Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Nysa Kłodzka


p.majzel

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

hmmm napisze tak ze na tej spokojniejszej wodzie tam niżej napewno kleniuchy pływają ale dostęp okropny teraz juz trawa po pas a co pozniej ? masakra bedzie nie ma jak do wody dojsc do miejscowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ! dzisiaj bieganina w przyłęku pod mostem i niżej ale bez efektów. Kolega okonia złowił ja nic. Pełno drobnicy wszedzie ale nic nie bierze. Jakis tubylec był po drugiej stronie ale nie wiem na co łowił chyba na spławik i robaczki. Pozniej w bardzie pod mostem kilka małych kropków i to wszystko. Brak kontaktu z większą rybą ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no okonia i pstrażka tak multum. Dziwne ze zadnego klenia nie widziałem ;/ ciekawe co tam miejscak lowil po 2 stronie brzegu na splawik. Moze w przyszlym tyg podjade na byczen na rzeke za boleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek po prawej powycinali prawie wszystkie drzewa ale trawa wysoka i woda niska, dla mnie to bardziej odcinek kleniowy, dalej rzeka dzieli sie na pol i tam duzo zwiru odcinek na brzany. A nizej nie szedlem bo masakra dżungla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja łowie na krosnowicach obok domu trafi się wymiarowy kropek ale tak to dużo małych

poza tym kłusownicy tłuczą co popadnie w dodatku zajmują najlepsze miejca na rzece

zgłaszałem już ten fakt ale nic nie pomaga i kontroli brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jak by ktoś miał próblem z kłusolami na nysie proszę dać znać na priv a odwiedzimy to miejsce z kolegami z koła :twisted:

od przyszłego sezonu będziemy mieć w kole strażnika na pełnym etacie więc sytuacja powinna sie poprawić a na razie musimy sami walczyć z kłusolami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jestem nad wodą to nie mam neta żeby pisac że kłusują ;) ostatnio bym zadzwonił ale do kogo ? jedyny numer jaki mialem to znajomy z ssr ale mial wyłączony tel a na pały nie bede dzwonił. Jak widać mentalnośc ludzi w tym kraju sie nie zmienia i jeszcze długo nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristi pisałem już ci gdzie co i jak ;)

Przed chwilą byłem się przejść nad rzeke i znowu ten facet kłusuje i tłucze pstrągi

kolega mi z pracy mówił że podobno strażnicy byli w weekend a on się w weekend nie wychyla się łowi tylko w tygodniu. Trzeba się wybrać gdzieś dalej by coś złowić

jak coś to daj mi numer tel to ci dam znać jak koleś wyjdzie na rzeke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

technops można na spina też. Byłem wczoraj nad nysa za stadionem pełno opakowań po robakach masakra. Miejscowy łowił na czeresnie klenie zadnego nie zlowil ale powiedział ze w zeszłym roku to pociągnął...a ja w tym roku jeszcze ani jednego nie złowiłem nawet pyrtka, jednego kiedys widziałem w polaroidach. Pstrążków małych chyba z 10 złowiłem jeden duży się spiął po świecy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Brawo :mrgreen: w koncu cud nad Nysa panowie z SSR odwiedzili Krosnowice pod Gorzanowem ale kusole w brzydka pogode pija browarki a nie lowia rybki ale najwiekszy kusol poszedl na dno Niebiescy go zawineli bo lowil kolo mostu na tzw patelni :grin: link :

http://klodzko24.eu/klodzko/klodzko/wydarzenia/3884-krosnowice-zabrali-wdkarzowi-wdk-bo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo :mrgreen: w koncu cud nad Nysa panowie z SSR odwiedzili Krosnowice pod Gorzanowem ale kusole w brzydka pogode pija browarki a nie lowia rybki ale najwiekszy kusol poszedl na dno Niebiescy go zawineli bo lowil kolo mostu na tzw patelni :grin: link :

http://klodzko24.eu/klodzko/klodzko/wydarzenia/3884-krosnowice-zabrali-wdkarzowi-wdk-bo

Witam ! Cóż za dobra nowina :):) Oby tak dalej bo tam trzeba kontroli !!! Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo dzis chyba jakis zawody byly na Nysie bo jak jechalem z Krosnowic do Klodzka to bylo duzo wedkazy w rzece lowiacych na muche szkoda ze nie wiedzialem bo bym sam polowil a tak pojechalem na Glebinow i lipa z grunto zero bran syn spiningowal mial pare bran stracil 2 gumy cos mu w nich kopytka ogryzlo inni wedkaze tez mieli lipe jed kolo kolo mnie siedzial 2 dni i nic ciekawe czego ryba nie bierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.