dragon
Ok Maniek słowo się rzekło karpie już śpią czas na wigilijną opowieść.

Samiec a samica sandacza róznice w braniach i holu Referuje kolega Maniek

Maniek, obiecałeś coś napisać na ten temat :mrgreen::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek cię sprawdze [nr fona ten sam]

Nie ma sprawy :mrgreen: Jestem na rybach rano i wieczorem :cool: Telefon cały czas ten sam :wink:

To pozostaje mi tylko noc

Ale tak poważnie to ciekaw jestem twojego posta ma temat różnicy w braniach i holu samic i samców :razz::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak poważnie to ciekaw jestem twojego posta ma temat różnicy w braniach i holu samic i samców :razz::wink:

Samiec ciągnie do monopolowego ....a samica do fryzjera lub kosmetyczki :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Chyba że sandacze różnią się jednak od ludzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

ja wolę zasiadki z trupkiem zwykle coś się dzieje (chociaż to mój kolega raczej ma brania :lol: ) a teraz w ogóle podobno lepiej łowic z główka 7-12 gramów niby lepiej biorą niż na cieżki opad. w sumie to gość przy mnie tak sandałka 60 cm wyjał na seledynowego rippera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Mam pytanko jeśli chodzi o nocny połów sandaczy...mianowicie jak idę na taką wyprawę to na pierwszą główkę wchodzę jak już się ściemni trochę...a jak długo powinienem być na takiej wycieczcie ? Tzn do której godziny opłaca się poszukiwać tej rybki ? Jaką taktykę lepiej jest obrać...więcej główek a mniej dokładnie czy lepiej mniej główek ale uporczywiej ?

a jak to jest z jesiennym sandaczem ? Bo jesień przecież tuż tuż ? Rozumiem, że też jechać jak juz się ściemnia tyle że to przypada kilka godzin wczesniej ?

Powiedzcie mi jak to jest z tym

A tak wogólę to ze spiningiem na co można się jeszcze wybrać w nocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to też prosze o pomoc, jak to rozwiązać, jak robicie

Można kupić linkę w otulinie (sprzedawaną w odcinkach po 5 m). Wady- ciężko się wiąże i jest podatna na "spiralowanie się"

Kup cienkie wolframy i haki z oczkiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie.Gdzie szukac sandacza we wrzesniu kiedy to nie ma jeszcze przymrozków i jest on porozrzcany po całym zbiorniku?W pazdzierniku, listopadzie wiadomo nie mam z tym najmniejszego problemu natomiast wrzeseń?hmm tu juz zaczyna sie problem.Moje dotychczasowe poszukiwania zazwyczaj konczyły sie na niestety tylko i wyłącznie niewymiarkach.Czasami trafil sie jakis piędziesiątak ,ale to wszystko.Prosze podzielcie sie swoimi doswiadczeniami z miejsc połowu tzn czy był to duży spad,rant czy raczej kawalek prostego twrdego dna, jaka głębokośc itp,Raczej nie mam zufania do Panów redaktorów gazet opisujących swoje niesamowite przezycia nad wodą, :)z tąd moja olbrzymia prosba o podzielenie sie ze mna własnymi doświadczeniami.

Serdeczni podrawiam Wędrowniczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sandacz jak i inne mięchożercy są zawsze tam, gdzie ich pokarm. Gdzie drobnica, tam biesiadnicy. Teraz można je trafić nawet na górkach czy blatach 1/2 m. Jak nastaną zimne noce (powoli to już się dzieje) drobnica zejdzie na cieplejszą, głębszą wodę a za nią .... ;) Ot i cała filozofia, o której "największym fizjonomom się nie śniło" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.