Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach ? Wrzesień 2012


DAWID

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wczoraj był chyba ostatni dzień letniej pogody i chyba ostatni raz wybrałem się na "wieczorowego" sandacza na wiślaną opaskę. Nie miałem w tym roku efektów, ale w końcu los się do mnie uśmiechnął i w ostatnim rzucie wziął całkiem ładny sandacz.

Miał 60cm. Więc jednak w Wiśle są jeszcze jakieś ryby.

6cce9204075cc0c7m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wtorek 11 września 2012 r. Łowię na tym samym zbiorniku,na którym byłem 23 sierpnia. Pogoda ładna,niestety ciśnienie szybko spada i może dlatego wynik słaby: 12 szt. płoci 20 do22 cm.Łowiłem jak zwykle odległościówką z zestawem 3 gr. i haczykiem nr. 16 na pinkę.Na nic innego brań nie było.Łowiłem od 11 do 18:30.

A to moje rybki,sory za jakość fotki,ale ryby po wyjęciu z wody nie chcą pozować,są bardzo ruchliwe.

zdjcie0243jq.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Tym razem kol. obserwator przyprowadził rodzinę,ale sam gdzieś się zawieruszył.Za chwilę szybko przepłynął,bardzo się śpieszył.Nie zdążyłem wyjąć aparat.

zdjcie0241f.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niski stan wody w rzekach daje spore możliwości obławiania tych cieków od środka czyli w woderach :D

Ostatnie 2 tygodnie to trzy takie wypady w jednej z mazowieckich rzeczek i niezła skuteczność - zawsze się coś trafiało. Łącznie 7 szczupłych i masa okoni 15-23 cm. Szczupaki niestety albo pod miarę albo lekko ponad. Największy 54 złowiony dziś Wydaje mi się że większych tam nie ma ale obym się mylił.

imag0086n.jpg

imag0087ny.jpg

Szczupaki na 7cm kopytko,

okonie przy wracaniu rzeką na paprocha. Dodatkowo spinka jaźia lub klenia ok 50 cm (na paprocha)

Wszystko pływa dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie stosunek dłoni do ryby jest w zupełności wystarczającym porównaniem i bynajmniej ja nie mam żadnych wątpliwości co do tego że prezentowane ryby na zdjęciach są wymiarowe a nie tak jak to miało miejsce swego czasu gdzie jeden z kolegów ewidentnie zamieścił fotki z krótkimi pistoletami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takim szczupaczkiem 54 cm wstyd mi by sie było pochwalic !

Bez sesnu, czemu wstyd? Wstyd to wyśmiewać wędkujących z mniejszym doświadczeniem czy podobne zachowania. Cieszyć się małym sukcesem.... to nie wstyd

Popieram...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takim szczupaczkiem 54 cm wstyd mi by sie było pochwalic !

Bez sesnu, czemu wstyd? Wstyd to wyśmiewać wędkujących z mniejszym doświadczeniem czy podobne zachowania. Cieszyć się małym sukcesem.... to nie wstyd

Ja tam dodaje zdjęcia z nie dużymi okonkami, do tego nie jestem amatorem a lubię udzielać się na forum i chwalić się rezultatami. Czasami z mniejszą rybą zdjęcie wychodzi ładniejsze niż z większą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypad do Halinowa, od 11 do 15 zlapane 6 karpikow, co prawda maluchy ale zawsze. jeden wciagnal wedke na szczescie lowiacy obok zahaczyl swoja gruntowka i udalo sie wyciagnac bo zanurkowala daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suhhar napisał:

takim szczupaczkiem 54 cm wstyd mi by sie było pochwalic !

Sory ale to jest temat w którym na ogół wędkarze opisują swoje codzienne wyprawy a nie medalowe okazy- jest do tego oddzielny temat. mało kto łowi za każdym razem okazałe sztuki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.