Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak było dziś na rybach??? Kwiecień 2012


pawciobra

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

MattZ, 15-20 cm zabawa przednia,lin bierze na zapadlisku?

Z linem się tam nie spotkałem jak dotąd. Ale to dlatego, że nigdy tam nie miałem większych efektów, dopiero od zeszłego sezonu bardziej rozpracowuję tamte zbiorniki. W ubiegłym roku trafiłem węgorza na Ochotce ;-)

Wiesz może coś o tamtejszych amurach, może jakaś mała sugestia? :)

edit.

Chłopaki takie tematy poruszajcie sobie na gg, a w tym temacie już darujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dzień mógłby być co dzień! Piękna pogoda, ciepły kwietniowy wiaterek a na wieczór burza i zapach świeżego powietrza :mrgreen: Do tego wszystkiego kilka ładnych kleni oraz śliczna klucha 48 cm - czego tu więcej chcieć od życia :wink:

34716743.jpg&action=rotate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie niedawno wróciliśmy z rybek. byłem z kolegą pet87 na spiningu na zbiorniku wyrównawczym za okoniem... i efekty były. Ja jakieś 10 okoni w tym największy 25 cm a koledze przywiesiły sie dwa szczupaczki... coś się zaczyna dziać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dzień mógłby być co dzień! Piękna pogoda, ciepły kwietniowy wiaterek a na wieczór burza i zapach świeżego powietrza :mrgreen: Do tego wszystkiego kilka ładnych kleni oraz śliczna klucha 48 cm - czego tu więcej chcieć od życia :wink:

No no! Piękny! Gratuluję! ;-) Podziel się kolego swoimi metodami, bo mnie już szlak trafia - 4 dzień i nic... :D Klenie na wobki brały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spike napisał:

Podziel się kolego swoimi metodami, bo mnie już szlak trafia - 4 dzień i nic... Klenie na wobki brały?

Ja łowię klenie tylko i wyłącznie na spining głównie na woblery powierzchniowe MAYBUGa oraz wiele innych. Link na samym dole posta :smile:

jaceen napisał:

Winko, dalej czarujesz klenie swoimi cudeńkami. Nic im nie odpuszczasz .

Trudno dotrzymać kroku, ale swoimi metodami, też kilka udało się przechytrzyć

Dobra dobra!? Już Ty tu taj nie czaruj! Drugiego takiego speca jak Ty od klusek na tym forum próżno nam szukać!!!! To jest dokładnie tak jak to ująłeś, ja czaruję robaczkami a Ty swoimi sprawdzonymi metodami :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrezygnowałeś definitywnie ze spina?
Nie, po prostu mój spin nie nadaje się na klenie.

Rybki u Ciebie okazałe, gratulacje. Zauważyłem, że ogony mają mocno uszkodzone jak przy "moich". Ciekawe czy to podczas walki na wędce, czy drapieżniki?

takiego speca jak Ty od klusek
Są, są, tylko się nie chwalą. Mieliśmy okazję wczoraj takiego widzieć. Metoda jeszcze inna niż nasze.
Piękne łowicie Panowie !
Gofer gratulacje za pstrągowe życiówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę 21 udałem się na rybki . Cudowna noc , dużo brań . Brały leszczyki do kilograma i plocie do pol kilo . Nie wziąłem aparatu , ale już nie popełnię tego błędu. Brania leszczyków zaczęły się od 22 do 12 i od 1 do 4 rano . Później już lipa . Ploc brała cały czas. Miejsce polowy Dniestr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że ogony mają mocno uszkodzone jak przy "moich". Ciekawe czy to podczas walki na wędce, czy drapieżniki?

Nie wiem czy klenie nie uszkadzaja sobie ogonów podczas tarła, ale na to raczej jeszcze za wczesnie. Bluzer, gdzie takie kluchy dorwałes ?? Ostatnio testowałem Twoją wędeczke, ale tylko 2 maluchy siadły :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluzer, jaceen, Winko, ładne rybki. Ja ostatnio bawie sie mikrojigami , powiem szczerze że to kolejny sposób na zabawe z kleniami. Jedyny problem to żyłka 0,12 i co ciekawe trafiają sie niespodzianki w postaci uklei , jelców , leszczy i krąpi :wink:.Polecam sprawdzić tę metode , zyłke kupiłem w decathlon za 5 zł nawinołem na kręcioł , pare jigów zrobiłem w domu uzywając haczyka do bocznego troka i śruciny jednogramowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tatamarcelka

panowie wszyscy pięknie łowicie te jazie i klenie na lekki spinning. Tylko wymiary rybek nie przekraczają 40 paru cm. czyżby potwierdzała się teoria, że największe kabany na spinning nie tak łatwo dają się złowić jak na grunt. Założę się, że na tych rzeczkach co łowicie są bestie po 60 cm, ciekawe, czy komuś uda się sztuka pokonania takiego okazu. Życzę wam tego i jak sie uda pochwalcie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wszyscy pięknie łowicie te jazie i klenie na lekki spinning. Tylko wymiary rybek nie przekraczają 40 paru cm. czyżby potwierdzała się teoria, że największe kabany na spinning nie tak łatwo dają się złowić jak na grunt. Założę się, że na tych rzeczkach co łowicie są bestie po 60 cm, ciekawe, czy komuś uda się sztuka pokonania takiego okazu. Życzę wam tego i jak sie uda pochwalcie się

Powalczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DevilDog,

U mnie w rzece też ten leszcz różnie bierze. W dole rzeki gdzie rzeka ma ujście do zalewu wiślanego już można leszcze łowić a w górze rzeki gdzie po drodze jest przepławka dla ryb jeszcze się nie pokazał. Dopiero zacznie ładnie brać jak zieleń w wodzie puści=)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikado90

Dzisiaj pogoń za okoniem na gliniance, trafił się jeden maluszek ale zamiast okoni trafiały się szczupaki a dokładnie 4 od 35 do 47 cm. Oczywiście wszystkie rybki nadal pływają w świetnej formie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.