Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

jak było dziś na rybach? Grudzień 2012r.


Winko

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Rapa-man
Rapa-man - a ladne jakies okonie polapales??

gratki...pozdro:)

w przedziale 25-30,fajna zabawa,ale nie uwierzysz jak brały,jutro jade,to nagram filmik z połowu :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

Skoroszów 10km za trzebnicą,byłem dzisiaj,zamarzł cały staw

ps. złamałem swoją okume black rock spin na szczupaczku 50cm,co za scierwo 4razy była na rybach i 2 reklamacje,nie kupujcie tej wędki i nic z okumy drugi produkt który okazał się scierwem!!! :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoroszów 10km za trzebnicą,byłem dzisiaj,zamarzł cały staw

ps. złamałem swoją okume black rock spin na szczupaczku 50cm,co za scierwo 4razy była na rybach i 2 reklamacje,nie kupujcie tej wędki i nic z okumy drugi produkt który okazał się scierwem!!! :evil::evil::evil:

Kolego Rapa-man musiałeś mieć wadliwy model - zapewniam Cie, że kijaszek Okuma Black Rock np. model do 30gram poradzi sobie z bardzo dużą rybą nawet powyżej 30kg, sam sie o tym przekonałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

nie wiem może,ale 2 poważne defekty w tak krótkim czasie...hm...troche nie halo,dla mnie ten kij to scierwo! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dzisiaj mogłem wybrać się znowu na rybki. Od godziny 11j spacerowałem sobie po rzece. Przepiękna zimowa aura zachęcała do spędzenia dzisiejszego dzionka na świeżym zimowym powietrzu. po drodze spotkałem się oko w oko z lisem któremu spłoszyłem obiad- dwa bażanty. Udało mi się również zaobserwować czaplę siwą. Temperatura dziś niestety ale była znacznie poniżej zera- średnio około -4, co spowodowało że rzeką płynęły kawałki lodu. Niestety ale w takich warunkach ciężko jest o jakikolwiek kontakt z rybą i też dzisiejszy wypad zakończył się o kiju , pierwszy raz w tym sezonie. Ale na szczęście to dopiero początek grudnia więc mam nadzieję że jeszcze w tym roku uda mi się połowić kleni :wink:

dsc0005tb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

Nie ma co sie oszukiwac to juz koniec sezonu,nie nawidze tego okresu,za to ten sezon byl najlepszy w moim zyciu piekne bolenie klenie sumy brzany,a nawet troc,cos pieknego,czekam niecierpliwie na wiosne :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dario, gratulacje za wynik. W takich warunkach jakie panują, to przydałoby się, aby spełniał się częściej "syndrom pierwszego rzutu".

Winko, jak Ty nie wkleisz zimowych kleni, to kto? Kusisz, oj kusisz! Może słupek podciągnie powyżej zera, bo mam ochotę sprawdzić co nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.12.2012 Wrocław-Odra

Może jeszcze pogoda pozwoli na wyprawy wędkarskie.

Dzisiaj wykorzystałem z Boseibem lukę w przymrozkach i sprawdziliśmy, co w Odrze "piszczy".

Ogólnie w łowieniu nie przeszkadzało nic. Kra szczątkowa, brzegi dostępne,

klatki również można obławiać.

Przed zmierzchem, chyba miałem jakieś lekkie przytrzymanie,

a po chwili u kolegi wygiął się kij.

Moja "kopara" zaczęła mi osuwać się na śnieg :shock: ,

bo kijek pięknie zaczął się wyginać w stronę tafli wody.

Niestety, trwało to kilkanaście sekund.

Wszelkie znaki na sprzęcie wskazywały na...? :cool: pzdr

37767ea51a5c6979med.jpg

166d8efda19cf3c1med.jpg

Michcio, dawaj te kluski, było na plusie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kijek pięknie zaczął się wyginać w stronę tafli wody.

Niestety, trwało to kilkanaście sekund.

Wszelkie znaki na sprzęcie wskazywały na...? :cool: pzdr

Jak pulsował to wiadomo, ale pora nieco za późna na wąsatego :roll:

Jak jednostajnie to podczepiona tołpyga. Wiem od Mańka, że trochę ich tam macie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.12.2012 Wrocław-Odra

Piękna sceneria i miejsce znajome :D Szkoda, że sandacze się nie pokazują

graty Boseib za emocje :mrgreen: z tego co widziałem to byliście z drugiej strony pierwszych barek , jak fest mróz nie dowali to w niedzielę jadę na przeprawę promową do brzegu dolnego. z pozdrowieniem Wasyl

Piękniejszych główek niż tam to nie widziałem. Szkoda, że nie zawsze człowiek ma tyle czasu, żeby się tam wybrać ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś krótki wypad nad jezioro. Pierwszy raz na lodzie. Nie jest gruby, ale około 7-8cm ma więc można już łowić. Okonki brały falami. Raz małe, raz większe, ale okazów niestety nie było. Złowiłem około 50 sztuk, ale większość wielkości około 10cm. Tylko kilkanaście miało około i nieco ponad 20cm. Jeden trochę większy.

(Zdjęcie sprzeczne z regulaminem wstawiania zdjęć forum.Admin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.