Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach ? Wrzesień 2012


DAWID

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ostatnio z braku czasu rzadko pojawiam się nad woda,ale ostatnie 3 dni trochę udało sie troche pochodzić po Wisle ze lekkim spiningiem...

Poniedziałek- 2 jazie 35cm+ i jeszcze 4 nie zaciete brania

Wtorek-2 jaski 30+ i 35+ i jedno puste pobicie

Dziś godzinka nad woda od 18 do 19 biczowałem wodę, ale bez efektów, chwile po 19 widze atak w nurcie posyłam tam mojego jaziowego woblerka 18mm i poterzne uderzenie..

Po 15min juz w ciemnosci ukazuje sie .....Boleń, mój pierwszy w życiu.

Potwór to nie jest,ale na oko ok.55-60cm,biorac pod uwage ze wyciagniety na zyłce 0,10 jest to dla mnie spory sukces. Rapka jak i wszystkie jaski wróciły do wody w dobrej kondycji.

dsc01029ke.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol.szczupak28.Nic nie będę robił.Rybki wróciły do wody.Ryby złowione w wodach PZW z reguły wypuszczam.Na patelnię łowię ryby na łowiskach specjalnych.Już o tym pisałem.Masz bardzo krótką pamięć,albo lubisz być upierdliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dzisiejsze jaziowanie zaowocował 7 sztukami,2 szt konkretne 47 i 53 reszta w przedziale 25-40cm, foto najwiekszego z nich :

dsc01032k.jpg

dsc01033ij.jpg

Zauważyłem ze jak tylko pokaże sie słonce jaśki od razu robia sie aktywne,i chetnie sie pokazują, wszystkie ryby dziś brały na wobka "oske" prowadzonego tak 5cm ponieżej powierzchni, a np. przedwczoraj interesowały się tylko prowadzonymi po samej powierzchni. Musze przyznac ze wyczaiłem fajny odcinek rzeki z jaziami.

Dziś znów pokazała sie rapa,i to chyba sporo wieksza o tej która wczoraj złowiłem.

chyba trzeba bedzie na nia zapolowac...:-)

Rybki oczywiście dalej pływają :-)

ps. Dzis zmierzyłem sobie kij i wczorajsza rapka patrzac na foto chyba miała ciut wiecej niz 60cm...

Niestety koniec już moich wypraw,i znów trzeba wracać do rzeczywistości( czyt. pracy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Odpuściłeś kleniom już w tym sezonie???
Nie, nie, kleń to u mnie rybka wiodąca, ale czasami poświęcam się innym.

Dzisiaj kolegom w Odrze brały szczupaki, bolenie, a u mnie zero.

Ładne jazie, brawo.

Jacku następnym razem będzie lepiej! Dzięki za wspólny wypad :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie, heh dziś udało sie wyrwac na 1,5h nad wode i taki oto efekt: 35cm i równiusieńka 50cm.

dsc01038r.jpg

Co ciekawe do 'osy' nie było dziś nawet wyjscia, za to uklejka miała wziecie... spiąl mi sie jeszcze jeden około 50siatak :-)

Czas zmienic miejsce bo sie nudno robi,przyszły tydzien atakuje 400m wyżej..:-)

Standardowo C&R .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miro 85, Twoje jazie wyglądają jak jazie. W krakowskiej Wiśle jazie są jak klenie- ciężko rozróżnić(nie są tak wygrzbiecone tecz torpedowate ).Kiedyś na wiosne tuż pod nogami wypierdzielił mi jaż ale od razu zerwał zyłkę - stawiam 70 cm (wtedy tylko jazie brały) Gratuluje udanego wypadu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznać ze dziś rybka słabo wspólpracuje, pogoda mówi sama za siebie...

Miałem dziś tylko jedno wyjscie do wobka(czerwonego w akcie desperacji..) i efekt jest taki jak na foto :-)

Co ciekawe jest to ryba którą już na 100% raz złowiłem jakieś 3 tyg temu,miała dokładnie taką samą rane na ogonie,wiec widac ze C&R popłaca :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznać ze dziś rybka słabo wspólpracuje, pogoda mówi sama za siebie...

Miałem dziś tylko jedno wyjscie do wobka(czerwonego w akcie desperacji..) i efekt jest taki jak na foto :-)

Co ciekawe jest to ryba którą już na 100% raz złowiłem jakieś 3 tyg temu,miała dokładnie taką samą rane na ogonie,wiec widac ze C&R popłaca :-)

Gratulacje kolego Miro piękne sztuki i to jest wspaniały przykład C&R!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po połódniu tylko jeden jasio 35cm, 2 wyjścia 'groobej' 50siatki,a po za tym echo,pogoda sie załamała i kicha, na koniec uczepił sie jeszcze klonek ok 25cm

A to widok nowej mety,rybki są,bo widziałem w polarach co jakiś czas ale brac nie chciały

dsc01040q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.