Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak było dziś na rybach??? Marzec 2012


Booseib

Rekomendowane odpowiedzi

2 weekend za kleniem i jaziem na dunajcu i zero kontaktu z rybą sam nie wiem co jest grane woda w miarę się ustabilizowała przeszedłem łącznie około 15 km w dwa weekendy i nic. Może ktoś z was łowi na Dunajcu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Placek
Placek masz zdjecie tego szczupaka z betonowego? szczerze mowiac nie wiedzialem ze 80 tam plywaja. trzeba bedzie sie wybrac ze spinem jutro upolowac jakiegos pstraga.
zdjecia nie mam niestety bo chcialem jak najszybciej rybke wypuscic,poza tym nie mialem aparatu,tez bylem w szoku ze takie tam plywaja,jutro z rana ide moze cos uderzy to koniecznie zrobie foto:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R23 witam ja też łowie w Dunajcu w ta niedziele zacząłem sezon i tak jak ty zero ale nie ma sie czym zrażać temperatura wody ledwo przekracza 5 stopni myślę że jak przekroczy 8 stopni to powinno być lepiej . A na jakim odcinku łowisz ja ostatnio byłem poniżej progu w ostrowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość asasyn78

pierwszy raz w tym sezonie nad woda i mila niespodzianka kropek 34cm :mrgreen: .oczywiscie rybka zaraz po zrobieniu zdjęcia wróciła do wody

47923d268b17bcd4m.jpg

[ Komentarz dodany przez: artech: 27-03-12, 20:11 ]

Błędnie sądziłem, że kolega łowił w okręgu szczecińskim. Mój błąd. Przepraszam. Zdjęcie wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Placek
pierwszy raz w tym sezonie nad woda i mila niespodzianka kropek 34cm :mrgreen: .oczywiscie rybka zaraz po zrobieniu zdjęcia wróciła do wody

Obrazek

[ Komentarz dodany przez: artech: 27-03-12, 20:11 ]

Błędnie sądziłem, że kolega łowił w okręgu szczecińskim. Mój błąd. Przepraszam. Zdjęcie wraca.

malutki,ale za to pięknie ubarwiony:)gratuluje:) ja dzisiaj na zero,szczupaczka 20cm nie licze:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis 10:00-14:00 z białym robaczkiem starsznie wiało na brzegu wyladowalo kilka plotek okoni i oto taki linek

http://imageshack.us/photo/my-images/29/dsc01104aj.jpg/]

Lin w Marcu ?? pogratulować !!!!

Wierz ze sam jestem zaskoczony, dziś ładne słoneczko ale starsznie wieje wiec siedze w domu może wybiore sie jeszcze w tym tygodniu na rybki ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ponownie Odra we Wrocławiu, wyskoczyłem po pracy na chwilkę z feederkami, nie nastawiając się na wiele, ponieważ strasznie wiało i... zaskoczenie, koło 20 leszczyków, brały bez żadnej zanęty.

pogratulować. Możesz zdradzić w którym miejscu łowiłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutki,ale za to pięknie ubarwiony:)

Placek nie wiem czy wiesz ale potok 34 cm wcale nie jest taki malutki. Wprawdzie to nie to co półmetrowe tęczaki, ale gatunek nie ten i łowy tez nie takie same. Wierz mi, obecnie na dolnym śląsku niewiele jest łowisk gdzie bez większych problemów mógłbyś złowić 34 cm potokowca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozpoczęcie sezonu. Pogoda dobra, rybki się pokazały więc wypad udany.

Poza drobnicą (ukleje, krąpie, leszczyki ) wpadło pare grubych płotek w granicach 30cm oraz kilka wymiarowych jazików.

Do tego doszły klenie w granicach 30cm i dwa większe 39 i 47cm.

20151463.jpg

20151447.jpg

20151575.jpg

20151551.jpg

20151589.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie sezon rozpoczety bardzo fajnie... nie liczac kilku wzdreg i jazgazy to wczoraj 5 karpi od 34 cm do 46. no i dzis tez musialem jechac bo brania na delikatnego feedekra to

przednia zabawa:) no i na poczatek siadl amurek maly 36 cm i chyba 10 karpi. wszystkie powyzej 40 dochodzace do 47 cm. a walcza niesamowicie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Placek
malutki,ale za to pięknie ubarwiony:)

Placek nie wiem czy wiesz ale potok 34 cm wcale nie jest taki malutki. Wprawdzie to nie to co półmetrowe tęczaki, ale gatunek nie ten i łowy tez nie takie same. Wierz mi, obecnie na dolnym śląsku niewiele jest łowisk gdzie bez większych problemów mógłbyś złowić 34 cm potokowca...

dobrze wierze,nie tlumacz sie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ponownie Odra we Wrocławiu, wyskoczyłem po pracy na chwilkę z feederkami, nie nastawiając się na wiele, ponieważ strasznie wiało i... zaskoczenie, koło 20 leszczyków, brały bez żadnej zanęty.

pogratulować. Możesz zdradzić w którym miejscu łowiłeś??

Odra za Kozanowem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dziś,dziś zero nawet skubnięcia,załamanie pogody,wiatr zimno,opady.Wczoraj lepjej pare ładnych płoci,leszcz 1,5kg+coś czego nie mogłem oderwać od dna,czułem tylko na kiju jak harcuje i wyplucie.-pare przekleństw ze dwa szlugi i powrót do domu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy.Ja też zaliczyłem już dwa wypady na rybki w tym roku.Pierwszy to 21.03.2012r. 18szt.płoci 25do30cm. 4sz.leszczyków 1x40cm,2x38cm,1x35cm.łowiłem metodą odległościową ze spławikiem 3gr. i na haczyk nr.16.Druga wyprawa to 28.03.2012r.

14szt. płoci 23do29cm. 1szt.okoń 25cm i 1szt.leszczyk 35cm.Metoda ta sama.Warunki złe.Silny boczny wiatr utrudniał wędkowanie.Łowiłem na zbiorniku Poraj koło Częstochowy.

http://img835.imageshack.us/img835/7047/zdjcie0128a.jpg

http://img542.imageshack.us/img542/391/zdjcie0131i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.