Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

jak było dziś na rybach? Listopad 2012


spn83

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 181
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Byłem dziś chwilę ze spinem na mojej rzece... chciałem ładnie zakończyć miesiąc a tu lipa.. rybki nie współpracowały. Ogólnie ostatnie dwa tygodnie nie zbyt szałowe, trafiły się pojedyncze szczupaczki w okolicach wymiaru. Powoli chyba trzeba będzie kończyć sezon. Chociaż jak pomyślę sobie, że w zeszłym roku w grudniu szczupak bił bardzo dobrze, to trochę odwlekam koniec sezonu. Zobaczymy co teraz przyniesie grudzień. W tamtym roku ostatniego szczupaka wyjąłem 21 grudnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochodziłem dziś z muchóweczką za lipieniem, rybki współpracowały całkiem nieźle, poniżej zdjątko jednego z lipków, staram się wszystkie kardynałki odhaczać w wodzie, jednak ten zaplątał się o drugą nimfę i musiałem odhaczyć na brzegu.

lipasdobry.jpg

Dostałem też dzisiaj niezłego bonusika, na końcu wędeczki zameldował się piękny i waleczny dzikusek, nieźle dał mi popalić na delikatnym zestawie ;)

tczur.jpg

Wszystkie rybki wróciły do wody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad na znane miejsce, niestety tylko 40min rzucania ale zdążyło sie coś uwiesić ;) Ciekawa sytuacja, szczupak uderzył przy samym brzegu w zatrzymanego woblera wyłaniając się z 3-4m dziury dosłownie metr od brzegu, oczywiście wrócił do wody.

szczupensior.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.. DAWID, DAWID, jak ja Ci zazdroszczę tych lipieni :sad:

Miałem ładną ochotę wybrać się ostatnio nad wodę, ale niestety jakiekolwiek opady w moich okolicach przekładają się na stan i kolor wody w której nie ma szans cokolwiek złowić. Woda tak mętna kawowo-mleczna i stan wody tak wysoki, że bez sensu byłoby robienie kilometrów za rybkami :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.