Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

jak było dziś na rybach? Listopad 2012


spn83

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie podobnie, widocznie niektóre wzory wszędzie są skuteczne. Szczupak28, spróbuj szczupaka w rodzynkach i orzechach włoskich lub laskowych smażonego na masełku, to jest dopiero pycha danie :D Ja dzisiaj byłem chwile porzucac na ujściu Wilgi do Wisły, niestety musiałem zmienic miejsce, bo tam wszystko rozkopane :/ nie wiecie może co tam znowu robią z tą biedną rzeczką ? Pod jednym z mostów trafiłem 2 sandaczyki, rozmiar niestety Wiślany :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 181
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jutro mam imieniny więc liczę że coś siądzie konkretnego na kijku.Kolego jak chcesz coś większego złowić to proponuje obrotówkę DAM Effezet nr.4 srebna w czerwone paski .Moja super przynęta.

Najlepszego z okazji imienin :wink: Dzięki za namiar na blachę - na pewno zakupie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, widocznie niektóre wzory wszędzie są skuteczne. Szczupak28, spróbuj szczupaka w rodzynkach i orzechach włoskich lub laskowych smażonego na masełku, to jest dopiero pycha danie :D Ja dzisiaj byłem chwile porzucac na ujściu Wilgi do Wisły, niestety musiałem zmienic miejsce, bo tam wszystko rozkopane :/ nie wiecie może co tam znowu robią z tą biedną rzeczką ? Pod jednym z mostów trafiłem 2 sandaczyki, rozmiar niestety Wiślany :/

bumtararo daj przepis na szczupaka po twojemu .Jutro po pracy zrobię bo dziś komplecik .i tylko komplecik.Schodziłem kawał rzeczki i tylko 2 szczupaczki.Za tydzień wracam w swoje łowne miejscówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co jest zgodne z RAPR- em, regulamin forum oraz regulaminem wklejania zdjęć na forum i tytułem tematu jest w tym temacie dozwolone.

Natomiast wystarczy już w tym temacie dyskusji, komentarzy i aluzji na temat, żarcia, przepisów kulinarnych, mięsiarstwa, wykładów na temat złów wypuść, limitów, zabierania ryb lub nie, czy ja to robię czy nie, że zdjęcie krzywe lub nie i innych nie na temat. Do tego typu dyskusji są na forum inne tematy.

Jak było dziś na rybach? Listopad 2012 - wracamy do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 3h nad wodą, i niestety na zero. Ludzie obok cos tam połowili ale bez rewelacji(widziałem ok.60tke wyciagnieta przy mnie) rano podobno ktos wytachał 90cm,ale nie widziałem wiec niewiem czy to prawda,a co niektórym ryby na brzegu rosną w zastraszającym tempie.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj znów na rzece Wieprz z nastawieniem na sandacza. Najpierw trochę pospiningowałem a następnie rozłożyłem dwa feedery z żywcem. Łącznie przesiedziałem nad wodą ponad cztery godziny. Po 16:00 byłem już tak zmarznięty, że zwinąłem manatki i to domu. Kolejny wyjazd bez brania. Za tydzień daję tej miejscówce ostatnią szansę i jeśli nadal nie będę miał tam brania to będzie znak, że trzeba szukać innego miejsca. Ciężka sprawa z tym sandaczem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem ,że jeszcze na ryby się wybiorę , był to mój 30 wyjazd na ryby w tym roku i znowu bez ryby. Byłem krótko bo tylko 2h bo strasznie zimno i ogromny wiatr.W pierwszym rzucie zaczepił się piękny pstrąg oceniam go na 40-50cm , choć widziałem tylko jego ogon ( pierwszy raz zżyciu mailem taka sytuacje ,że holowałem rybę i widziałem tylko jej ogon) potem następne dwa krótkie. Ale też żadnego nie doholowałem. Nie wiem co jest grane jeszcze w tym roku żadnej ryby z nimfa w pysku nie doholowałem jeden lipień w sierpniu wypiął mnie się w podbieraku. Trzeba coś z tym zrobić . Żadnego za to lipienia a co gorsze klenia czy okonia ba nawet po płoci śladu nie ma.

Zadziwiająca była jedna rzecz ogrom wędkarzy spławikowych w życiu tylu nie widziałem na odcinkach tej rzeki a zawodów na pewno nie mieli. Goście , którzy schodzili z stanowiska twierdzili ,że u nich tez nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj-- Bydgoszcz-wisła wypad na 5h z 4 naprawde ładne brania Sandacza... pozatym nic echo jak zaczeło padać tak jak by ryby wyparowały

przedwczoraj wystrzał na jeziorko z łódki i jeden szczupak 51cm nie mówie już o tym że ugryzł jak jeszcze łowiliśmy z kolegom z brzegu :mrgreen: 2 brania jeden odgryziony ogonek od gumy pozatym nic;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dzisiaj wypad na godzinkę przez zmrokiem, na wiecej czasu nie bylo

65cm - i taki fajny grubaśny, hol takiego na Kongera Tango to już fajna zabawa

b08f305da842a78aad711a9.450x450.jpg

a w weekend 5 sztuk zębatego tak +/- 50cm wszystkie wiec szału nie ma, ale ryba przynajmniej coś tam bierze mimo że ciśnienie jest masakrycznie wysokie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wypad na godzinkę przez zmrokiem, na wiecej czasu nie bylo

65cm - i taki fajny grubaśny, hol takiego na Kongera Tango to już fajna zabawa

Obrazek

a w weekend 5 sztuk zębatego tak +/- 50cm wszystkie wiec szału nie ma, ale ryba przynajmniej coś tam bierze mimo że ciśnienie jest masakrycznie wysokie

Widzę że red arc daje radę :D Tez używam i sobie chwalę :D

ładny zębaty ;) gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.