Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Umawialnia na ryby


keri

Rekomendowane odpowiedzi

Jedziesz na ryby? Szukasz towarzysza wyprawy wędkarskiej? Nie masz auta a chcesz wybrać się na ryby lub masz wolne miejsce w samochodzie i chętnie kogoś weźmiesz ze sobą.

Tu piszmy gdzie i kiedy wybieramy się na ryby i chcemy kogoś zabrać ze sobą lub spotkać się na łowisku.

Może dzięki "Umawialni" lepiej się poznamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Cieszę się bardzo, że temat wzbudził wasze zainteresowanie.

P.S. może by tak ten wątek podwiesić do ważnych tematów ?
Łał fajnie by było. Aby tylko ten temat nie zginoł i spotkania haczykowców były jak najczęstsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Okolice Trzciela. Małe miasteczko w w. lubuskim. Około 50km. od Zielonej Góry i około 80 od Poznania. Kto chce się wybrać niech napisze na priv. Rzeczka jest bogata w okonie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
całe dnie wolne

kurcze a ja w szkole potem lekcje i koło 5 mogę sobie pójść na rybki :???: Chyba, że mało zadane i do nauki mało :wink: Albo weekedy :smile:

Sorki, że nie na temat.

Trzciel i okolice. Mogę przywieść kogoś, kto jest oddalony o 30km - tata może przywieść. U mnie szczupole biją jak głupie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek nie mogę wysłać do ciebie widomości na priv. Nie wiem o co chodzi, może masz zapchaną skrzynkę. Wyślij mi na priv swój numer telefonu to się ustawimy na jutro.
No już się ustawiliśmy, a teraz dopiero przeglądam forum. Wiadomośc na priv wysłałeś do mnie 3 razy - ja ją sprawdzałem na telefonie i dlatego już się umówiliśmy a teraz na kompie przeglądam forum i widzę Twój post. Może tomik dojdzie dlaczego miałeś problemy z wysłaniem mimo że najwyraźniej ja te wszystkie wiadomości odebrałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chętnie wybiorę się z kimś na rybki, w Przemyślu lub okolicach. Dajcie tylko znać na priva to się jakoś dogadamy. Mam nadzieję że mój post nie pozostanie bez odezwu i wspólnie powędkujemy na naszych pięknych wodach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ja też sie polecam Wrocław i okolice ;)

W weekend jade na zalew Czernicki - także zapraszam.

CZESC DUDI napisz jak bylo w czernicy zlapales cos,tez sie chce wybrac tylko zastanawiam sie czy jest sens nie wedkowalem w styczni chyba ze z lodu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam.Chcialbym od tego sezonu pospiningowac. Jestem bardzo poczatkujacym wedkarzem,aczkolwiek nie mlodym facetem.Wydaje mi sie ze z teori jestem przygotowany niezle.Szukam osob ktore by mnie wprowadzily praktycznie w spining. Ze swojej strony oferuje czas i auto do wyjazdow.Bydgoszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chcialbym od tego sezonu pospiningowac. Jestem bardzo poczatkujacym wedkarzem,aczkolwiek nie mlodym facetem.Wydaje mi sie ze z teori jestem przygotowany niezle.Szukam osob ktore by mnie wprowadzily praktycznie w spining. Ze swojej strony oferuje czas i auto do wyjazdow.Bydgoszcz.

Witam

W sumie masz niedaleko stosunkowo

Jak sie pofatygujesz do Torunia nad Wiselke to mozemy polapac :)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

siemka :mrgreen:

poszukuje osób które zaznajomiły by mnie z Wisełką o wawie i może innymi ciekawymi miejscami gdzie można tutaj powędkować.Interesuje mnie głównie feeder i spining z którym właśnie zaczynam przygodę.

Jak coś pisać na pw lub gg

Pozdroo i czekam na odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 5 weeks later...

Witam we Wrocławiu mieszkam od 3miesiecy jak ktos by chciał sie ze mna wybrac na spining i pokazać tutejsze łowiska byłoby fajnie. Posiadam samochód moge po kogoś podjechać. Jakby co to priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.