Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ? Wrzesień 2012


DAWID

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a ja dzisiaj złowiłam najfajniejszą "rybę" :D

gatunek - "nowa praca" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Wybaczcie ale musiałam się pochwalić :lol:

Nie na temat! Moderator! Gdzie jest moderator !?!?!?

P.S Sobotni wypad nad Odrę - 1 ładny byczek + kilka odjazdów na trupka i również kilka na wątróbkę ale bez zacięcia

P.S.2 trini, gratuluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wybrałem się dzisiaj troszkę pomachać za boleniem. Nad wodą byłem od 17 do 20:30 ok godziny 19:45 mam mocne brania w okolicy warkocza, natychmiast zacinam po ok 25 minutach ryba jest już na brzegu. wrdurq.jpg

Sorki za jakoś, zdjęcie robione puszką po piwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki sensas, musisz mocniejsze piwko pić to ostrzejsze foty będą :razz: , a ja dzisiaj po 6 godzinkach na trzech okolicznych jeziorkach praktycznie o kiju, bo w sumie trafiło się z 15 małych płoteczek i 2 okonki po 15cm :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wróciłem z 4 dniowej zasiadki na Radzynach Małych. Nastawiliśmy się w dzień na konkretniejszą białą rybę, głównie leszcz, jednak brała sama drobnica, a założenie bardziej selektywnej przynęty skutkowało brakiem brań. Na nockach polowaliśmy na węgorza i sandacza, jedno branie kumpel miał, ale rybka spięła się w trzcince.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wtorek 4 września 2012r.Łowię na zbiorniku zaporowym na Warcie.Pogoda piękna, słaby zmienny wiaterek lekko marszczy wodę.Łowię jak zwykle odległościówką z zestawem 5gr. i haczykiem nr. 14. ok. 30 m. od brzegu.Efekt to 16szt. płoci 24 do 32cm.Łowiłem na robaki zaprawione dipem ochotowym. Od godz. 11 do 18.

A to moje rybki:

zdjcie0216we.jpg

Uploaded with ImageShack.us

i miejsce,w którym łowiłem:

zdjcie0201y.jpg

Parasol chronił mnie przed słońcem.

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj złowiłam najfajniejszą "rybę"

gatunek - "nowa praca"

Gratulacje :wink:

U mnie wczoraj niesamowity odjazd (nawet jak na suma) i parę sekund po zacięciu pęka żyłka 0,34 :roll: Podejrzewam raka powieszonego na żyłce, bo siła włożona przeze mnie i rybę na pewno nie była adekwatna do zerwania takiej żyłki. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem obczaić nową miejscówkę nad Wisłą gdyż stwierdziłem że na miejsce które jeżdżę cały sezon jest za duża presja wędkarzy.

I opłacało się 3h wypad zaowocował boleniem 52cm

zdj1e.jpg

Jutro jadę z samego rana pomachać a może coś się trafi ;)

C&R !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loolekk, gratuluje bolenia, a i nie odbierz tego źle mógłbyś troche popracować nad estetyką zdjęć, bo bolek na piachu i kamieniach w panierce nie prezentuje się zbyc ciekawie, pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loolekk, gratuluje bolenia, a i nie odbierz tego źle mógłbyś troche popracować nad estetyką zdjęć, bo bolek na piachu i kamieniach w panierce nie prezentuje się zbyc ciekawie, pozdro :)

Dobrze Dawidzie popracujemy nad tym ale samemu ciężko zrobić fajną fote :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loolekk, w takim wypadku lepiej w ogóle zdjęcia nie robić lub zrobić gdy ryba jest w wodzie. Nie chodzi mi tu o estetykę, ale o to co może stać się z rybą. Masz dobre chęci, rybę wypuszczasz - brawo - tyle, że zmasakrowaną na piachu i kamieniach i z marnymi szansami na przeżycie. Czasami warto odpuścić fotkę dla dobra ryby...

A bolenia gratuluję :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie ruszyło się coś zdecydowanie. Ostatnie pięć wyjść to łącznie 9 szczupaków. Poza jednym 25 cm to reszta w okolicy wymiaru, bądź ponad wymiar. Wprawdzie nic poza 60 cm nie wyszło, ale regularność brań zadowalająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loolekk, w takim wypadku lepiej w ogóle zdjęcia nie robić lub zrobić gdy ryba jest w wodzie. Nie chodzi mi tu o estetykę, ale o to co może stać się z rybą. Masz dobre chęci, rybę wypuszczasz - brawo - tyle, że zmasakrowaną na piachu i kamieniach i z marnymi szansami na przeżycie. Czasami warto odpuścić fotkę dla dobra ryby...

A bolenia gratuluję :cool:

Złapiesz rybę -zle . Zmierzysz ją -też na forum udowodnią że żle mierzyłeś, jak zdjęcie zrobisz też żle bo w błocie lub piachu. A jak napiszesz że złapałeś a zdjęcia nie wstawiłeś to o zdjecie sie upominają. Przerabiane w moim przypadku klika razy.

Lepiej w piachu czy w błocie zrobić zdjęcie by rybe szybko wypuścić gdy ktoś ma taki zamiar ,niż trzymać i pozować przed obiektywem tym samym izolując ją od jej naturalnego środowiska jakim jest woda.

No ale chodzi o to żeby błyszczeć . Polecam pisać i nie wstawiać zdjęć !

A u mnie na rybach było słabo . Pierwszy dzień na krakowskiej Wiśle bez sandaczowego uderzenia.Wcześniej sie działo i ryby dopisywały , może nie rekordowymi wymiarami ale zabawa była :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja też przestałem chwalić się rybami bo jeszcze mi wypomną, że źle trzymam albo się nie uczesałem do zdjęcia. We wtorek miałem 4 sandały takie pod 60cm i 3 bolki malutkie 40-60 cm, ale zdjęcia niestety nie wrzucę. Wszystko na krakowskiej Wiśle. Jak, gdzie i kiedy też nie napiszę, co zapewne wzbudzi podejrzenia, że wimaginowane, złapane pod kratami lub na prąd. Kto ma wiedzieć to wie. Ale jak tak to ma być to sorry :S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.